Skip to Main Content
23.08. Asessorinkatu, Kaarina :: Turku-Rastit 2017
Ohje
23.08. Asessorinkatu, Kaarina
2 km (2,1 km)
44
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Lehdistötulokset
3 km (3,1 km)
100
4 km (4,1 km)
103
6 km (5,9 km)
65
Kaikki sarjat
312
Firmatulokset
69
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Turku-Rastit 2017
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
25.10. Hiihtokeskus
18.10. Ruissalo Camping, Turku
11.10. Parma Oy Rusko
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
2 km (2,1 km)
3 km
4 km
6 km
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 44
Hyväksytty: 40
Keskeytti: 3
Ei aikaa: 1
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Uitto Jukka
18:51
15
8:59
2
Pärli Margis
Turun Latu
20:40
+1:49
18
1
9:50
3
Ojasoo Margit
TuUL
22:29
+3:38
15
10:42
4
Luona Anne
23:54
+5:03
17
11:23
5
Vaimala Minna
24:21
+5:30
4
11:36
6
Lankinen Olavi
Aurinkoiset
25:55
+7:04
17
1
12:20
7
Virtanen Reijo
NaSU
26:31
+7:40
21
1
12:38
8
Rönnberg Satu
26:51
+8:00
2
12:47
9
Varhenmaa Pentti
Fläkt Woods
27:30
+8:39
8
1
13:06
10
Kääriäinen Niilo
TuMe-lpk
27:54
+9:03
2
13:17
11
Salonen Santeri
31:37
+12:46
2
15:03
12
Lammela Helena
Elomatic
33:49
+14:58
13
1
16:06
13
Mäenranta Päivi
Elomatic
33:56
+15:05
15
1
16:10
14
Nolvi Kosti
TuS
34:00
+15:09
12
16:11
15
Oksa Timo
Solar Simulator
34:13
+15:22
19
1
16:18
16
Kantola Kari
36:30
+17:39
21
17:23
17
Kronström Göran
Turun Latu
37:22
+18:31
3
1
17:48
18
Laaksonen Tauno
TuS
37:45
+18:54
18
17:59
19
Granström Paavo
38:11
+19:20
1
18:11
19
Koiranen Anja
TuS
38:11
+19:20
1
18:11
21
Polari Vilho
39:41
+20:50
12
18:54
22
Laine Tuula
KLY
40:57
+22:06
17
1
19:30
23
Snell Taina
Orion Pharma
43:58
+25:07
4
1
20:56
24
Tamminen Antti
Kunto-Hempat
45:42
+26:51
16
1
21:46
25
Hentula Minna
Elomatic
48:21
+29:30
18
1
23:01
26
Ketola Anneli
Elomatic
48:24
+29:33
20
1
23:03
27
Pyökäri Antero
RaPi
49:10
+30:19
1
23:25
28
Tamminen Leena
MaMa
49:43
+30:52
14
23:40
29
Huhtamäki Maija
Stevena
50:10
+31:19
14
1
23:53
30
Warinowski Milko
53:30
+34:39
5
25:29
30
Warinowski Konsta
53:30
+34:39
1
25:29
32
Lind Lasse
TuS
53:43
+34:52
5
25:35
33
Soinu Anssi
Arado
55:04
+36:13
4
1
26:13
34
Hyökki Ismo
PCAS Finland Oy
1:01:03
+42:12
3
1
29:04
35
Sjöberg Maija
1:06:14
+47:23
8
31:32
36
Varjonen Eeva
1:06:18
+47:27
8
31:34
37
Impivaara Jonna
1:07:51
+49:00
6
32:19
38
Arnamo Sofia
1:09:05
+50:14
1
32:54
39
Aspala Viljo
1:09:07
+50:16
3
32:55
40
Kronström Maija
Turun Latu
1:09:16
+50:25
3
1
32:59
Tammi Kalle
Keskeytti
10
Peltola Sami
Keskeytti
5
Siltanen Nina
TuS
Keskeytti
4
Saarinen Mikko
Kunto-Hempat
Ei aikaa
21
1
Column Actions
Haku