Skip to Main Content
09.10. Ilpoisten koulu :: Turku-Rastit 2013
Ohje
09.10. Ilpoisten koulu
3 km (2.9)
80
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
2 km (2.2)
58
4 km (4.2)
91
6 km (6.2)
59
Kaikki sarjat
288
Firmatulokset
74
Turku-Rastit 2013
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
23.10. Ilmaristen tanssilava
16.10. Laskettelurinne
09.10. Ilpoisten koulu
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
3 km (2.9)
2 km (2.2)
4 km (4.2)
6 km (6.2)
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 80
Hyväksytty: 76
Leima puuttuu: 3
Ei aikaa: 1
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Dahlström Tuomas
Turun yliopisto
24:21
28
4
8:23
2
Aho Anni
TuS
27:17
+2:56
11
9:24
3
Salo Samuli
Torppalan Hurjat
27:57
+3:36
6
3
9:38
4
Salo Esa
Torppalan Hurjat
28:10
+3:49
12
2
9:42
5
Salminen Eero
Kunto-Hempat
29:17
+4:56
23
1
10:05
6
Salmi Hanna
Wallac
29:41
+5:20
25
10:14
7
Laakso Pekka
Aurinkoiset
29:51
+5:30
15
1
10:17
8
Järvisalo Kauko
TuS
30:03
+5:42
23
10:21
9
Sorvari Teijo
Aurinkoiset
30:10
+5:49
28
1
10:24
10
Lainema Ilkka
MS Parma
30:14
+5:53
9
10:25
11
Hukkanen Veijo
Turun yliopisto
30:16
+5:55
15
1
10:26
12
Moisio Kalevi
Aker Yards
30:18
+5:57
14
1
10:26
13
Ratia Pentti
30:42
+6:21
8
10:35
14
Vienanlinna Timo
Aurinkoiset
30:53
+6:32
26
1
10:38
15
Vienanlinna Maritta
Aurinkoiset
31:11
+6:50
15
1
10:45
16
Rosenqvist Jouko
Royax
31:31
+7:10
26
1
10:52
16
Vanhanen Kari
Elomatic
31:31
+7:10
19
1
10:52
18
Vaininen Urpo
Hartela
31:40
+7:19
10
1
10:55
19
Leham Caj
PIF
31:51
+7:30
2
10:58
20
Salmi Anna
Functio Laesa
32:15
+7:54
27
1
11:07
21
Kuuttila Anu
TuS
32:26
+8:05
7
11:11
22
Lehtimaa Esa
Korpiveikot 2008
32:46
+8:25
26
1
11:17
23
Mäkelä Eero
33:04
+8:43
7
11:24
24
Matomäki Jaakko
TYKS
34:14
+9:53
7
1
11:48
24
Lehtinen Jouko
Elomatic
34:14
+9:53
20
1
11:48
26
Uotila Aarno
Orion Pharma
34:22
+10:01
11
1
11:51
27
Eskola Jorma F
Kunto-Hempat
35:34
+11:13
22
1
12:15
28
Mikola Heikki
Wallac
36:11
+11:50
14
1
12:28
29
Kaitio Risto
Kunto-Hempat
36:12
+11:51
19
1
12:28
30
Brusila Johannes
36:26
+12:05
4
12:33
31
Varhenmaa Pentti
Fläkt Woods
36:33
+12:12
7
1
12:36
32
Laine Jukka
NaSU
37:29
+13:08
23
1
12:55
33
Suomi Kimmo
37:37
+13:16
16
12:58
34
Aho Johanna
Raisio Oyj
37:56
+13:35
17
1
13:04
35
Tamminen Oskari
40:21
+16:00
1
13:54
36
Björkqvist Jörgen
40:24
+16:03
1
13:55
37
Välimäki Heimo
Turun yliopisto
40:45
+16:24
21
1
14:03
38
Cederlöf Bror-Erik
41:31
+17:10
1
14:18
39
Pekkala Inkeri
Team Maha
41:55
+17:34
20
1
14:27
40
Aarnio Satu
42:13
+17:52
10
14:33
41
Pahlman Cecilia
PIF
42:33
+18:12
2
14:40
42
Pahlman Svante
LVI ins.tsto G. Pahlman
42:40
+18:19
4
1
14:42
43
Metsämäki Leena
TuS
42:44
+18:23
25
14:44
44
Hyyti Emmi
43:39
+19:18
7
15:03
45
Lahtinen Urho
Turun Latu
43:42
+19:21
3
1
15:04
46
Karhilahti Karoliina
43:52
+19:31
8
15:07
47
Öhman Aino
44:17
+19:56
7
15:16
48
Helminen Heikki
44:48
+20:27
26
15:26
49
Siltanen Nina
TuS
46:08
+21:47
5
15:54
50
Tuittila Raimo
46:26
+22:05
6
16:00
51
Helin Raimo
Kunto-Hempat
47:06
+22:45
23
1
16:14
52
Rantala Ville
47:22
+23:01
6
16:20
53
Aho Leena
47:31
+23:10
19
16:23
53
Harjulahti Peter
RatasSu
47:31
+23:10
23
1
16:23
55
Timonen Anne
!! TUPLASUORITUS !!
47:34
+23:13
2
1
16:24
56
Etu-Huitti Maija
Nousiainen
47:38
+23:17
24
1
16:25
57
Westerén M-B
MaMa
47:42
+23:21
2
16:26
58
Kaskinen Sirkku
Turun Latu
47:48
+23:27
18
1
16:28
59
Lindholm Osmo
KLY
48:42
+24:21
26
1
16:47
60
Koskinen Terttu
TuS
49:13
+24:52
8
16:58
61
Grön Kristiina
50:22
+26:01
9
17:22
62
Puttonen Irma
TuS
51:36
+27:15
1
17:47
63
Bergman Seppo
51:43
+27:22
1
17:50
64
Snell Taina
Orion Pharma
53:33
+29:12
13
1
18:27
65
Tamminen Anselm
Functio Laesa
54:17
+29:56
12
1
18:43
66
Saloranta Lenita
54:29
+30:08
22
18:47
67
Palmu Tauno
Kunto-Hempat
54:50
+30:29
24
1
18:54
68
Tuomainen Meri
Functio Laesa
56:22
+32:01
2
1
19:26
69
Röntynen Leevi
56:25
+32:04
2
19:27
70
Virtanen Sirkka
Fläkt Woods
56:39
+32:18
28
1
19:32
71
Lahtinen Janne
Fläkt Woods
56:57
+32:36
28
1
19:38
72
Aaltonen Riku
59:38
+35:17
5
20:33
73
Hakanen Rauno
1:00:22
+36:01
26
20:48
74
Ollila Tuire
MS Parma
1:04:34
+40:13
8
22:15
75
Salminen Anu
1:05:52
+41:31
11
22:42
76
Rautiainen Mauri
1:18:03
+53:42
15
26:54
Kantola Anneli
Leima puuttuu
28
Metsäranta Seppo
Noviter
Leima puuttuu
4
1
Knaapi Timo
Turun Latu
Leima puuttuu
26
1
Dahlström Leena
Turun yliopisto
Ei aikaa
1
1
Column Actions
Haku