Skip to Main Content
23.07. Nummen koulu, Turku :: NEO-rastit 2018
Ohje
23.07. Nummen koulu, Turku
2 km (1,9 km)
14
3 km (2,6 km)
34
4 km (3,7 km)
31
6 km (4,4 km)
28
D8 (0,9 km)
1
H8 (0,9 km)
3
D10 (1,1 km)
4
H10 (1,1 km)
4
D12 (1,4 km)
7
H12 (1,4 km)
8
D14 (2,1 km)
5
H14 (2,1 km)
4
D-saattaja (1,1 km)
8
H-saattaja (1,1 km)
11
Kaikki sarjat
162
Lehdistötulokset
XML -tulokset
NEO-rastit 2018
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit NEO-rasteilla
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
CUP -pistetilanne
Seurat
03.09. Littoisten uimaranta, Turku
27.08. Pesupalvelu HansLang
20.08. Hirvensalon Heiton urheilutalo
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
D8
H8
D10
H10
D12
H12
D14
H14
D-saattaja
H-saattaja
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 162
Hyväksytty: 158
Leima puuttuu: 4
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Pist
Suor
/km
Tapahtuma-aika
6 km
13
Jerkku Laura
TuS
34:22
+8:32
3
7:49
19:09:07
6 km
2
Putkuri Tommi
TuMe
27:01
+1:11
3
6:08
19:08:43
H14
4
Paasikivi Juhana
TuS
32:00
+16:19
2
1
15:14
19:03:35
2 km
13
Kallio Noel
50:23
+22:01
1
26:31
19:00:25
D-saattaja
6
Paasikivi Adele
TuS
24:09
+11:29
1
1
21:57
18:58:39
3 km
2
Haapasaari Ilona
TuS
18:28
+1:41
3
7:06
18:53:09
6 km
6
Arola Pertti
31:32
+5:42
2
7:10
18:51:57
D10
2
Paasikivi Aurora
TuS
15:52
+5:06
4
1
14:25
18:49:40
3 km
5
Jalonen Riikka
22:12
+5:25
2
8:32
18:49:37
4 km
6
Virtanen Tuomas
AngA
29:17
+6:19
1
7:55
18:47:28
4 km
4
Virtanen Onni
AngA
29:13
+6:15
5
7:54
18:45:59
6 km
21
Tammisaari Pentti
43:26
+17:36
1
9:52
18:45:57
6 km
5
Paukkunen Sanna
30:09
+4:19
1
6:51
18:41:36
3 km
6
Laaksonen Tuomas
Turku Trail Cup
22:16
+5:29
1
8:34
18:41:34
D14
2
Arola Selina
PR
16:44
+1:51
4
4
7:58
18:37:25
2 km
3
Björkman Mari
32:42
+4:20
1
17:13
18:36:32
3 km
1
Seppä Janne
TuS
16:47
2
6:27
18:35:09
3 km
29
Liitola Ritva
RaPi
35:11
+18:24
2
13:32
18:34:48
D12
2
Emaldynova Alisa
AngA
13:19
+3:28
4
3
9:31
18:29:54
3 km
13
Anttila Mari
26:39
+9:52
1
10:15
18:29:34
H-saattaja
10
Muurimaa Samuli
TuS
26:09
+18:47
1
4
23:46
18:28:47
H-saattaja
8
Björkman Otto
TuS
24:17
+16:55
1
5
22:05
18:28:06
H12
8
Emaldynov Artur
AngA
23:34
+10:36
1
3
9:41
18:27:48
4 km
13
Nurisalo Jaani
36:10
+13:12
6
9:46
18:26:37
6 km
16
Kajavalta Jyrki
38:27
+12:37
11
8:44
18:25:40
4 km
10
Biström Klara
33:48
+10:50
10
9:08
18:25:20
4 km
3
Kalamies Sami
29:02
+6:04
3
7:51
18:22:52
H12
7
Muurimaa Santeri
TuS
20:24
+7:26
1
5
14:34
18:21:44
H10
4
Björkman Oskar
TuS
17:17
+10:15
2
7
15:43
18:20:32
4 km
5
Aho Joonas
29:15
+6:17
7
7:54
18:19:20
4 km
9
Junnila Annastiina
TuS
32:52
+9:54
8
8:53
18:15:37
2 km
10
Mäkipää Leena
Meyer Turku
48:46
+20:24
5
25:40
18:13:51
2 km
5
Seppä Enara
35:58
+7:36
1
18:56
18:11:38
D-saattaja
1
Ala-Äijälä Menni
TuS
12:40
5
7
11:31
18:10:53
3 km
16
Ekman Stig
28:53
+12:06
1
11:07
18:10:18
D-saattaja
3
Mäkinen Venla
AngA
18:06
+5:26
3
3
16:27
18:09:18
2 km
2
Nyman Mari
31:25
+3:03
3
16:32
18:08:37
4 km
25
Raitio Niina
47:27
+24:29
1
12:49
18:08:36
4 km
26
Karppi Heidi
47:33
+24:35
1
12:51
18:08:34
6 km
26
Vainio Kari
Grano
48:09
+22:19
4
10:57
18:07:23
4 km
28
Virtanen Jonna
TYKS
53:17
+30:19
5
14:24
18:07:04
4 km
27
Finnilä Taru
TYKS
53:10
+30:12
9
14:22
18:07:01
2 km
14
Korkka Kerttu
1:02:08
+33:46
1
32:42
18:06:43
H12
5
Vartiainen Lukas
TuS
17:44
+4:46
1
6
12:40
18:05:28
H-saattaja
3
Jaakkola Konsta
MS Parma
11:10
+3:48
3
5
10:09
18:04:35
6 km
23
Ovaskainen Mika
45:15
+19:25
8
10:17
18:04:05
H14
3
Lindroos Elias
PIF
16:19
+38
3
5
7:46
18:03:25
4 km
15
Auvinen Katja
PCAS Finland Oy
38:55
+15:57
3
10:31
18:02:33
3 km
34
Saar Siiri
44:51
+28:04
2
17:15
18:02:05
3 km
14
Lertola Mikko
27:58
+11:11
2
10:45
18:01:54
1 - 50 162:sta
Column Actions
Haku