Skip to Main Content
02.03. Pääskyvuoren koulu, Turku :: TalviRastit 2018-2019
Ohje
02.03. Pääskyvuoren koulu, Turku
2 km (2,0 km)
18
3 km (2,8 km)
42
4 km (4,3 km)
57
6 km (5,9 km)
45
Kaikki sarjat
162
Lehdistötulokset
XML -tulokset
TalviRastit 2018-2019
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
23.03. Turun Lyseo, Turku
16.03. Artukainen, Turku
09.03. Oriketo, Vianor, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Turku-Rastit alkavat 3.4
2019 Turku-Rastit alkavat 3.4. Katariinanlaaksosta. Siirry kalenteriin yläpalkin "Vaihda kalenteria" -painikkeella.
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 162
Hyväksytty: 155
Leima puuttuu: 5
Keskeytti: 1
Ei aikaa: 1
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
6 km
38
Leppänen Kimmo
IF
1:17:47
+43:32
7
13:11
13:04:20
6 km
21
Lehtonen Jukka
TuNMKY
51:04
+16:49
12
8:39
13:01:11
6 km
28
Kaunismäki Jyrki
Rasti-Lukko
54:57
+20:42
8
9:19
12:58:14
4 km
54
Leppänen Satu
HirvHe
1:11:29
+40:44
3
16:37
12:56:46
4 km
52
Raunila Sanna
1:04:02
+33:17
4
14:53
12:56:36
3 km
33
Kemppainen Keijo
Koira
47:53
+24:38
5
17:06
12:53:20
6 km
42
Simolin Pentti
1:47:39
+1:13:24
12
18:15
12:52:12
3 km
32
Sinkkonen Paula
46:40
+23:25
4
16:40
12:47:51
6 km
35
Viitanen Esa
TuS
1:03:31
+29:16
3
10:46
12:45:25
3 km
37
Ahonen Elina
50:36
+27:21
3
18:04
12:45:07
6 km
26
Niinistö Harri
Paimio
53:04
+18:49
11
9:00
12:44:00
6 km
17
Paananen Joonas
TuS
49:09
+14:54
6
8:20
12:43:32
4 km
17
Välke Olli
37:56
+7:11
8
8:49
12:43:21
4 km
46
Hovi Milla
51:38
+20:53
10
12:00
12:41:46
4 km
56
Puttonen Irma
1:23:18
+52:33
15
19:22
12:41:32
6 km
30
Heikkinen Mika
TYY-Pesis
56:23
+22:08
10
9:33
12:39:52
4 km
51
Vieltojärvi Mia
1:03:47
+33:02
3
14:50
12:37:34
4 km
9
Holmijoki Janne
RaPi
36:24
+5:39
2
8:28
12:36:16
6 km
40
Orell Miina
Rasti-Uho
1:21:25
+47:10
6
13:48
12:35:04
6 km
Virta Ismo
RaPi
Leima puuttuu
10
12:33:44
3 km
28
Koski Harri
TarpSu
40:55
+17:40
1
14:37
12:33:09
6 km
5
Jalonen Rauli
MS Parma
41:48
+7:33
9
7:05
12:32:20
6 km
7
Honkasalo Mika
PIF
43:31
+9:16
3
7:23
12:32:09
4 km
55
Koli Maija
1:17:01
+46:16
3
17:55
12:31:59
6 km
9
Karttila Aleksi
MS Parma
44:46
+10:31
2
7:35
12:31:37
4 km
40
Alhoke Timo
TuMe
46:51
+16:06
4
10:54
12:31:06
6 km
8
Karttila Jussi
MS Parma
44:16
+10:01
2
7:30
12:29:48
4 km
15
Nappu Juha
Ilpoisten Vuorenkävijät
37:14
+6:29
9
8:40
12:28:59
2 km
9
Nurmi Anu-Katja
35:42
+17:09
3
17:51
12:28:24
6 km
39
Virrasoja Terhi
1:18:44
+44:29
7
13:21
12:27:59
6 km
10
Vahala Jani K
Sigge
46:50
+12:35
11
7:56
12:27:47
6 km
11
Laaksonen Mika
47:09
+12:54
5
7:59
12:27:33
4 km
13
Jerkku Laura
TuS
36:52
+6:07
4
8:34
12:26:25
6 km
12
N.N.
47:20
+13:05
6
8:01
12:26:05
4 km
4
Luukkanen Lassi
Stevena
33:15
+2:30
13
7:44
12:25:56
4 km
53
Kallio Hannu
Turun Latu
1:09:29
+38:44
5
16:10
12:25:45
6 km
41
Oksa Timo
Solar Simulator
1:28:59
+54:44
17
15:05
12:25:35
4 km
14
Jalonen Aapo
36:56
+6:11
5
8:35
12:25:26
6 km
24
Nieminen Jyrki
LHR
52:11
+17:56
2
8:51
12:25:03
6 km
37
Vigelius Kari
1:11:55
+37:40
5
12:11
12:24:48
4 km
45
Smolander Mikko
51:22
+20:37
2
11:57
12:24:35
6 km
15
Suominen Juha-Matti
47:47
+13:32
2
8:06
12:24:06
3 km
39
Tuominen Katriina
1:19:40
+56:25
2
28:27
12:23:44
3 km
39
Aalto Inkeri
1:19:40
+56:25
2
28:27
12:23:34
3 km
22
Viitanen Pentti
TYS
34:32
+11:17
16
12:20
12:22:04
3 km
Aalto Inkeri
Keskeytti
2
12:20:40
6 km
31
Haavisto Lotta
TuS
59:12
+24:57
3
10:02
12:20:18
2 km
15
Kallio Noel
52:23
+33:50
10
26:12
12:20:04
3 km
17
Hiltunen Petri
31:50
+8:35
1
11:22
12:19:31
4 km
1
Sjöholm Tommi
HelppoRasti
30:45
1
7:09
12:18:46
1 - 50 162:sta
Column Actions
Haku