Skip to Main Content
07.08. Lausteen koulu :: Turku-Rastit 2013
Ohje
07.08. Lausteen koulu
3 km (3.0)
68
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
2 km (2.0)
42
4 km (4.0)
78
6 km (6.0)
45
Kaikki sarjat
233
Firmatulokset
70
Turku-Rastit 2013
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
23.10. Ilmaristen tanssilava
16.10. Laskettelurinne
09.10. Ilpoisten koulu
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
3 km (3.0)
2 km (2.0)
4 km (4.0)
6 km (6.0)
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 68
Hyväksytty: 66
Leima puuttuu: 1
Ei aikaa: 1
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Dahlström Tuomas
Turun yliopisto
26:27
19
4
8:49
2
Sipponen Eija
Funktio Laesa
28:59
+2:32
1
9:39
3
Koskinen Petri
Maanmittauslaitos
29:32
+3:05
1
3
9:50
4
Suntioinen Ville
OL-UT
31:00
+4:33
2
10:20
5
Lainema Ilkka
MS Parma
32:31
+6:04
6
10:50
6
Lindholm Hanna
PIF
35:51
+9:24
10
11:57
7
Laitinen Pertti
36:20
+9:53
5
12:06
8
Lehtinen Jouko
Elomatic
36:22
+9:55
11
2
12:07
9
Sorvari Teijo
Aurinkoiset
37:58
+11:31
19
1
12:39
10
Salmi Hanna
37:59
+11:32
15
12:39
11
Nurmi Mirka
IK Örnen
38:01
+11:34
4
12:40
12
Salo Esa
Torppalan Hurjat
38:22
+11:55
8
1
12:47
13
Karttila Aleksi
38:51
+12:24
5
12:57
13
Laakso Pekka
Aurinkoiset
38:51
+12:24
10
1
12:57
15
Hynnä Tuomo
Laskuvarjojääkärikilta
39:25
+12:58
12
1
13:08
16
Välimäki Heimo
Turun yliopisto
39:44
+13:17
14
1
13:14
17
Naukkarinen Ari
MaMa
40:31
+14:04
14
13:30
18
Salmi Anna
Functio Laesa
41:38
+15:11
18
1
13:52
19
Lehtimaa Esa
Korpiveikot 2008
43:10
+16:43
17
1
14:23
20
Siivonen Tarja
43:36
+17:09
17
14:32
21
Eskola Jorma F
Kunto-Hempat
44:19
+17:52
13
1
14:46
22
Lehtimaa Martti
Korpiveikot 2008
45:28
+19:01
10
1
15:09
23
Jalava Simo
Europlan
47:24
+20:57
1
1
15:48
24
Joonas Risto
Kunto-Hempat
47:52
+21:25
14
1
15:57
25
Hyytiäinen Tarja
Kaarinan Kaupunki
48:42
+22:15
11
1
16:14
26
Laine Jukka
NaSU
49:37
+23:10
16
1
16:32
27
Sundman Gusten
Macteam
49:38
+23:11
1
1
16:32
28
Öhman Aino
49:58
+23:31
4
16:39
29
Rönnemaa Tero
49:59
+23:32
2
16:39
30
Yli-Savola Aura
Turun Sinikotkat
50:50
+24:23
12
1
16:56
31
Kärkkäinen Veera
Functio Laesa
51:00
+24:33
7
1
17:00
32
Nolvi Kosti
TuS
51:08
+24:41
16
17:02
33
Laitinen Johanna
51:43
+25:16
4
17:14
34
Korva Mika
51:52
+25:25
7
17:17
35
Harjulahti Peter
RatasSu
52:17
+25:50
15
1
17:25
36
Kosonen Anni
KKK
52:20
+25:53
5
1
17:26
37
Rantala Simo
Turun Latu
52:36
+26:09
14
1
17:32
38
Rosenqvist Jouko
Royax
52:45
+26:18
19
1
17:35
39
Pekkala Inkeri
Team Maha
53:01
+26:34
14
1
17:40
40
Helminen Heikki
53:09
+26:42
18
17:43
41
Pekkala Juhani
Team Maha
53:15
+26:48
8
1
17:45
42
Laaksonen Tauno
TuS
53:16
+26:49
13
17:45
43
Knaapi Timo
Turun Latu
54:01
+27:34
17
1
18:00
44
Kottonen Soile
YKV
55:04
+28:37
5
1
18:21
45
Lainema Maija
Turun Latu
55:15
+28:48
6
1
18:25
46
Lindholm Osmo
KLY
56:03
+29:36
17
1
18:41
47
Polari Eino
56:48
+30:21
7
18:56
48
Virtanen Reijo
NaSU
58:08
+31:41
15
1
19:22
49
Sillanterä Enni
OL-UT
1:02:35
+36:08
1
20:51
50
Aarnio Satu
1:04:03
+37:36
3
21:21
51
Kaitaniemi Jan
1:04:19
+37:52
5
21:26
52
Virtanen Sirkka
Fläkt Woods
1:05:24
+38:57
19
1
21:48
53
Hörkkö Jouko
MaMa
1:05:49
+39:22
9
21:56
54
Paakkola Pentti
Naantali
1:06:00
+39:33
9
1
22:00
55
Lahtinen Janne
Fläkt Woods
1:06:08
+39:41
19
1
22:02
56
Ollila Tuire
MS Parma
1:06:10
+39:43
5
22:03
57
Hakanen Rauno
1:06:16
+39:49
18
22:05
58
Vieru Seija
TuS
1:06:39
+40:12
9
22:13
59
Karakas Ritva
1:09:11
+42:44
6
23:03
60
Kantola Anneli
1:12:09
+45:42
19
24:03
61
Grön Kristiina
1:19:03
+52:36
3
26:21
62
Hyökki Ismo
PCAS Finland Oy
1:26:11
+59:44
4
1
28:43
63
Kupila Sanna
1:27:10
+1:00:43
3
29:03
64
Saloranta Lenita
1:31:13
+1:04:46
14
30:24
65
Eskola Eeva-Liisa
1:41:17
+1:14:50
9
33:45
66
Toivonen Esko
Turun Latu
1:49:25
+1:22:58
8
1
36:28
Lehtola-Hirvonen Eeva
Leima puuttuu
2
Elomaa Heikki
LoSYK
Ei aikaa
3
1
Column Actions
Haku