Skip to Main Content
23.07. Nummen koulu, Turku :: NEO-rastit 2018
Ohje
23.07. Nummen koulu, Turku
3 km (2,6 km)
34
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Lehdistötulokset
2 km (1,9 km)
14
4 km (3,7 km)
31
6 km (4,4 km)
28
D8 (0,9 km)
1
H8 (0,9 km)
3
D10 (1,1 km)
4
H10 (1,1 km)
4
D12 (1,4 km)
7
H12 (1,4 km)
8
D14 (2,1 km)
5
H14 (2,1 km)
4
D-saattaja (1,1 km)
8
H-saattaja (1,1 km)
11
Kaikki sarjat
162
Lehdistötulokset
XML -tulokset
NEO-rastit 2018
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit NEO-rasteilla
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
CUP -pistetilanne
Seurat
03.09. Littoisten uimaranta, Turku
27.08. Pesupalvelu HansLang
20.08. Hirvensalon Heiton urheilutalo
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
3 km (2,6 km)
2 km
4 km
6 km
D8
H8
D10
H10
D12
H12
D14
H14
D-saattaja
H-saattaja
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 34
Hyväksytty: 34
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Seppä Janne
TuS
16:47
2
6:27
2
Haapasaari Ilona
TuS
18:28
+1:41
3
7:06
3
Väänänen Jesse
20:22
+3:35
2
7:50
4
Kössi Jouko
Raision kuula
21:43
+4:56
3
8:21
5
Jalonen Riikka
22:12
+5:25
2
8:32
6
Laaksonen Tuomas
Turku Trail Cup
22:16
+5:29
1
8:34
7
N.N.
23:36
+6:49
4
9:05
8
Leham Caj
PIF
23:49
+7:02
3
9:10
9
Ojasoo Margit
24:32
+7:45
4
9:26
10
Erling Ida
24:49
+8:02
3
9:33
11
Mäkitalo Heikki
24:50
+8:03
5
9:33
12
Yli-Savola Aura
24:54
+8:07
1
9:35
13
Anttila Mari
26:39
+9:52
1
10:15
14
Lertola Mikko
27:58
+11:11
2
10:45
15
Hirvonen Marika
IF
28:01
+11:14
3
10:47
16
Ekman Stig
28:53
+12:06
1
11:07
17
Koivisto Anna
TuS
28:58
+12:11
7
11:08
18
Mäenanttila Sini
TuS
28:59
+12:12
9
11:09
19
Ketoja Jasmin
Kaarinan Kaupunki
29:54
+13:07
6
11:30
19
Laine Jukka
NaSU
29:54
+13:07
1
11:30
21
Sundman Gusten
MacGregor
31:07
+14:20
8
11:58
22
Roininen Nina
Bayer
33:29
+16:42
8
12:53
23
Vainio Risto
Meyer Turku
34:04
+17:17
10
13:06
24
Katajisto Jarmo
Meyer Turku
34:15
+17:28
5
13:10
25
Roininen Janne
Neste
34:23
+17:36
9
13:13
26
Hillgren Laura
34:26
+17:39
6
13:15
27
Lehtonen Hannu
Meyer Turku
34:36
+17:49
7
13:18
28
Välke Emmi
35:05
+18:18
1
13:30
29
Liitola Ritva
RaPi
35:11
+18:24
2
13:32
30
Syväluoma Hilkka
35:36
+18:49
2
13:42
31
Hirvensalo Minna
Kaarinan Kaupunki
38:05
+21:18
4
14:39
32
Aho Leena
38:28
+21:41
6
14:48
33
Karttunen Ahti
42:18
+25:31
4
16:16
34
Saar Siiri
44:51
+28:04
2
17:15
Column Actions
Haku