Skip to Main Content
08.06. Santala :: Turku-Rastit 2011
Ohje
08.06. Santala
3 km (3.1)
85
Väliajat (WinSplits)
2 km (2.0)
37
4 km (4.2)
97
6 km (6.2)
48
Kaikki sarjat
267
Firmatulokset
77
Turku-Rastit 2011
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
26.10. Hirvensalon Urheilutalo
19.10. Ilposten koulu
12.10. Ilmaristen tanssilava
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
3 km (3.1)
2 km (2.0)
4 km (4.2)
6 km (6.2)
Kaikki sarjat
Väliajat
Osallistujia: 85
Hyväksytty: 84
Ei aikaa: 1
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Vaininen Urpo
Hartela
29:39
1
4
9:33
2
Pasi Antti
29:48
+9
1
9:36
3
Dahlström Mikael
Team=D
30:08
+29
10
3
9:43
4
Karhunen Antti
TuMe-lpk
30:47
+1:08
9
2
9:55
5
Karhulahti Veikko
Turun Seudun OP
32:32
+2:53
6
1
10:29
6
Koskinen Markku
Turun iltalukio
32:39
+3:00
2
1
10:31
7
Mäkelä Lauri
Functio Laesa
33:41
+4:02
3
1
10:51
8
Vienanlinna Timo
Team=D
33:42
+4:03
10
1
10:52
9
Salminen Kalevi
HirvHe
34:09
+4:30
2
11:00
10
Lehmus Erkki
Kunto-Hempat
35:21
+5:42
9
1
11:24
11
Lehtimaa Esa
Korpiveikot 2008
35:32
+5:53
10
1
11:27
12
Hedenström Rauno
Turun Latu
35:38
+5:59
8
1
11:29
13
Laaksonen Auvo
Kunto-Hempat
35:44
+6:05
7
1
11:31
14
Koiranen Veikko
Poliisilaitos (Tupu)
37:51
+8:12
1
1
12:12
15
Salo Mika
38:00
+8:21
8
12:15
16
Eskola Jorma F
Kunto-Hempat
38:46
+9:07
7
1
12:30
17
Maanpää Simo
Kunto-Hempat
38:48
+9:09
8
1
12:30
18
Rosenqvist Jouko
Royax
39:20
+9:41
9
1
12:41
19
Rastas Kimmo
Europlan
40:23
+10:44
10
1
13:01
20
Vanne Pekka
HirvHe
40:39
+11:00
1
13:06
21
Niemi Seppo
TuAMK
40:58
+11:19
2
1
13:12
22
Vainio Risto
Kunto-Hempat
41:17
+11:38
9
1
13:19
23
Roininen Janne
Rastipiikkiö
41:59
+12:20
4
13:32
24
Virtanen Janne
-
42:42
+13:03
4
1
13:46
25
Sorvari Teijo
Aurinkoiset
43:02
+13:23
10
1
13:52
26
Laine Markku
KLY
43:09
+13:30
6
1
13:55
27
Kivivirta Kari
Kunto-Hempat
43:18
+13:39
2
1
13:58
28
Lehtimaa Martti
Korpiveikot 2008
43:25
+13:46
5
1
14:00
29
Laakso Pekka
Team=D
43:36
+13:57
5
1
14:03
30
Wallin Simo
TuVi
44:09
+14:30
1
14:14
31
Paatero Ilkka
Turun Sinikotkat
45:43
+16:04
5
1
14:44
32
Haapanen Pirjo
Uskelan Urhot
46:04
+16:25
3
1
14:51
33
Hyytiäinen Pauli
46:14
+16:35
4
14:54
34
Potila Anu
Huittinen
46:58
+17:19
1
1
15:09
35
Laine Jukka
NaSU
47:12
+17:33
1
1
15:13
36
Knaapi Timo
Turun Latu
47:23
+17:44
8
1
15:17
37
