Skip to Main Content
15.04. - 20.04. Rantavalli, Rantadyyninkuja :: Kokkolan Maanantairastit 2024
Ohje
15.04. - 20.04. Rantavalli, Rantadyyninkuja
B-rata (3,9 km)
91
Väliajat (WinSplits)
Lehdistötulokset
A-rata (5,6 km)
32
C-rata (2,2 km)
54
E-rata (7,2 km)
22
Helppo C RR (2,1 km)
13
Kaikki sarjat
212
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Kokkolan Maanantairastit 2024
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
20.05. - 25.05. Trullevi, Punakallio
13.05. - 18.05. Saarikangas
06.05. - 11.05. Laajalahti
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
B-rata (3,9 km)
A-rata
C-rata
E-rata
Helppo C RR
Kaikki sarjat
Väliajat
Osallistujia: 91
Hyväksytty: 41
Omatoimi: 34
Keskeytti: 1
Ei aikaa: 15
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
1
Vähäsöyrinki Jonne
31:35
1
8:06
2
Lillhonga Elin
GIF
33:51
+2:16
1
8:41
3
Kronqvist Emil
KoS
34:08
+2:33
1
8:45
4
Määttälä Selma
LapVi
34:53
+3:18
2
8:57
5
Maunula Petri
35:58
+4:23
2
9:13
6
Juola Eero
KoS
36:20
+4:45
2
9:19
7
Määttälä Jukka
SK Chydäri
37:52
+6:17
2
9:43
8
isokääntä pirjo
KauWi
38:05
+6:30
1
9:46
9
Karvonen Hanna
Terjärv
38:07
+6:32
1
9:46
10
Haapala Risto
KoS
38:38
+7:03
2
9:54
11
Lamu Mika
Kannuksen Ura
40:51
+9:16
2
10:28
12
Lehtonen Antti
KoS
41:25
+9:50
2
10:37
12
Lehtonen Antti
KoS
41:25
+9:50
2
10:37
14
Kaitajärvi Pamela
41:46
+10:11
1
10:43
15
Kätkä Vesa
41:53
+10:18
1
10:44
16
Forsen Mikaela
41:54
+10:19
1
10:45
17
Enlund Niina
41:59
+10:24
2
10:46
18
Pohjola Timo
42:11
+10:36
2
10:49
19
Torrkulla Roy
Minken
43:11
+11:36
2
11:04
20
Björklund K Tom
43:47
+12:12
1
11:14
20
Björklund Teea
43:47
+12:12
2
11:14
22
Österbacka Bo
Minken
44:00
+12:25
2
11:17
23
Jokinen Leo
KoS
44:37
+13:02
1
11:26
24
Viitasaari Liina
45:13
+13:38
1
11:36
25
Jakobsson Peter
Linköpings OK
45:24
+13:49
1
11:38
26
Riska Per-Erik
OK Botnia
45:51
+14:16
2
11:45
27
Backman Sven-Olof
Falken
49:46
+18:11
1
12:46
28
Halla-aho Emma
KoS
49:59
+18:24
1
12:49
29
Tuominen Osmo
KoS
51:06
+19:31
1
13:06
30
Bjonbäck Jarl
OK Botnia
54:39
+23:04
2
14:01
31
Sundgren Leif
55:33
+23:58
1
14:15
32
Kallio Aki
56:30
+24:55
2
14:29
33
Kinnunen Anna
56:52
+25:17
2
14:35
34
Korkeakangas Kirsi
59:11
+27:36
1
15:11
35
Källman Mats
1:00:17
+28:42
1
15:27
36
Ketola Pirjo
Saloisten Reipas
1:07:35
+36:00
1
17:20
37
Ketola Markus
1:08:24
+36:49
1
17:32
38
Ketola Minna
1:08:29
+36:54
1
17:34
39
Koskela Hannele
KoS
1:13:19
+41:44
2
18:48
40
Hirsikangas Raija
1:13:47
+42:12
2
18:55
41
Kangasvieri Mari-Liis
1:23:40
+52:05
2
21:27
Perälä Kaisa-Leena
Keskeytti
2
Marjelund Sari
Ei aikaa
1
Marjelund Janne
Ei aikaa
1
Rantala Virve
Umicore
Ei aikaa
1
Tattari Terho
KoS
Ei aikaa
2
Koskela Sirpa
Ei aikaa
1
Ojalehto Linnea
Ei aikaa
1
Biskop Maarit
Ei aikaa
2
Pajunpää Veli-Kalle
Ei aikaa
2
Isoniemi Mira
Ei aikaa
1
Hiltula Katja
Ei aikaa
1
Rantala Virve
Umicore
Ei aikaa
1
Peltoniemi Anni
KoS
Ei aikaa
1
Pietilä Heikki
Ei aikaa
1
Ronkainen Timo
Sweco
Ei aikaa
2
Vistiaho Tytti
KoS
Ei aikaa
2
Salo Vesa-Matti
Omatoimi
2
Niemi Anneli
Omatoimi
1
Hedman Vuokko
Omatoimi
2
Fiskaali Eevi
Omatoimi
1
Fiskaali Heimo
KoS
Omatoimi
2
Savela Marja
Omatoimi
2
Joki Timo
Omatoimi
2
Viitasaari Eero
KoS
Omatoimi
2
Rahikka Rainer
Omatoimi
1
Hyvärinen Petra
Omatoimi
1
Myllykangas-Suonto Tiina
Omatoimi
2
Uusitalo Arja
LARSMO IF
Omatoimi
2
Pesola Ella
Omatoimi
1
Hyyppä Olli
KoS
Omatoimi
2
Niemi Päivi
Omatoimi
2
Haapala Heikki
Omatoimi
2
Vanhamäki Maria
Omatoimi
1
Päivärinta Mia
Omatoimi
2
Rahikka Marjo
Omatoimi
1
Nikkanen Mirja
Omatoimi
2
Nikkanen Elisa
Omatoimi
2
Majaniemi Mauri
Omatoimi
2
Karlsson Annamari
Omatoimi
1
Penttilä Disa
Omatoimi
1
Lillkåla Minna
Omatoimi
2
Björkman Jari
Omatoimi
1
Björkman Pia
Omatoimi
1
Toivonen Jarmo
KoS
Omatoimi
2
Kettu-Hautamäki Marianne
Omatoimi
1
Jokinen Leo
KoS
Omatoimi
1
Björkgård Niina
Omatoimi
2
Niininen Annika
Omatoimi
1
Kauppinen Annika
Omatoimi
1
Koivuniemi Tero
Omatoimi
1
Column Actions
Haku