Skip to Main Content
10.10. Parma Oy Rusko :: Turku-Rastit 2018
Ohje
10.10. Parma Oy Rusko
2 km (2,0 km)
62
3 km (3,0 km)
103
4 km (4,2 km)
112
6 km (6,0 km)
57
Kaikki sarjat
334
Firmatulokset
57
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Turku-Rastit 2018
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
24.10. Urheilutalo
17.10. Ruissalo
10.10. Parma Oy Rusko
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
2019 Turku-Rastit alkavat 3.4.
2019 Turku-Rastit alkavat 3.4. Katariinanlaaksosta. Siirry kalenteriin yläpalkin "Vaihda kalenteria" -painikkeella.
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 334
Hyväksytty: 319
Leima puuttuu: 13
Ei aikaa: 2
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Pist
Suor
/km
Tapahtuma-aika
6 km
54
Simolin Pentti
2:36:05
+1:57:14
12
26:01
19:04:48
6 km
11
Virta Mikko
MaMa
53:09
+14:18
3
8:52
19:03:02
2 km
29
Salminen Kalevi
HirvHe
38:03
+17:42
13
19:02
18:46:11
4 km
71
Vaho Pyry
TuS
51:56
+23:48
6
12:22
18:37:56
6 km
29
Salonen Matti
1:03:38
+24:47
3
10:36
18:34:46
2 km
45
Grönroos Liisa
Korpiveikot 2008
48:39
+28:18
1
3
24:20
18:34:45
2 km
44
Lehtimaa Rita
Korpiveikot 2008
48:29
+28:08
1
11
24:15
18:34:45
4 km
92
Kokki Tommi
1:00:53
+32:45
3
14:30
18:33:53
4 km
95
Hyytiäinen Tarja
Kaarinan Kaupunki
1:02:11
+34:03
1
10
14:48
18:33:37
4 km
99
Randell Annika
1:10:50
+42:42
1
16:52
18:33:03
4 km
82
Stenberg Paula
SuSi
56:14
+28:06
2
13:23
18:31:50
4 km
83
Ranta Marjut
Functio Laesa
56:33
+28:25
1
1
13:28
18:31:32
2 km
54
Tamminen Seela-Sofia
Functio Laesa
1:14:49
+54:28
1
1
37:25
18:31:12
2 km
39
Kirpu Sergei
Elomatic
41:15
+20:54
1
9
20:38
18:29:48
6 km
21
Ritanotko Markku
59:20
+20:29
2
9:53
18:29:31
6 km
49
Hellman Ari
Turun Latu
1:26:11
+47:20
1
8
14:22
18:28:30
6 km
24
Wiik Jonatan
Åbo Akademi
1:00:28
+21:37
1
12
10:05
18:28:13
6 km
31
Virtanen Kari
NaSU
1:05:35
+26:44
1
10
10:56
18:27:57
6 km
8
Ylikylä Sanna
RasKa
49:03
+10:12
1
8:11
18:27:43
2 km
20
Rancken Åsa
Bayer Schering Pharma
34:54
+14:33
1
3
17:27
18:26:33
3 km
54
Lehtimaa Esa
Korpiveikot 2008
38:44
+15:08
1
24
12:55
18:26:14
6 km
35
Salminen Jussi
Poliisilaitos (Tupu)
1:07:45
+28:54
1
6
11:18
18:25:53
3 km
51
Kaivola Jamesiina
Korpiveikot 2008
38:24
+14:48
1
1
12:48
18:25:51
3 km
52
Lehtimaa Heta
Korpiveikot 2008
38:27
+14:51
1
7
12:49
18:24:18
2 km
49
Launonen Eetu
1:02:17
+41:56
11
31:09
18:21:45
6 km
19
Teittinen Matti
ATLetico Cosmico
58:08
+19:17
1
14
9:41
18:21:27
6 km
46
Korhonen Johanna
LapVi
1:21:04
+42:13
11
13:31
18:21:05
6 km
50
Mavrynsky Denys
1:29:54
+51:03
8
14:59
18:21:04
4 km
57
Muhonen Arto
Ex-legends
47:59
+19:51
1
7
11:25
18:21:04
6 km
7
Seppä Touko
TuS
46:34
+7:43
1
7:46
18:21:02
6 km
2
Pöyhönen Petja
RasKa
38:59
+8
1
6:30
18:20:07
3 km
76
N.N.
47:24
+23:48
4
15:48
18:19:47
4 km
43
Biström Clara
44:43
+16:35
28
10:39
18:19:31
4 km
93
Koivisto Erkki
TuUL
1:00:57
+32:49
1
14:31
18:19:14
2 km
55
Kanervisto-Oksi Marjukka
1:17:58
+57:37
2
38:59
18:17:27
4 km
90
Salminen Johanna
Yläneen Kiri
58:32
+30:24
3
13:56
18:16:20
4 km
36
Reinilä Essi
43:36
+15:28
7
10:23
18:16:03
4 km
13
Välke Olli
37:11
+9:03
5
8:51
18:16:02
4 km
31
Vallenius Jenni
MaMa
42:03
+13:55
27
10:01
18:15:39
6 km
28
Raula Hannele
Functio Laesa
1:03:35
+24:44
1
10
10:36
18:15:38
4 km
28
Vähämurto Lauri
41:00
+12:52
3
9:46
18:15:37
6 km
1
Laaksonen Markku J
Rasti 88
38:51
4
6:29
18:14:40
4 km
4
Korkiasaari Juha-Pekka
Poliisilaitos (Tupu)
32:01
+3:53
1
23
7:37
18:14:24
4 km
78
Hiltunen Jani
ATLetico Cosmico
53:55
+25:47
1
15
12:50
18:14:08
6 km
43
Lainio Saija
1:16:31
+37:40
14
12:45
18:13:50
6 km
10
Saarinen Villiam
Korppolaismäen Kovikset
52:24
+13:33
1
10
8:44
18:13:49
4 km
110
Elomaa Heikki
1:25:27
+57:19
17
20:21
18:12:56
6 km
22
Laaksonen Mika
59:32
+20:41
14
9:55
18:12:02
6 km
20
Arki Vesa
TuMe-lpk
58:43
+19:52
10
9:47
18:12:01
6 km
38
Hägen Nicklas
UNO SK
1:08:07
+29:16
16
11:21
18:11:07
1 - 50 334:sta
Column Actions
Haku