Skip to Main Content
07.11. - 12.11. Raisio ABC :: TalviRastit 2020-2021
Ohje
07.11. - 12.11. Raisio ABC
4 km (4,4 km)
89
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Lehdistötulokset
2 km (2,2 km)
22
3 km (3,3 km)
73
6 km (6,3 km)
60
8 km (8,0 km)
24
1,8 km (1,8 km)
3
Kaikki sarjat
271
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
TalviRastit 2020-2021
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Omatoimi -ohjeet
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
20.03. - 27.03. Turku, Halinen
28.11. - 03.12. Jukupark, Turku
21.11. - 26.11. Pääskyvuoren koulu, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
4 km (4,4 km)
2 km
3 km
6 km
8 km
1,8 km
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Livelox
Osallistujia: 89
Hyväksytty: 87
Leima puuttuu: 1
Ei aikaa: 1
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
1
Hellman Aleksi
MS Parma
35:21
1
8:02
2
Arki Vesa
TuMe-lpk
35:28
+7
1
8:04
3
Päivike Johan
RaPi
39:26
+4:05
1
8:58
4
Pitkänen Helmi
Jämsän retki-veikot
43:55
+8:34
1
9:59
5
Ståhlström Janne
UNO SK
44:36
+9:15
1
10:08
6
Hintukainen Keijo
Turun Latu
45:03
+9:42
1
10:14
7
Pesu Vilma
Tampereen Pyrintö
45:38
+10:17
1
10:22
8
Moisio Orvo
Meyer Turku
45:54
+10:33
1
10:26
9
Manderbacka Hanne
TuS
45:56
+10:35
1
10:26
10
Vuorinen Jani
OK EMitVit
45:59
+10:38
1
10:27
11
Jerkku Laura
TuS
46:45
+11:24
1
10:38
12
Kuivala Hannu
TuS
46:53
+11:32
1
10:39
13
Karhilahti Ari
TuS
48:08
+12:47
1
10:56
14
Nappu Juha
Ilpoisten Vuorenkävijät
48:33
+13:12
1
11:02
15
Jonsson Juha
48:45
+13:24
1
11:05
16
Mäki Mikko
Lieto
48:59
+13:38
1
11:08
17
Karhilahti Karoliina
TuS
49:09
+13:48
1
11:10
18
Vuori Rauno
Roima
49:11
+13:50
1
11:11
19
Saarikko Pasi
49:44
+14:23
1
11:18
20
Levälehto Riku
50:42
+15:21
1
11:31
21
Isosaari Antti
MS Parma
51:05
+15:44
1
11:37
22
Sianoja Pekka
TuS
51:59
+16:38
1
11:49
23
Kuivala Juha
TuS
52:04
+16:43
1
11:50
24
Murtomaa Matti
Turun yliopisto
52:15
+16:54
1
11:53
25
Peltola Oke
TuS
52:56
+17:35
1
12:02
26
Jokinen Matti
TuVi
54:31
+19:10
1
12:23
27
Alhoke Timo
TuMe
54:55
+19:34
1
12:29
28
Henttonen Elina
HirvHe
54:58
+19:37
1
12:30
29
Paasikivi Mikko
55:12
+19:51
1
12:33
30
Österman Marko
TurVU
55:49
+20:28
1
12:41
31
Ääri Elisa
CH-Polymers
55:51
+20:30
1
12:42
32
Huhtala Maija
55:52
+20:31
1
12:42
33
Mattila Jussi
57:08
+21:47
1
12:59
34
Tuimala Matti
Meyer Turku
57:09
+21:48
1
12:59
35
Jantunen Miiro
57:38
+22:17
