Skip to Main Content
08.05. Karhula :: Turku-Rastit 2013
Ohje
08.05. Karhula
4 km (3.8)
110
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
2 km (2.0)
55
3 km (2.8)
99
6 km (5.8)
50
Kaikki sarjat
314
Firmatulokset
82
Turku-Rastit 2013
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
23.10. Ilmaristen tanssilava
16.10. Laskettelurinne
09.10. Ilpoisten koulu
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
4 km (3.8)
2 km (2.0)
3 km (2.8)
6 km (5.8)
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 110
Hyväksytty: 104
Leima puuttuu: 4
Ei aikaa: 2
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Karjalainen Jukka-Pekka
Joensuun Kataja
26:23
1
4
6:56
2
Nieminen Janne
PR
28:21
+1:58
1
7:27
3
Korte Tuomo
PwC
32:16
+5:53
1
3
8:29
4
Laine Jani
CGI
32:36
+6:13
3
2
8:34
5
Kuusisto Juha
34:57
+8:34
1
9:11
6
Vuori Rauno
TietoEnator
39:17
+12:54
1
1
10:20
7
Orell Marko
Raunistulan Ryhti
42:46
+16:23
2
1
11:15
8
Malmivirta Paavo
TuS
43:16
+16:53
4
11:23
9
Jokinen Juhani
Kunto-Hempat
43:40
+17:17
5
1
11:29
10
Kalamies Sami
TYKS
43:41
+17:18
1
1
11:29
11
Fagerlund Lasse
Turun Latu
43:50
+17:27
2
1
11:32
12
Friman Rauno
PIF
43:58
+17:35
4
11:34
13
Virta Mikko
MaMa
44:26
+18:03
1
11:41
14
Laihinen Olli
SST
44:40
+18:17
3
1
11:45
15
Korte Maarit
TuS
45:54
+19:31
1
12:04
16
Niemelä Taisto
48:09
+21:46
1
12:40
17
Moilanen Kirsti
Kunto-Hempat
48:18
+21:55
5
1
12:42
18
Ratia Matti
MS Parma
48:39
+22:16
2
12:48
18
Uusikartano Antti
Paroc
48:39
+22:16
1
1
12:48
20
Antrela Petri
YP-Rakenne Oy
48:43
+22:20
3
1
12:49
21
Ratia Juha
Carrus
49:22
+22:59
3
1
12:59
22
Lehtinen Juuso
RaiKu
49:42
+23:19
6
13:04
22
Koiranen Veikko
Poliisilaitos (Tupu)
49:42
+23:19
3
1
13:04
24
Henriksson Pasi
Hal Bro
49:45
+23:22
2
1
13:05
25
Alasmäki Juha
Raision Lukio
50:05
+23:42
2
1
13:10
26
Teittinen Matti
ATLetico Cosmico
50:24
+24:01
5
1
13:15
27
Kynäslahti Tero
LaLu
50:27
+24:04
3
13:16
28
Niskanen Jarmo
50:34
+24:11
2
13:18
29
Salomaa Kristian
TuS
50:41
+24:18
2
13:20
30
Huhtala Ismo
Elomatic
50:45
+24:22
5
1
13:21
31
Pinomäki Joni
LEK
51:05
+24:42
1
1
13:26
32
Urhonen Seppo
Turku Energia
51:10
+24:47
4
1
13:27
33
Mutikainen Petri
Poliisilaitos (Tupu)
52:01
+25:38
2
1
13:41
34
Korkiasaari Timo
52:10
+25:47
4
13:43
35
Moisio Kalevi
Aker Yards
52:35
+26:12
3
1
13:50
36
Stoor Christoffer
CiTEC
52:40
+26:17
1
1
13:51
37
Uotila Sauli
Functio Laesa
52:50
+26:27
4
1
13:54
38
Salmenoja Pertti
TuPLU (Posti)
53:07
+26:44
3
1
13:58
39
Rekola Esa
TuS
53:22
+26:59
3
14:02
40
Metsälä Visa
53:28
+27:05
1
14:04
41
Keskitalo Jussi
53:49
+27:26
1
14:09
42
Keith Onni
53:51
+27:28
1
14:10
43
Hovi Paavo
PiKa
54:08
+27:45
4
14:14
44
Putkonen Ari
Tunturi
54:21
+27:58
1
1
14:18
44
Lempinen Risto
MaMa
54:21
+27:58
2
14:18
46
Viljanen Timo
TuS
55:04
+28:41
6
14:29
47
Nurminen Antti
AngA
55:50
+29:27
1
14:41
48
Lepistö Arto
Luiskaotsat (TY)
56:03
+29:40
6
1
14:45
49
Roininen Janne
Rastipiikkiö
56:04
+29:41
1
14:45
50
Naukkarinen Ari
MaMa
56:10
+29:47
6
14:46
51
Kärki Tomi
Luiskaotsat (TY)
56:36
+30:13
1
1
14:53
52
Lehtinen Kauko
!! TUPLASUORITUS !!
