Skip to Main Content
23.10. Ilmaristen tanssilava :: Turku-Rastit 2013
Ohje
23.10. Ilmaristen tanssilava
4 km (4.3)
40
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
2 km (1.8)
56
3 km (3.3)
53
6 km (6.1)
13
Kaikki sarjat
162
Firmatulokset
44
Turku-Rastit 2013
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
23.10. Ilmaristen tanssilava
16.10. Laskettelurinne
09.10. Ilpoisten koulu
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
4 km (4.3)
2 km (1.8)
3 km (3.3)
6 km (6.1)
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 40
Hyväksytty: 38
Leima puuttuu: 2
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Saikkonen Otto
TuMe-lpk
38:00
7
4
8:50
2
Nappu Juha
Ilpoisten Vuorenkävijät
39:57
+1:57
27
3
9:17
3
Sipponen Jere
Funktio Laesa
40:33
+2:33
1
9:25
4
Hintukainen Keijo
Tietokeskus
40:40
+2:40
16
2
9:27
5
Karhunen Antti
TuMe-lpk
40:43
+2:43
14
1
9:28
6
Hellman Aleksi
MS Parma
42:14
+4:14
5
9:49
7
Paldanius Jorma
TuS
43:29
+5:29
21
10:06
8
Arki Vesa
TuMe-lpk
43:54
+5:54
6
1
10:12
9
Kallio Juho
Turun Sinikotkat
44:29
+6:29
6
1
10:20
10
Virtanen Tatu
NaSU
45:59
+7:59
7
1
10:41
11
Parkkinen Jussi
Functio Laesa
46:17
+8:17
10
1
10:45
12
Amper Robert
47:14
+9:14
19
10:59
13
Jokinen Jari
Hartela
47:49
+9:49
21
1
11:07
14
Sopanen Nelly
Functio Laesa
48:05
+10:05
23
1
11:10
15
Saarinen Tapio
Functio Laesa
49:53
+11:53
13
1
11:36
16
Harjulahti Esa
Functio Laesa
50:37
+12:37
13
1
11:46
17
Bjurström Fredrik
53:28
+15:28
1
12:26
18
Viljanen Timo
TuS
55:49
+17:49
29
12:58
19
Ruottu Kimmo
Hefyke
56:16
+18:16
9
1
13:05
20
Hovi Paavo
PiKa
57:12
+19:12
19
13:18
21
Moisio Kalevi
Aker Yards
57:40
+19:40
16
1
13:24
22
Huhtala Ismo
Elomatic
58:10
+20:10
28
1
13:31
23
Andersson Janne
58:26
+20:26
2
13:35
24
Jokinen Juhani
Kunto-Hempat
59:05
+21:05
23
1
13:44
25
Hirvonen Jaakko
Karhukopio
59:07
+21:07
9
1
13:44
26
Malmi Pekka
Turun yliopisto
59:10
+21:10
20
1
13:45
27
Malmi Eeva
Turun yliopisto
59:13
+21:13
8
1
13:46
28
Salmenoja Pertti
TuPLU (Posti)
59:36
+21:36
15
1
13:51
29
Salonen Jussi
Jokikylän Pojat
1:01:14
+23:14
28
1
14:14
30
Laine Matti
MS-52
1:02:04
+24:04
27
14:26
31
Salomaa Kristian
TuS
1:02:18
+24:18
11
14:29
32
Hellman Ari
MS Parma
1:03:57
+25:57
13
14:52
33
Kallioniemi T
Karhukopio
1:04:23
+26:23
13
1
14:58
34
Auvinen Katja
Turun Tähti-Tytöt
1:08:18
+30:18
3
1
15:53
35
Halla Jaakko
TuS
1:11:23
+33:23
6
16:36
36
Ranta Marjut
Functio Laesa
1:11:42
+33:42
7
1
16:40
37
Savouras Andromachi
1:14:42
+36:42
16
17:22
38
Hakala Juuso
Functio Laesa
1:17:24
+39:24
7
1
18:00
Brummer Tuomas
Sienet
Leima puuttuu
8
1
Kuusisto Juha
Leima puuttuu
2
Column Actions
Haku