Skip to Main Content
07.11. - 12.11. Raisio ABC :: TalviRastit 2020-2021
Ohje
07.11. - 12.11. Raisio ABC
6 km (6,3 km)
60
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Lehdistötulokset
2 km (2,2 km)
22
3 km (3,3 km)
73
4 km (4,4 km)
89
8 km (8,0 km)
24
1,8 km (1,8 km)
3
Kaikki sarjat
271
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
TalviRastit 2020-2021
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Omatoimi -ohjeet
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
20.03. - 27.03. Turku, Halinen
28.11. - 03.12. Jukupark, Turku
21.11. - 26.11. Pääskyvuoren koulu, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
6 km (6,3 km)
2 km
3 km
4 km
8 km
1,8 km
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Livelox
Osallistujia: 60
Hyväksytty: 57
Leima puuttuu: 1
Ei aikaa: 2
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
1
Nieminen Janne
PR
41:17
1
6:33
2
Ruohola Aaro
MS Parma
41:30
+13
1
6:35
3
Äyräs Vesa
43:25
+2:08
1
6:53
4
Holmroos Sakari
TuS
46:41
+5:24
1
7:25
5
Hiltunen Jarkko
Pi-Li
48:00
+6:43
1
7:37
6
Lindeqvist Juuso
Paimion Rasti
49:42
+8:25
1
7:53
7
Vaininen Juha
50:02
+8:45
1
7:57
8
Helin Timo
Vara
50:57
+9:40
1
8:05
9
Lehtonen Jukka
TuNMKY
51:53
+10:36
1
8:14
10
Päärni Pertti
MS Parma
53:10
+11:53
1
8:26
11
Tölli Tuomas
RR
53:18
+12:01
1
8:28
12
Holmroos Joni
Turun Sinikotkat
54:13
+12:56
1
8:36
13
Wigelius Miikka
MaMa
54:19
+13:02
1
8:37
14
Niinistö Harri
Paimio
55:37
+14:20
1
8:50
15
Laine Jani
Gofore
56:04
+14:47
1
8:54
16
Ruohola Risto
MS Parma
56:22
+15:05
1
8:57
17
Rannikko Toni
TuMe
56:25
+15:08
1
8:57
18
Puustinen Terho
RaPi
56:38
+15:21
1
8:59
19
Virta Marko
TuS
57:36
+16:19
1
9:09
20
Teriö Tatu
TuS
57:37
+16:20
1
9:09
21
Ääri Ari
CH-Polymers
58:06
+16:49
1
9:13
22
Ratia Tuomo
SuSi
1:00:32
+19:15
1
9:37
23
Wiik Jonatan
Awake.AI
1:02:16
+20:59
1
9:53
24
Laakso Tero
1:02:54
+21:37
1
9:59
25
Kuokkanen Ismo
TuS
1:03:08
+21:51
1
10:01
26
Mononen Markus
Kemiön Kiilat
1:03:20
+22:03
1
10:03
27
Seppä Janne
Hal Bro
1:03:30
+22:13
1
10:05
28
Halme Tapio
AngA
1:04:47
+23:30
1
10:17
29
Jokela Arto
1:05:28
+24:11
1
10:23
30
Kallio Juho
Turun Sinikotkat
1:05:39
+24:22
1
10:25
31
Karlsson Rasmus
1:08:16
+26:59
1
10:50
32
Loisa Kari
HirvHe
1:09:49
+28:32
1
11:05
33
Lundell Yrjö
RaPi
1:10:07
+28:50
1
11:08
34
Arki Hannu
TuMe-lpk
1:10:15
+28:58
1
11:09
35
Kivelä Lauri
TuS
1:10:29
+29:12
1
11:11
36
Luukkanen Lassi
Stevena
1:11:01
+29:44
1
11:16
37
Saetalu Daisi
MS Parma
1:11:23
+30:06
1
11:20
38
Aaltonen Tommi
1:11:45
+30:28
1
11:23
39
Tammisaari Pentti
HirvHe
1:12:19
+31:02
1
11:29
40
Lounela Alina
TuS
1:13:02
+31:45
1
11:36
41
Salomaa Kristian
TuS
1:15:09
+33:52
1
11:56
42
Lamppu Tiina
MS Parma
1:16:06
+34:49
1
12:05
43
Salonen Jussi
Jokikylän Pojat
1:16:40
+35:23
1
12:10
44
Lounela Eemeli
1:17:10
+35:53
1
12:15
45
Äijö Antti
1:17:44
+36:27
1
12:20
46
Salmenoja Pertti
Turun Latu
1:18:58
+37:41
1
12:32
47
Alatalo Timo
FCG
1:20:06
+38:49
1
12:43
48
Kinni Saila
Tampereen Pyrintö
1:24:18
+43:01
1
13:23
49
Kero Kirsi-Maria
Rastikarjut
1:24:32
+43:15
1
13:25
50
Vaho Pyry
TuS
1:25:19
+44:02
1
13:33
50
Kyläkoski Elli
TuS
1:25:19
+44:02
1
13:33
52
Ruohonen Felix
TuS
1:25:25
+44:08
1
13:33
53
Lainio Saija
1:28:16
+46:59
1
14:01
54
Rantala Simo
Turun Latu
1:36:34
+55:17
1
15:20
55
Hyyppä Seppo
Ypäjä
1:38:03
+56:46
1
15:34
56
Poutanen Jussi
Varsinaisbitumi
1:43:57
+1:02:40
1
16:30
57
Böling Jari
Åbo Akademi
1:44:50
+1:03:33
1
16:38
Ylis-Junttila Vesa
Leima puuttuu
1
Takala Kastari Seppo
Ei aikaa
1
Lapila Pekka
MS Parma
Ei aikaa
1
Column Actions
Haku