56:40
+30:17
4
1
14:54
53
Hyytiäinen Ari
LM-Instruments
57:15
+30:52
2
1
15:03
54
Salmenoja Hely
ARkEA
57:24
+31:01
3
1
15:06
55
Mustalammi Maiju
57:26
+31:03
4
15:06
56
Huovinen Minna
OK Raseborg
57:32
+31:09
1
15:08
57
Autio Mari
Poliisilaitos (Tupu)
57:38
+31:15
3
1
15:10
58
Barman Bror
Turku Energia
57:49
+31:26
1
1
15:12
59
Toivonen Airi
Wallac
57:51
+31:28
5
1
15:13
60
Laitinen Matti
58:40
+32:17
1
15:26
61
Kurri Marika
58:42
+32:19
1
15:26
62
Salovuori Reijo
Jakaja Oy
58:48
+32:25
1
1
15:28
63
Maanpää Sauli
S. Maanpää InsTo
58:56
+32:33
1
1
15:30
64
Saloranta Viljami
59:27
+33:04
2
15:38
65
Salonen Jussi
Jokikylän Pojat
59:52
+33:29
6
1
15:45
66
Mänty Sami
HirvHe
1:00:13
+33:50
4
15:50
67
Vuori Ilpo
Turun Latu
1:00:43
+34:20
2
1
15:58
68
Skinnari Heikki
1:01:19
+34:56
3
16:08
69
Nikkari Jussi
1:01:32
+35:09
2
16:11
70
Leino Pauli
1:02:44
+36:21
4
16:30
71
Sadwinski Hanna-Kaisa
Turun Latu
1:03:04
+36:41
5
1
16:35
72
Saari Irmeli
Veritas
1:03:32
+37:09
4
1
16:43
73
Viksten Hans
Aker Yards
1:03:35
+37:12
1
1
16:43
73
Finnilä Aaro
1:03:35
+37:12
2
16:43
75
Vanhanen Kari
Elomatic
1:03:43
+37:20
5
1
16:46
76
Niemi Esa
Turun Latu
1:04:21
+37:58
6
1
16:56
77
Karttunen Ahti
TuS
1:04:54
+38:31
5
17:04
78
Sopanen Nelly
Functio Laesa
1:06:08
+39:45
4
1
17:24
79
Huisko Esko
Hartela
1:06:49
+40:26
2
1
17:35
80
Wirberg Taina
1:07:41
+41:18
3
17:48
81
Äijö Antti
1:08:01
+41:38
3
17:53
82
Seppälä Olli-Pekka
1:08:50
+42:27
1
18:06
83
Savouras Andromachi
1:08:56
+42:33
2
18:08
84
Kallioniemi T
Karhukopio
1:09:05
+42:42
4
1
18:10
85
Lahtonen Jyrki
Luiskaotsat (TY)
1:09:23
+43:00
1
1
18:15
86
Matomäki Kaisa
Turun yliopisto
1:10:21
+43:58
1
1
18:30
87
Viitasalo Veijo
MS-52
1:11:00
+44:37
1
18:41
88
Kaskinen Markku
Turun Latu
1:11:18
+44:55
2
1
18:45
89
Etu-Huitti Maija
Nousiainen
1:13:17
+46:54
3
1
19:17
90
Nyström Keijo
1:14:46
+48:23
3
19:40
91
Ranki M
TSY
1:14:54
+48:31
2
1
19:42
92
Maanpää Simo
Kunto-Hempat
1:16:53
+50:30
2
1
20:13
93
Kivisalmi Reijo
TuS
1:19:05
+52:42
1
20:48
94
Kurri Väinö
1:21:25
+55:02
1
21:25
95
Nikander Tuula
MS Parma
1:21:26
+55:03
4
21:25
95
Lehtonen Seppo
Hartela
1:21:26
+55:03
4
1
21:25
97
Valkonen Taisto
Turun yliopisto
1:21:34
+55:11
1
1
21:27
98
Öhman Aino
1:22:36
+56:13
2
21:44
99
Koistinen Annamari
Vakka Rasti
1:22:54
+56:31
1
21:48
100
Välimaa Ilona
Roineen tytöt
1:29:34
+1:03:11
2
1
23:34
101
Helminen Heikki
1:37:14
+1:10:51
5
25:35
102
Pulliainen Markku
1:49:56
+1:23:33
1
28:55
102
Ruonala Miro
1:49:56
+1:23:33
2
28:55
104
Ruikka Linda
1:51:15
+1:24:52
5
29:16
Tikka Kari
Kunto-Hempat
Leima puuttuu
2
1
Karjalainen Ossi
Turun Latu
Leima puuttuu
3
1
Joelsson Kaj
TuPLU (Posti)
Leima puuttuu
6
1
König-Salmi Vroni
MegaFit
Leima puuttuu
1
1
Viiri Jyrki
VR
Ei aikaa
3
1
Saloranta Lenita
Ei aikaa
4
Column Actions
Haku