Skip to Main Content
24.10. Urheilutalo :: Turku-Rastit 2018
Ohje
24.10. Urheilutalo
2 km (2,1 km)
56
3 km (3,2 km)
83
4 km (4,2 km)
64
6 km (5,8 km)
42
Kaikki sarjat
245
Firmatulokset
47
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Turku-Rastit 2018
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
24.10. Urheilutalo
17.10. Ruissalo
10.10. Parma Oy Rusko
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
2019 Turku-Rastit alkavat 3.4.
2019 Turku-Rastit alkavat 3.4. Katariinanlaaksosta. Siirry kalenteriin yläpalkin "Vaihda kalenteria" -painikkeella.
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 245
Hyväksytty: 210
Leima puuttuu: 31
Ei aikaa: 4
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Pist
Suor
/km
Tapahtuma-aika
6 km
34
Luukkonen Friida
1:58:45
+1:20:58
2
20:28
18:55:54
3 km
Niemi Markku
AuVa
Leima puuttuu
3
18:54:55
3 km
Englund Teija
Leima puuttuu
7
18:54:39
3 km
Raitio Niina
Leima puuttuu
10
18:54:22
6 km
Hämäläinen Iina
Leima puuttuu
2
18:53:23
4 km
Puhakainen Katri
Leima puuttuu
9
18:51:08
4 km
Nykyri Maria
Leima puuttuu
14
18:50:52
4 km
Mäenanttila Sini
TuS
Leima puuttuu
21
18:47:12
3 km
Biström Clara
Leima puuttuu
30
18:41:31
4 km
Aho Joonas
Leima puuttuu
30
18:40:36
4 km
49
Paimander Petri
1:10:16
+1:10:16
11
16:44
18:36:25
3 km
Seppä Iiro
TuS
Ei aikaa
6
18:36:11
6 km
35
Simolin Pentti
2:13:38
+1:35:51
14
23:02
18:34:39
4 km
48
Ranta Marjut
Functio Laesa
1:09:52
+1:09:52
1
3
16:38
18:33:33
4 km
47
Stenberg Paula
SuSi
1:09:49
+1:09:49
4
16:37
18:33:32
2 km
37
Launonen Eetu
57:54
+34:09
13
27:34
18:33:18
2 km
Helenius Ville
OC Harharetki
Leima puuttuu
1
6
18:30:20
4 km
29
Tetri Valtteri
AngA
59:25
+59:25
14
14:09
18:29:20
4 km
Suominen Sanna
Leima puuttuu
7
18:29:03
6 km
Horppu Matti
Perttelin Peikot
Leima puuttuu
4
18:27:02
6 km
11
Ylikylä Sanna
RasKa
52:13
+14:26
2
9:00
18:23:01
3 km
67
Ollila Tuire
Turun Latu
1:10:35
+36:34
1
7
22:03
18:22:30
6 km
20
Virtanen Kari
NaSU
1:05:29
+27:42
1
12
11:17
18:22:29
6 km
21
Karlsson Rasmus
1:06:53
+29:06
7
11:32
18:21:42
6 km
24
Teittinen Matti
ATLetico Cosmico
1:15:16
+37:29
1
16
12:59
18:21:02
3 km
43
Salminen Kalevi
HirvHe
55:26
+21:25
14
17:19
18:20:13
6 km
26
Alinikula Jani
Turun Latu
1:18:21
+40:34
1
26
13:31
18:19:27
3 km
20
Reinilä Essi
43:00
+8:59
8
13:26
18:19:26
6 km
8
Rousku Samuli
MS Parma
46:58
+9:11
4
8:06
18:18:25
2 km
15
Sorvari Teijo
Aurinkoiset
38:49
+15:04
1
22
18:29
18:17:46
4 km
32
Nieminen Taisto
RaPi
59:50
+59:50
12
14:15
18:17:46
6 km
16
Miettinen Heikki
1:03:06
+25:19
15
10:53
18:17:45
3 km
Murtojärvi Sari
Leima puuttuu
2
18:17:44
6 km
Radin Heinar
Leima puuttuu
27
18:16:55
3 km
53
Lautamäki Anna
1:01:45
+27:44
2
19:18
18:16:28
6 km
2
Viitasaari Toni-Antti
KOS
38:56
+1:09
4
6:43
18:15:46
6 km
4
Pöyhönen Petja
RasKa
41:57
+4:10
2
7:14
18:15:45
4 km
Mänty Pekka
HirvHe
Leima puuttuu
15
18:14:55
3 km
Ihander Matti
Raision kaupunki
Leima puuttuu
1
4
18:14:54
4 km
1
Lahdes Kimmo
TYKS
1
11
18:14:13
2 km
48
Karlsson Ann-Sofie
1:11:24
+47:39
1
34:00
18:14:00
2 km
49
Mollberg Emma
1:11:34
+47:49
1
34:05
18:13:58
4 km
38
Suomi Kimmo
1:03:06
+1:03:06
24
15:01
18:12:27
4 km
34
Jalonen Joni
1:01:24
+1:01:24
29
14:37
18:12:25
3 km
38
N.N.
53:04
+19:03
5
16:35
18:12:24
6 km
28
Linnavuori Arttu
1:26:01
+48:14
1
14:50
18:12:23
6 km
27
Lehtonen Lauri
1:25:40
+47:53
1
14:46
18:11:12
3 km
72
Olenius Jaakko
Naantali
1:28:16
+54:15
1
20
27:35
18:09:50
6 km
19
Laaksonen Mika
1:04:26
+26:39
15
11:07
18:09:49
6 km
25
Hägen Nicklas
UNO SK
1:15:24
+37:37
17
13:00
18:08:41
1 - 50 245:sta
Column Actions
Haku