Skip to Main Content
18.10. Ruissalo Camping, Turku :: Turku-Rastit 2017
Ohje
18.10. Ruissalo Camping, Turku
2 km (2,1 km)
64
3 km (3,1 km)
95
4 km (3,8 km)
84
6 km (5,9 km)
64
Kaikki sarjat
307
Firmatulokset
55
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Turku-Rastit 2017
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
25.10. Hiihtokeskus
18.10. Ruissalo Camping, Turku
11.10. Parma Oy Rusko
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 307
Hyväksytty: 283
Leima puuttuu: 21
Ei aikaa: 3
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Pist
Suor
/km
Tapahtuma-aika
2 km
Kaitsalmi Linda
Leima puuttuu
1
18:58:28
6 km
34
Nummelin Oskari
TuS
49:21
+12:26
11
8:22
18:48:37
3 km
Sydänoja Johanna
Ei aikaa
8
18:46:31
3 km
13
Liimula Iida
32:47
+6:47
14
10:35
18:45:59
3 km
14
Liimula Henri
33:20
+7:20
16
10:45
18:45:45
3 km
83
Bergman Ström
1:10:18
+44:18
2
22:41
18:37:57
2 km
55
Rupponen Hanna-Kaisa
1:14:43
+54:31
2
35:35
18:33:16
2 km
22
Jääskö Minna
TuMe
40:00
+19:48
2
19:03
18:32:02
6 km
Wiik Jonatan
Åbo Akademi
Leima puuttuu
1
20
18:31:20
2 km
45
Köyvönen Meri
49:37
+29:25
3
23:38
18:29:29
2 km
Blom Maria
Poutapilvi web design Oy
Leima puuttuu
1
1
18:29:11
2 km
Saarinen Mikko
Kunto-Hempat
Leima puuttuu
1
28
18:27:35
4 km
9
Alinikula Jukka
Turun Latu
31:05
+3:24
1
20
8:11
18:25:26
2 km
30
Virtanen Tatu
NaSU
42:47
+22:35
1
23
20:22
18:25:21
4 km
68
Ahlnäs Anna
IF Femman
46:58
+19:17
10
12:22
18:23:44
2 km
4
Kopu Laura
Neste Jacobs
26:27
+6:15
1
1
12:36
18:23:29
4 km
Alinikula Jani
Turun Latu
Leima puuttuu
1
21
18:20:04
3 km
71
Asumaa Mika
50:03
+24:03
23
16:09
18:19:43
6 km
10
Hihnala Heikki
Alatornion Pirkat
41:37
+4:42
9
7:03
18:19:41
2 km
53
Nygård Antti-Jussi
1:02:16
+42:04
3
29:39
18:19:37
6 km
58
Tammisaari Pentti
HirvHe
1:04:22
+27:27
23
10:55
18:18:49
6 km
49
Sorje Olli
Vaadin
56:41
+19:46
1
3
9:36
18:18:47
4 km
50
Keinänen Rami
42:54
+15:13
3
11:17
18:18:26
6 km
33
Helkkula Rauli
TuMe
49:13
+12:18
7
8:21
18:18:24
3 km
6
Mäkipere Markku
Stevena
30:34
+4:34
1
13
9:52
18:18:02
6 km
30
Lainio Ilona
TuS
47:37
+10:42
12
8:04
18:18:00
6 km
37
Lassila Roosa
Rastiimi
51:02
+14:07
6
8:39
18:17:41
3 km
32
Ruohonen Milla
36:18
+10:18
1
11:43
18:17:36
4 km
65
Salmela Linda
46:49
+19:08
1
12:19
18:14:55
4 km
65
Haapakangas Rami
46:49
+19:08
7
12:19
18:13:51
6 km
15
Lehtonen Jukka
44:27
+7:32
5
7:32
18:13:49
4 km
16
Hovi Viljami
33:34
+5:53
9
8:50
18:13:15
6 km
17
Salmela Jouni
45:33
+8:38
5
7:43
18:12:50
3 km
Eskola Eeva-Liisa
Ei aikaa
15
18:12:39
4 km
71
Nordman Petra
Wallac
47:24
+19:43
1
11
12:28
18:11:41
6 km
24
Toivonen Iiro
Raisio Oyj
47:07
+10:12
1
10
7:59
18:10:51
6 km
1
Rantala Pasi
TuS
36:55
13
6:15
18:10:50
3 km
51
Leppänen Satu
42:13
+16:13
1
13:37
18:10:47
6 km
11
Hiltunen Jarkko
Pi-Li
41:48
+4:53
1
15
7:05
18:10:15
4 km
45
Aho Johanna
Raisio Oyj
41:21
+13:40
1
3
10:53
18:10:10
6 km
47
Etu-Huitti Arto
56:05
+19:10
26
9:30
18:09:53
4 km
63
Turtola Satu
KOS
45:54
+18:13
11
12:05
18:09:48
2 km
10
Lankinen Olavi
Aurinkoiset
30:33
+10:21
1
23
14:33
18:09:47
2 km
11
Lumme Bettina
Aurinkoiset
30:37
+10:25
1
16
14:35
18:09:45
6 km
25
Välke Olli
47:08
+10:13
10
7:59
18:09:43
6 km
50
Äijö Antti
56:48
+19:53
18
9:38
18:08:54
3 km
29
Leppänen Kimmo
IF
36:05
+10:05
1
17
11:38
18:08:49
3 km
52
Sanna
42:54
+16:54
1
13:50
18:08:46
3 km
81
Leinonen Tiia
1:03:02
+37:02
1
20:20
18:08:42
3 km
35
Lehtimaa Esa
Korpiveikot 2008
36:59
+10:59
1
29
11:56
18:08:06
1 - 50 307:sta
Column Actions
Haku