Skip to Main Content
24.07. - 29.07. Saarikangas Vaasantietä Kokkolasta 3km etelään, vt. 8 :: Kokkolan Maanantairastit 2023
Ohje
24.07. - 29.07. Saarikangas Vaasantietä Kokkolasta 3km etelään, vt. 8
B-rata (3,6 km)
67
Väliajat (WinSplits)
Lehdistötulokset
A-rata (5,1 km)
37
C-rata (1,9 km)
30
D-rata (1,5 km)
7
E-rata (7,3 km)
14
Kaikki sarjat
155
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Kokkolan Maanantairastit 2023
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
09.12. Kinkkurastit
23.10. - 28.10. Koivuhaka/ Patamäki
16.10. - 21.10. Halkokari
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
B-rata (3,6 km)
A-rata
C-rata
D-rata
E-rata
Kaikki sarjat
Väliajat
Osallistujia: 67
Hyväksytty: 40
Omatoimi: 13
Leima puuttuu: 1
Ei aikaa: 13
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
1
Hyyppä Lauri
30:13
8
8:31
2
Iivari Heino
33:17
+3:04
1
9:23
3
Furubacka Joonas
Botnia
34:54
+4:41
5
9:50
4
Sjöström Jari
36:03
+5:50
11
10:09
5
Stubb Elisabeth
39:14
+9:01
6
11:03
6
Tanttinen Ilkka
KoS
39:25
+9:12
7
11:06
7
Skog Niklas
Falken
40:21
+10:08
5
11:22
8
Björkfors Elsie
Botnia
40:53
+10:40
4
11:31
9
Olaussen Kristoffer
Gamlakarleby IF
40:59
+10:46
15
11:33
10
Löfbacka-Skog Linda
Falken
42:08
+11:55
4
11:52
11
Ahlskog Torbjörn
Botnia
42:24
+12:11
8
11:57
12
Lillhonga elin
GIF
43:03
+12:50
2
12:08
13
Backman Sven-Olof
Falken
43:22
+13:09
6
12:13
14
Torrkulla Tage
Botnia
44:05
+13:52
11
12:25
15
Jakobson Peter
Linköpings OK
46:03
+15:50
2
12:58
16
Kurikkala Olli-Pekka
46:23
+16:10
1
13:04
17
Erkkilä Pekka
KoS
47:09
+16:56
11
13:17
18
Carula Sten
48:29
+18:16
2
13:39
19
Nurisalo Jaani
48:42
+18:29
2
13:43
20
Backman Sten
48:56
+18:43
3
13:47
21
Kronqvist Bengt
49:06
+18:53
8
13:50
22
Stobb Cecilia
49:11
+18:58
4
13:51
23
Furubacka Per-Åke
49:25
+19:12
7
13:55
24
Björklund Gunilla
Falken
50:24
+20:11
13
14:12
25
Toivonen Jarmo
KoS
50:57
+20:44
16
14:21
26
Skogvik Göran
IK Kronan
50:59
+20:46
7
14:22
27
Kettu Kristiina
53:36
+23:23
6
15:06
28
Erkkilä Tapio
54:51
+24:38
10
15:27
29
Tomas Södergård
56:02
+25:49
1
15:47
30
Åkerblom Erik
57:15
+27:02
8
16:08
31
Harju Jorma
Boliden
57:23
+27:10
14
16:10
32
Lehtonen Antti
KoS
59:04
+28:51
14
16:38
33
Riska Per-Erik
OK Botnia
59:35
+29:22
10
16:47
34
Riska Börje
GIF
1:00:52
+30:39
2
17:09
35
Saarela Leena
1:01:02
+30:49
3
17:12
36
Bjonbäck Jarl
OK Botnia
1:01:50
+31:37
12
17:25
37
Sundgren Leif
1:03:53
+33:40
10
18:00
38
Fränti Eero
KoS
1:07:54
+37:41
17
19:08
39
Penttilä Marja
KoS
1:08:02
+37:49
13
19:10
40
Honkaharju Marja-Leena
1:09:01
+38:48
14
19:26
Björklund Håkan
Falken
Leima puuttuu
13
Heino Anna-Mari
Ei aikaa
1
Tuomaala Juhani
KoS
Ei aikaa
16
Kuusniemi Gunilla
Falken
Ei aikaa
7
Jokinen Leo
KoS
Ei aikaa
17
Annala Hannu
Ei aikaa
5
Nikunen Nina
Terjärv
Ei aikaa
7
Wiklund Gerd
Ei aikaa
2
Karhulahti Leo
KoS
Ei aikaa
14
Fiskaali Heimo
KoS
Ei aikaa
15
Sten Hans-Erik
Ei aikaa
2
Tuominen Osmo
KoS
Ei aikaa
8
Vistiaho Tytti
KoS
Ei aikaa
14
Tattari Terho
KoS
Ei aikaa
16
Knifsund Carita
Omatoimi
16
Myllykangas Minna
Omatoimi
6
Rautoja Tiinas
Omatoimi
1
Ojala Henna
Omatoimi
3
Juola Eero
KoS
Omatoimi
16
Aarnio Anniina
KoS
Omatoimi
15
Nikkanen Mirja
Omatoimi
13
Björkgård Niina
Omatoimi
12
Nikkanen Elisa
Omatoimi
8
Päivärinta Mia
Omatoimi
13
Hyyppä Olli
KoS
Omatoimi
13
Latva-Rasku Anna
Omatoimi
1
Niemi Päivi
Omatoimi
10
Column Actions
Haku