Skip to Main Content
12.01. Lausteen koulu, Turku :: TalviRastit 2018-2019
Ohje
12.01. Lausteen koulu, Turku
3 km (3,1 km)
44
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Lehdistötulokset
2 km (2,3 km)
9
4 km (4,3 km)
47
6 km (6,0 km)
35
Kaikki sarjat
135
Lehdistötulokset
XML -tulokset
TalviRastit 2018-2019
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
23.03. Turun Lyseo, Turku
16.03. Artukainen, Turku
09.03. Oriketo, Vianor, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Turku-Rastit alkavat 3.4
2019 Turku-Rastit alkavat 3.4. Katariinanlaaksosta. Siirry kalenteriin yläpalkin "Vaihda kalenteria" -painikkeella.
3 km (3,1 km)
2 km
4 km
6 km
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 44
Hyväksytty: 40
Leima puuttuu: 2
Ei aikaa: 2
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
1
Kössi Jouko
Raision kuula
30:07
10
9:43
2
Nieminen Taisto
RaPi
31:31
+1:24
2
10:10
3
Ritakallio Veli-Matti
Turun yliopisto
32:31
+2:24
8
10:29
4
Paldanius Jorma
TuS
34:00
+3:53
5
10:58
5
Hovi Paavo
PiKa
34:49
+4:42
8
11:14
6
Grönroos Timo
MS Parma
34:59
+4:52
8
11:17
7
Laaksonen Tuomas
Turku Trail Cup
35:13
+5:06
1
11:22
8
Havia Jouko
PR
36:29
+6:22
10
11:46
9
Peltola Tuomo
MS Parma
36:54
+6:47
4
11:54
10
Tikkanen Ilpo
Raision UA
37:12
+7:05
8
12:00
11
Lainema Ilkka
MS Parma
37:38
+7:31
5
12:08
12
Hyytiäinen Reijo
38:04
+7:57
9
12:17
13
Sonkki Juhani
PR
40:48
+10:41
10
13:10
14
Saviranta Pentti
42:22
+12:15
4
13:40
15
Markku Stigell
42:27
+12:20
7
13:42
16
Vaininen Urpo
TuS
43:38
+13:31
3
14:05
17
Nolvi-Lindberg Anu
Karl Fazer Oy
44:25
+14:18
2
14:20
18
Skinnari Heikki
Kunto-Hempat
44:36
+14:29
7
14:23
19
Lindholm Osmo
KLY
44:55
+14:48
8
14:29
20
Hedenström Rauno
Turun Latu
45:03
+14:56
6
14:32
21
Orrensalo Reijo
46:22
+16:15
9
14:57
22
Metsämäki Leena
TuS
47:00
+16:53
5
15:10
23
Holmström Bengt
Kimito SF
47:08
+17:01
10
15:12
24
Aarnio Satu
47:38
+17:31
5
15:22
25
Routasalo Markku
48:17
+18:10
4
15:35
26
Puttonen Irma
51:41
+21:34
8
16:40
27
Myllyntausta Saana
Helsingin Suunnistajat
52:52
+22:45
3
17:03
28
Saarinen Pirjo
53:23
+23:16
6
17:13
29
Vieltojärvi Ilja
-
54:11
+24:04
1
17:29
29
Brander Marko
54:11
+24:04
1
17:29
31
Vehviläinen Saija
54:44
+24:37
1
17:39
32
Kinnala Anne
55:48
+25:41
5
18:00
33
Suominen Sanna
56:02
+25:55
7
18:05
34
Lindström Minttu
56:27
+26:20
2
18:13
35
Kantola Anneli
57:23
+27:16
10
18:31
36
Laavainen Matti
MS-52
57:58
+27:51
6
18:42
37
Kivimäki Raili
59:18
+29:11
2
19:08
38
Lindroos Elina
1:01:28
+31:21
6
19:50
39
Karlsson Maria
1:02:40
+32:33
4
20:13
40
Virtanen Sirkka
TuS
1:03:48
+33:41
6
20:35
Lanne Vesa
Leima puuttuu
3
Lainema Maija
Turun Latu
Leima puuttuu
3
Taimisto Jukka
MS Parma
Ei aikaa
5
Urhonen Seppo
Turku Energia
Ei aikaa
8
Column Actions
Haku