Skip to Main Content
11.03. Oriketo, Vianorin P-paikka :: TalviRastit 2016-2017
Ohje
11.03. Oriketo, Vianorin P-paikka
2km (2,1 km)
27
3km (3,1 km)
49
4km (4,4 km)
84
6km (6,1 km)
74
Kaikki sarjat
234
TalviRastit 2016-2017
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
25.03. Naantali, Taimon koulu
18.03. Kaarina, Piispanristi
11.03. Oriketo, Vianorin P-paikka
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
Online
2km
3km
4km
6km
Osallistujia: 234
Hyväksytty: 214
Leima puuttuu: 17
Ei aikaa: 3
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
2km
18
Niemelä Elmeri
1:14:05
+46:07
1
35:17
13:23:34
4km
70
Hyytiäinen Tarja
Kaarinan Kaupunki
1:14:27
+41:41
6
16:55
13:20:36
2km
Niemelä Leo
Leima puuttuu
1
13:20:21
6km
11
Kaunismäki Jyrki
Rasti-Lukko
47:28
+6:53
10
7:47
13:11:09
6km
18
Kinnala Kalle
49:50
+9:15
3
8:10
13:10:57
3km
44
Harju Eetu
Turun Eränkävijät
1:01:23
+29:35
2
19:48
13:10:51
4km
58
Rönnholm Valter
1:03:04
+30:18
2
14:20
13:10:35
3km
41
Reinivuo Valtteri
PR
59:28
+27:40
2
19:11
13:10:34
3km
40
Reinivuo Tuomo
PR
59:25
+27:37
1
19:10
13:09:51
4km
52
Käyhkö Jaakko
Turun Latu
1:00:16
+27:30
5
13:42
13:05:28
6km
57
Karru Antti
Wallac
1:05:12
+24:37
11
10:41
13:05:16
4km
Timonen Anne
Wallac
Ei aikaa
5
13:05:04
4km
74
Alho Aleksi
Turun Sinikotkat
1:45:07
+1:12:21
2
23:53
13:04:38
4km
75
Tomberg Katriina
Nuotiotytöt
1:45:10
+1:12:24
1
23:54
13:04:36
6km
69
Alinikula Jani
Turun Latu
1:24:04
+43:29
2
13:47
13:03:22
6km
65
Karru Tuulikki
Vara
1:11:13
+30:38
7
11:40
13:03:10
6km
63
Kyläkoski Reetta
TuS
1:09:16
+28:41
4
11:21
13:02:57
6km
17
Lehtonen Jukka
49:42
+9:07
10
8:09
13:02:46
6km
47
Arki Hannu
TuMe-lpk
1:01:25
+20:50
15
10:04
13:02:19
6km
39
Viitanen Esa
TuS
59:10
+18:35
12
9:42
13:00:02
6km
1
Hellstén Juha
Turun Latu
40:35
2
6:39
12:59:39
6km
23
Lainio Ilona
TuS
51:03
+10:28
13
8:22
12:58:26
4km
4
Liimatainen Anni
TuS
39:28
+6:42
12
8:58
12:58:08
3km
22
Viitanen Pentti
TYS
46:49
+15:01
16
15:06
12:56:51
3km
46
Ollila Tuire
Turun Latu
1:05:32
+33:44
6
21:08
12:56:39
3km
4
Sorvari Teijo
Aurinkoiset
38:22
+6:34
8
12:23
12:56:27
2km
11
Fingerroos Markus
44:09
+16:11
3
21:01
12:56:14
6km
46
Karru Sami
1:01:16
+20:41
9
10:03
12:55:20
4km
13
Järvensivu Tapio
Potkuri
44:37
+11:51
1
10:08
12:55:08
4km
Valo Marika
Leima puuttuu
2
12:54:46
4km
54
Tammi Kalle
Hartela
1:00:30
+27:44
10
13:45
12:54:14
4km
72
Nikula Pasi
1:18:35
+45:49
6
17:52
12:54:08
4km
56
Hellman Ari
Turun Latu
1:02:06
+29:20
6
14:07
12:53:50
4km
12
Niemelä Mikko
VeTu
44:35
+11:49
1
10:08
12:53:46
3km
2
Kinnala Pekka
TuS
34:01
+2:13
2
10:58
12:53:20
6km
49
Rapakko Timo
1:01:59
+21:24
2
10:10
12:53:02
4km
Alhoke Timo
TuMe
Leima puuttuu
14
12:49:56
6km
36
Aaltonen Tommi
57:49
+17:14
4
9:29
12:49:09
6km
35
Aaltonen Anniina
MS Parma
57:40
+17:05
4
9:27
12:48:57
6km
68
Eklund Marko
1:20:29
+39:54
17
13:12
12:48:31
6km
20
Sinervä Onni
TuS
50:42
+10:07
8
8:19
12:48:26
6km
45
Hovi Viljami
1:01:06
+20:31
12
10:01
12:48:08
3km
19
Vaininen Urpo
TuS
45:05
+13:17
9
14:33
12:47:56
4km
53
Karhulahti Veikko
Turun Seudun OP
1:00:19
+27:33
1
13:43
12:47:44
4km
71
Romppainen Johanna
1:18:12
+45:26
4
17:46
12:47:14
6km
7
Äyräs Vesa
44:27
+3:52
3
7:17
12:46:58
6km
6
Solstad Torkil
44:00
+3:25
1
7:13
12:46:44
2km
20
Hörkkö Jarmo
TuS
1:25:40
+57:42
5
40:48
12:45:16
2km
19
Lindqvist Aarne
1:25:35
+57:37
4
40:45
12:45:01
6km
10
Kääriäinen Sami
TuMe-lpk
45:54
+5:19
10
7:31
12:43:14
1 - 50 234:sta
Column Actions
Haku