Skip to Main Content
11.03. Oriketo, Vianorin P-paikka :: TalviRastit 2016-2017
Ohje
11.03. Oriketo, Vianorin P-paikka
4km (4,4 km)
84
2km (2,1 km)
27
3km (3,1 km)
49
6km (6,1 km)
74
Kaikki sarjat
234
TalviRastit 2016-2017
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
25.03. Naantali, Taimon koulu
18.03. Kaarina, Piispanristi
11.03. Oriketo, Vianorin P-paikka
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
4km (4,4 km)
Online
2km
3km
6km
Kaikki sarjat
Osallistujia: 84
Hyväksytty: 75
Leima puuttuu: 8
Ei aikaa: 1
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
1
Mononen Markus
32:46
4
7:27
2
Orell Marko
Raunistulan Ryhti
34:44
+1:58
4
7:54
3
Moisio Orvo
TuS
38:45
+5:59
11
8:48
4
Liimatainen Anni
TuS
39:28
+6:42
12
8:58
5
Karttila Aleksi
MS Parma
39:31
+6:45
4
8:59
6
Lietzen Jukka
Kisko
39:42
+6:56
9
9:01
7
Niemi Henna
TuS
40:43
+7:57
4
9:15
8
Laaksonen Tuomas
Turku Trail Cup
41:38
+8:52
5
9:28
9
Lukkarinen Heikki
Team Telkät
42:08
+9:22
2
9:35
10
Vuori Rauno
Roima
42:54
+10:08
17
9:45
11
Jakobsson Laura
RasKa
43:12
+10:26
2
9:49
12
Niemelä Mikko
VeTu
44:35
+11:49
1
10:08
13
Järvensivu Tapio
Potkuri
44:37
+11:51
1
10:08
14
Kuivala Hannu
Kaarinan Kaupunki
44:58
+12:12
14
10:13
15
Paananen Joonas
TuS
45:15
+12:29
10
10:17
16
Salminen Riku
Vakka Rasti
45:32
+12:46
15
10:21
17
Heinonen Kari
AngA
46:05
+13:19
10
10:28
18
Österman Marko
TurVU
46:22
+13:36
4
10:32
19
Rantala Henna
TuS
46:48
+14:02
10
10:38
20
Kuivala Juha
TuS
46:58
+14:12
11
10:40
21
Huhtala Maija
48:20
+15:34
1
10:59
22
Lanne Vesa
48:32
+15:46
16
11:02
23
Tamminen Pentti
Perttelin Peikot
48:42
+15:56
5
11:04
24
Aarnio Tatu
PIPS
49:15
+16:29
7
11:12
25
Ruohonen Milla
49:19
+16:33
13
11:13
26
Laine Matti
49:27
+16:41
14
11:14
27
Brink Johanna
PIF
49:49
+17:03
6
11:19
28
Kiviniemi Jaakko
49:58
+17:12
6
11:21
29
Vuorinen Jani
51:06
+18:20
5
11:37
30
Mäkitalo Heikki
51:39
+18:53
7
11:44
31
Karhilahti Ari
TuS
51:52
+19:06
14
11:47
32
Brink Maria
52:05
+19:19
8
11:50
33
Saarikko Pasi
52:25
+19:39
5
11:55
34
Kiviniemi Jussi
Turun Eränkävijät
52:51
+20:05
4
12:01
35
Katainen Krista
53:04
+20:18
4
12:04
36
Pekkala Juhani
Team Maha
53:47
+21:01
9
12:13
37
Murtomaa Matti
Turun yliopisto
54:09
+21:23
14
12:18
38
Vanhala Esa
55:21
+22:35
5
12:35
39
Skinnari Heikki
Kunto-Hempat
55:23
+22:37
14
12:35
40
Liimula Henri
56:07
+23:21
15
12:45
41
Pekkala Inkeri
Team Maha
56:30
+23:44
15
12:50
42
Laitinen Johanna
56:54
+24:08
3
12:56
42
Gronholm Timo
56:54
+24:08
2
12:56
44
Eskola Marjaana
57:08
+24:22
2
12:59
45
Laitinen Pertti
57:13
+24:27
3
13:00
46
Mannonen Mikko
TuS
57:37
+24:51
14
13:06
46
Malmivirta Paavo
TuS
57:37
+24:51
6
13:06
48
Päivike Satu
RaPi
57:58
+25:12
9
13:10
49
Jalonen Kimmo
-
58:10
+25:24
4
13:13
50
Saarinen Pertti
58:26
+25:40
17
13:17
51
Friman Rauno
PIF
59:08
+26:22
6
13:26
52
Käyhkö Jaakko
Turun Latu
1:00:16
+27:30
5
13:42
53
Karhulahti Veikko
Turun Seudun OP
1:00:19
+27:33
1
13:43
54
Tammi Kalle
Hartela
1:00:30
+27:44
10
13:45
55
Aaltonen Esa
ATR Soft
1:00:37
+27:51
11
13:47
56
Hellman Ari
Turun Latu
1:02:06
+29:20
6
14:07
57
Cajan Pia
TuMe
1:02:13
+29:27
12
14:08
58
Rönnholm Valter
1:03:04
+30:18
2
14:20
59
Nolvi-Lindberg Anu
Raisio Oyj
1:04:36
+31:50
6
14:41
60
Huhtamäki Tapio
1:05:34
+32:48
1
14:54
61
Etu-Huitti Maija
Nousiainen
1:06:17
+33:31
12
15:04
62
Huhtinen Mirja
TuS
1:06:21
+33:35
7
15:05
63
Pajunen Matias
1:06:59
+34:13
12
15:13
64
Henttonen Elina
HirvHe
1:07:16
+34:30
5
15:17
65
Lindholm Hanna
PIF
1:07:21
+34:35
15
15:18
66
Viksten Hans
Mayer Yards Turku
1:08:03
+35:17
7
15:28
67
Aarnio Satu
1:08:20
+35:34
8
15:32
68
Leppänen Vesa
1:09:30
+36:44
2
15:48
69
Valtonen Jari
1:10:25
+37:39
15
16:00
70
Hyytiäinen Tarja
Kaarinan Kaupunki
1:14:27
+41:41
6
16:55
71
Romppainen Johanna
1:18:12
+45:26
4
17:46
72
Nikula Pasi
1:18:35
+45:49
6
17:52
73
Madekivi Samuli
1:44:26
+1:11:40
1
23:44
74
Alho Aleksi
Turun Sinikotkat
1:45:07
+1:12:21
2
23:53
75
Tomberg Katriina
Nuotiotytöt
1:45:10
+1:12:24
1
23:54
Viiri Tapio
Silja Line
Leima puuttuu
2
Räsänen Mikko
Leima puuttuu
11
Nurisalo Jaani
Leima puuttuu
13
Alhoke Timo
TuMe
Leima puuttuu
14
Taimisto Sinikka
Leima puuttuu
12
Miettinen Jaana
TuS
Leima puuttuu
8
Nurminen Jarkko
Leima puuttuu
17
Valo Marika
Leima puuttuu
2
Timonen Anne
Wallac
Ei aikaa
5
Column Actions
Haku