Skip to Main Content
06.05. Jäkärlä :: Turku-Rastit 2009
Ohje
06.05. Jäkärlä
2 km (2.0)
40
3 km (2.9)
91
4 km (4.5)
123
6 km (6.5)
59
8 km (7.6)
33
Kaikki sarjat
346
Firmatulokset
105
Turku-Rastit 2009
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
21.10. Ilmaristen tanssilava
14.10. Ilpoisten koulu
07.10. Laskettelurinne
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km (2.0)
3 km (2.9)
4 km (4.5)
6 km (6.5)
8 km (7.6)
Väliajat
Osallistujia: 346
Hyväksytty: 327
Leima puuttuu: 16
Ei aikaa: 3
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Pist
Suor
/km
Tapahtuma-aika
4 km (4.5)
Eskola Eeva-Liisa
Ei aikaa
3
10:46:30
3 km (2.9)
84
Mervi
2:00:47
+1:35:34
1
41:38
10:46:29
4 km (4.5)
91
Raita Petri
EKOKEM
1:05:34
+32:48
0
3
14:34
10:46:28
8 km (7.6)
Meriö Heimo
Turun yliopisto
Leima puuttuu
0
1
10:46:27
6 km (6.5)
34
Viberg Pauli
TuS
1:10:08
+24:44
3
10:47
10:46:27
8 km (7.6)
29
Keskinen Pertti
Sexthlon
2:00:18
+1:04:58
0
1
15:49
10:46:26
4 km (4.5)
113
Lehtinen Jyrki
1:21:25
+48:39
2
18:05
10:46:25
6 km (6.5)
41
Valkonen Sanna
TuS
1:13:50
+28:26
3
11:21
10:46:24
8 km (7.6)
26
Käyhkö Jaakko
Turun Latu
1:32:51
+37:31
0
4
12:13
10:46:23
6 km (6.5)
47
Leppänen Kimmo
IF
1:27:43
+42:19
0
5
13:29
10:46:22
3 km (2.9)
82
Pulli Emmi
1:32:32
+1:07:19
3
31:54
10:46:21
6 km (6.5)
16
Pulkkinen Jaana
Paimion Rasti
1:01:35
+16:11
2
9:28
10:46:20
2 km (2.0)
14
Pitkänen Pia
MaMa
28:27
+11:47
5
14:13
10:46:19
3 km (2.9)
49
Longström & Kaasalainen
47:48
+22:35
1
16:28
10:46:18
4 km (4.5)
109
Leppänen Satu
HirvHe
1:18:49
+46:03
3
17:30
10:46:18
4 km (4.5)
22
Rekunen Olavi
44:38
+11:52
1
9:55
10:46:17
4 km (4.5)
116
Apell Mika
Teleste
1:32:48
+1:00:02
0
2
20:37
10:46:16
4 km (4.5)
117
Nurmi Lauri
1:34:09
+1:01:23
1
20:55
10:46:15
8 km (7.6)
2
Jaakkola Jari
AIRIX
55:35
+15
0
3
7:18
10:46:14
6 km (6.5)
9
Soukka Tero
Turun yliopisto
59:34
+14:10
0
1
9:09
10:46:13
8 km (7.6)
19
Raimo Olli
Turun yliopisto
1:19:25
+24:05
0
3
10:26
10:46:12
4 km (4.5)
103
Meriö Lauri
Nokia Kulutuselektroniik
1:09:54
+37:08
0
2
15:32
10:46:11
8 km (7.6)
9
Puustinen Terho
Ex-legends
1:05:19
+9:59
1
8:35
10:46:10
6 km (6.5)
43
Huhtala Ismo
Elomatic
1:16:15
+30:51
0
3
11:43
10:46:09
6 km (6.5)
7
Venho Kari
MaMa
58:31
+13:07
1
9:00
10:46:09
3 km (2.9)
46
Viljanen Timo
TuS
46:22
+21:09
5
15:59
10:46:08
4 km (4.5)
96
Alinikula Jani
Turun Latu
1:07:17
+34:31
0
3
14:57
10:46:07
6 km (6.5)
49
Vuori Ilpo
Turun Latu
1:28:34
+43:10
0
2
13:37
10:46:06
6 km (6.5)
6
Merikallio Juha
Teleste
55:35
+10:11
0
1
8:33
10:46:05
4 km (4.5)
97
Hyytiäinen Tarja
Turun Latu
1:08:08
+35:22
0
5
15:08
10:46:04
2 km (2.0)
4
Hautalahti Joni
Huone Oy
22:10
+5:30
0
3
11:05
10:46:03
2 km (2.0)
4
Kopu Laura
Turun yliopisto
22:10
+5:30
0
3
11:05
10:46:02
8 km (7.6)
8
Janlöv Matti
SV
1:04:41
+9:21
0
1
8:30
10:46:01
6 km (6.5)
31
Guseff Virpi
HirvHe
1:09:27
+24:03
2
10:41
10:46:00
6 km (6.5)
14
Tammisaari Pentti
HirvHe
1:00:52
+15:28
2
9:21
10:45:59
4 km (4.5)
33
Saikkonen Otto
TuMe-lpk
47:47
+15:01
0
4
10:37
10:45:58
4 km (4.5)
93
Myöhänen Matti
EKOMATTI
1:06:21
+33:35
0
5
14:44
10:45:57
2 km (2.0)
29
Ruusunen Pyry
Ipotronic
34:09
+17:29
0
2
17:04
10:45:56
8 km (7.6)
30
Elomaa Heikki
LoSYK
2:29:06
+1:33:46
0
3
19:37
10:45:55
2 km (2.0)
24
Ruusunen Ismo
Ipotronic
33:01
+16:21
0
5
16:30
10:45:55
4 km (4.5)
79
Aaltonen Markus
Nokia
58:51
+26:05
0
1
13:04
10:45:54
8 km (7.6)
11
Suominen Petteri
Åbo Akademi
1:08:31
+13:11
0
4
9:00
10:45:53
4 km (4.5)
5
Seppä Janne
Hal Bro
37:34
+4:48
0
3
8:20
10:45:52
8 km (7.6)
12
Lehtonen Jukka
Naantalin Siniset
1:09:57
+14:37
0
4
9:12
10:45:51
6 km (6.5)
53
Laitinen Matti
1:46:15
+1:00:51
1
16:20
10:45:50
4 km (4.5)
51
Etu-Huitti Maija
Nousiainen
50:37
+17:51
0
2
11:14
10:45:49
4 km (4.5)
52
Etu-Huitti Arto
Paperinkeräys
50:38
+17:52
0
3
11:15
10:45:48
6 km (6.5)
53
Kurri Marika
1:46:15
+1:00:51
2
16:20
10:45:47
6 km (6.5)
25
Stoor Kristoffer
Åbo Akademi
1:04:47
+19:23
0
3
9:58
10:45:45
4 km (4.5)
100
Salovuori Reijo
Jakaja Oy
1:09:08
+36:22
0
2
15:21
10:45:45
1 - 50 346:sta
Column Actions
Haku