1
13:06
36
Saarimäki Ilkka
AngA
58:30
+23:09
1
13:18
37
Selonen Vesa
58:49
+23:28
1
13:22
38
Lähteenmäki Pirjo
PR
58:55
+23:34
1
13:23
38
Brusila Johannes
58:55
+23:34
1
13:23
40
Tasala Markus
58:58
+23:37
1
13:24
41
Grönroos Timo
MS Parma
59:10
+23:49
1
13:27
42
Moisio Kalevi
TuS
59:21
+24:00
1
13:29
43
Hirvonen Petteri
Hirvonen Oy
59:59
+24:38
1
13:38
44
Liimula Iida
1:00:08
+24:47
1
13:40
45
Malmivirta Paavo
TuS
1:00:42
+25:21
1
13:48
46
Käyhkö Jaakko
Turun Latu
1:00:47
+25:26
1
13:49
47
Tammi Kalle
1:00:51
+25:30
1
13:50
48
Inki Pekka
TuMe-lpk
1:01:49
+26:28
1
14:03
49
Metsäranta Arto
1:02:14
+26:53
1
14:09
50
Lindholm Hanna
PIF
1:02:25
+27:04
1
14:11
51
Huttunen Sanna
Turun YLiopisto
1:02:33
+27:12
1
14:13
52
Kylämäki Hilkka
Turun Latu
1:02:38
+27:17
1
14:14
53
Viiri Katja
HirvHe
1:03:15
+27:54
1
14:23
54
Laine Matti
1:03:26
+28:05
1
14:25
55
Sulavuori Eija
TuMe
1:05:00
+29:39
1
14:46
56
Aaltonen Esa
ATR Soft
1:05:26
+30:05
1
14:52
57
Friman Rauno
PIF
1:06:30
+31:09
1
15:07
58
Salonen Kauko
TuMe
1:06:38
+31:17
1
15:09
59
Stigell Elina
MS Parma
1:07:56
+32:35
1
15:26
60
Liimula Henri
1:08:52
+33:31
1
15:39
61
Paasio Laura
Auran Tytöt
1:09:27
+34:06
1
15:47
62
Ovaskainen Mika
1:10:47
+35:26
1
16:05
63
Jalonen Joni
1:11:01
+35:40
1
16:08
64
Metsäranta Kristiina
1:11:47
+36:26
1
16:19
65
Salmenoja Hely
Turun Latu
1:12:43
+37:22
1
16:32
66
Valtonen Jari
MS Parma
1:13:31
+38:10
1
16:43
67
Huhtala Antti
TuS
1:15:34
+40:13
1
17:10
68
Saarinen Pertti
1:15:59
+40:38
1
17:16
69
Madekivi Samuli
1:17:19
+41:58
1
17:34
70
Blomqvist Emilia
1:18:28
+43:07
1
17:50
71
Markku Stigell
1:21:02
+45:41
1
18:25
72
Forsberg Christer
MaMa
1:21:06
+45:45
1
18:26
73
Taimisto Sinikka
1:21:47
+46:26
1
18:35
74
Arola Anita
1:24:18
+48:57
1
19:10
75
Lund Ulla
TuS
1:28:35
+53:14
1
20:08
76
Mannila Arto
1:28:45
+53:24
1
20:10
77
Lilja Marko
1:29:47
+54:26
1
20:24
78
Pietilä Maiju
Rymättylän Märssyvahdit
1:30:01
+54:40
1
20:28
79
Bütt Kristiina
TuS
1:30:04
+54:43
1
20:28
80
Rikkonen Joonas
1:31:20
+55:59
1
20:45
81
Rytkölä Laura
TuS
1:31:23
+56:02
1
20:46
82
Fröjdö Laura
1:31:25
+56:04
1
20:47
83
Hannuksela Maiju
Sweco
1:32:07
+56:46
1
20:56
84
Rintamaa Sami
1:38:14
+1:02:53
1
22:20
85
Keinonen Jukka
1:38:57
+1:03:36
1
22:29
86
Päivömaa Birgitta
1:48:04
+1:12:43
1
24:34
87
Sonja Svahnström
1:56:22
+1:21:01
1
26:27
Varpula Vesa
Leima puuttuu
1
Pippola Satu
TuUL
Ei aikaa
1
Column Actions
Haku