Palmu Tauno
Kunto-Hempat
47:58
+18:19
8
1
15:28
38
Pekkala Inkeri
Team Maha
48:37
+18:58
3
1
15:40
38
Pekkala Juuso
Team Maha
48:37
+18:58
5
1
15:40
40
Hintukainen Terttu
TuS
51:09
+21:30
4
16:30
41
Koiranen Anja
TuS
51:35
+21:56
6
16:38
42
Huova Mari
52:04
+22:25
2
16:47
43
Mikola Heikki
Wallac
52:06
+22:27
9
1
16:48
44
Välimaa Ilona
Roineen tytöt
52:13
+22:34
2
1
16:50
45
Helin Raimo
Kunto-Hempat
52:26
+22:47
10
1
16:54
46
Etu-Huitti Maija
Nousiainen
52:37
+22:58
8
1
16:58
47
Ruusunen Pyry
Ipotronic
52:44
+23:05
8
1
17:00
48
Heinonen Timo
TuS
52:45
+23:06
2
17:00
49
Knuuti Hanna
Liikennevirasto
53:14
+23:35
5
1
17:10
50
Harjulahti Peter
RatasSu
54:05
+24:26
9
1
17:26
51
Renlund Mikaela
54:29
+24:50
6
17:34
52
Kiijärvi Toivo
Kunto-Hempat
54:32
+24:53
3
1
17:35
53
Metsämäki Leena
TuS
54:39
+25:00
7
17:37
54
Kuusisto Tero
KLY
54:43
+25:04
1
1
17:39
55
Virtanen Sirkka
Fläkt Woods
55:54
+26:15
9
1
18:01
56
Hakanen Rauno
56:14
+26:35
10
18:08
57
Suominen Sari
57:45
+28:06
1
18:37
58
Laine Jorma
Team=D
57:51
+28:12
6
1
18:39
59
Eerola Hannu
57:57
+28:18
9
18:41
60
Laine Tuula
KLY
58:38
+28:59
5
1
18:54
61
Rantanen Risto-Matti
58:52
+29:13
3
18:59
62
Lindholm Hanna
PIF
59:38
+29:59
7
19:14
63
Kontto Ahti
1:00:29
+30:50
2
19:30
64
Käsnänen Jarno
Functio Laesa
1:01:02
+31:23
1
1
19:41
65
Leppänen Johannes
HirvHe
1:01:17
+31:38
10
19:46
66
Leppänen Kaisa
HirvHe
1:01:24
+31:45
6
19:48
67
Kantola Anneli
Aktia Henkivakuutus
1:02:59
+33:20
8
1
20:19
68
Virta Raimo
1:03:55
+34:16
7
20:37
69
Heikkilä Tommi
ATR Soft
1:04:35
+34:56
2
1
20:50
70
Helenius Susanna
Turun Kaupunki
1:04:43
+35:04
4
1
20:52
71
Aho Saara
1:04:47
+35:08
2
20:53
72
Kallio Antti
DADOS
1:04:58
+35:19
3
1
20:57
73
Jaakola Vesa
1:05:50
+36:11
7
21:14
74
Ojanen Pekka
TuVi
1:08:59
+39:20
3
22:15
75
Kaskinen Sirkku
Turun Latu
1:09:21
+39:42
8
1
22:22
76
Snell Taina
Orion Pharma
1:16:05
+46:26
3
1
24:32
77
Sopanen Nelly
Functio Laesa
1:16:21
+46:42
7
1
24:37
77
Koskela Hanna
Functio Laesa
1:16:21
+46:42
1
1
24:37
79
Vierula Jari-Pekka
1:26:33
+56:54
1
27:55
80
Klami Heikki
1:26:49
+57:10
1
28:00
81
Eskola Eeva-Liisa
1:27:12
+57:33
8
28:07
82
Nissilä Keijo
TuS
1:28:06
+58:27
1
28:25
83
Ranta Marjut
Functio Laesa
1:34:07
+1:04:28
3
1
30:21
84
Hovi Elina
1:35:30
+1:05:51
2
30:48
Vienanlinna Maritta
Team=D
Ei aikaa
5
1
Column Actions
Haku