Skip to Main Content
02.03. Pääskyvuoren koulu, Turku :: TalviRastit 2018-2019
Ohje
02.03. Pääskyvuoren koulu, Turku
3 km (2,8 km)
42
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Lehdistötulokset
2 km (2,0 km)
18
4 km (4,3 km)
57
6 km (5,9 km)
45
Kaikki sarjat
162
Lehdistötulokset
XML -tulokset
TalviRastit 2018-2019
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
23.03. Turun Lyseo, Turku
16.03. Artukainen, Turku
09.03. Oriketo, Vianor, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Turku-Rastit alkavat 3.4
2019 Turku-Rastit alkavat 3.4. Katariinanlaaksosta. Siirry kalenteriin yläpalkin "Vaihda kalenteria" -painikkeella.
3 km (2,8 km)
2 km
4 km
6 km
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 42
Hyväksytty: 40
Keskeytti: 1
Ei aikaa: 1
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
1
Kössi Jouko
Raision kuula
23:15
17
8:18
2
Mannonen Anu
TuS
26:43
+3:28
11
9:33
3
Malmivirta Paavo
TuS
27:31
+4:16
6
9:50
4
Lehtinen Jouko
Elomatic
28:21
+5:06
11
10:08
5
Tikkanen Ilpo
Raision UA
29:01
+5:46
14
10:22
6
Kuivala Juha
TuS
29:14
+5:59
7
10:26
7
Hyytiäinen Reijo
29:51
+6:36
15
10:40
8
Orrensalo Reijo
29:54
+6:39
14
10:41
9
Grönroos Timo
MS Parma
30:06
+6:51
15
10:45
10
Mielonen Matti
30:15
+7:00
6
10:48
11
Markku Stigell
30:24
+7:09
13
10:51
12
Paldanius Jorma
TuS
31:02
+7:47
9
11:05
13
Havia Jouko
PR
31:14
+7:59
17
11:09
14
Lainema Ilkka
MS Parma
31:33
+8:18
8
11:16
15
Metsäranta Seppo
Noviter
31:35
+8:20
1
11:17
16
Suominen Sanna
31:46
+8:31
12
11:21
17
Hiltunen Petri
31:50
+8:35
1
11:22
18
Tuomola Salla
31:58
+8:43
3
11:25
19
Holmström Bengt
Kimito SF
33:22
+10:07
14
11:55
20
Hedenström Rauno
Turun Latu
34:17
+11:02
13
12:15
21
Suomi Kimmo
34:23
+11:08
13
12:17
22
Viitanen Pentti
TYS
34:32
+11:17
16
12:20
23
Routasalo Markku
35:17
+12:02
11
12:36
24
Madekivi Samuli
37:03
+13:48
2
13:14
25
Laine Jukka
NaSU
37:56
+14:41
9
13:33
26
Metsämäki Leena
TuS
38:29
+15:14
7
13:45
27
Lindholm Osmo
KLY
39:02
+15:47
14
13:56
28
Koski Harri
TarpSu
40:55
+17:40
1
14:37
29
Varho Leena
41:58
+18:43
1
14:59
30
Vigelius Seija
43:45
+20:30
5
15:38
31
Lindroos Elina
45:52
+22:37
7
16:23
32
Sinkkonen Paula
46:40
+23:25
4
16:40
33
Kemppainen Keijo
Koira
47:53
+24:38
5
17:06
34
Sonja Svahnström
47:56
+24:41
10
17:07
35
Katajisto Jarmo
Meyer Turku
48:24
+25:09
10
17:17
36
Hillgren Laura
49:19
+26:04
8
17:37
37
Ahonen Elina
50:36
+27:21
3
18:04
38
Lainema Maija
Turun Latu
1:00:17
+37:02
7
21:32
39
Aalto Inkeri
1:19:40
+56:25
2
28:27
39
Tuominen Katriina
1:19:40
+56:25
2
28:27
Aalto Inkeri
Keskeytti
2
Taimisto Jukka
MS Parma
Ei aikaa
10
Column Actions
Haku