Skip to Main Content
04.10. Ilpoisten koulu, Turku :: Turku-Rastit 2017
Ohje
04.10. Ilpoisten koulu, Turku
2 km (2,2 km)
38
3 km (3,0 km)
106
4 km (4,3 km)
78
6 km (5,9 km)
54
Kaikki sarjat
276
Firmatulokset
59
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Turku-Rastit 2017
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
25.10. Hiihtokeskus
18.10. Ruissalo Camping, Turku
11.10. Parma Oy Rusko
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 276
Hyväksytty: 269
Leima puuttuu: 6
Ei aikaa: 1
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Pist
Suor
/km
Tapahtuma-aika
4 km
43
Acquah Charlotta
PIF
46:31
+19:29
2
10:49
19:10:15
2 km
34
Soinu Minja
1:02:02
+44:20
1
28:12
19:09:04
2 km
34
Soinu Anssi
Arado
1:02:02
+44:20
1
5
28:12
19:08:06
6 km
40
Laaksonen Mika
1:04:44
+27:07
13
10:58
19:06:24
4 km
51
Jauhiainen Leila
48:59
+21:57
24
11:23
18:59:19
4 km
73
Turtola Satu
KOS
1:06:22
+39:20
9
15:26
18:58:18
6 km
2
Pihl Peeter
MS Parma
38:54
+1:17
4
6:36
18:54:45
6 km
28
Mäki Jarkko
Rasti 88
57:53
+20:16
2
9:49
18:53:53
6 km
22
Sinervä Onni
TuS
53:25
+15:48
11
9:03
18:52:11
3 km
100
Sinervä Eija
52:27
+33:50
3
17:29
18:51:07
6 km
38
Tammisaari Pentti
HirvHe
1:03:27
+25:50
21
10:45
18:50:42
6 km
18
Mäki Juho
Rasti 88
50:59
+13:22
2
8:38
18:48:51
2 km
20
Helin Raimo
Kunto-Hempat
36:50
+19:08
1
17
16:45
18:46:12
2 km
16
Routasalo Markku
33:50
+16:08
24
15:23
18:46:11
2 km
10
Polari Vilho
30:07
+12:25
15
13:41
18:45:40
3 km
9
Polari Jalmari
-
26:01
+7:24
13
8:40
18:45:23
3 km
28
Korpela Jaakko
Turun yliopisto
31:34
+12:57
1
8
10:31
18:43:15
3 km
63
Aho Leena
Kunto-Hempat
38:54
+20:17
1
16
12:58
18:42:18
3 km
62
Skinnari Heikki
Kunto-Hempat
38:47
+20:10
1
17
12:56
18:41:44
3 km
94
Marttila Heidi
48:54
+30:17
9
16:18
18:41:26
6 km
50
Hiltunen Jani
ATLetico Cosmico
1:25:36
+47:59
1
17
14:31
18:39:19
3 km
75
Hatakko Sirpa
RaPi
41:16
+22:39
10
13:45
18:36:41
4 km
42
Lappalainen Juha
ATP
46:24
+19:22
1
10
10:47
18:36:22
6 km
32
Virtanen Kari
NaSU
1:00:08
+22:31
1
16
10:12
18:36:06
4 km
37
Tetri Valtteri
AngA
44:33
+17:31
8
10:22
18:35:16
3 km
102
Mäenpää Aleksi
SK Uusi
56:27
+37:50
1
3
18:49
18:34:59
3 km
67
Mäki Jesse
Rasti 88
39:18
+20:41
2
13:06
18:34:54
4 km
76
Cajan Pia
TuMe
1:12:56
+45:54
9
16:58
18:32:31
2 km
33
Mäkinen Kai
53:56
+36:14
1
24:31
18:31:14
4 km
40
Mäkitalo Heikki
Rantakulman VPK
45:40
+18:38
1
21
10:37
18:26:59
6 km
35
Prest Marcus
UNO SK
1:00:51
+23:14
9
10:19
18:26:38
4 km
25
Holmijoki Janne
RaPi
41:07
+14:05
3
9:34
18:26:36
6 km
11
Nummelin Oskari
TuS
49:28
+11:51
10
8:23
18:26:01
4 km
22
Tamminen Anselm
Functio Laesa
39:51
+12:49
11
9:16
18:25:44
4 km
49
Urhonen Seppo
Turku Energia
47:49
+20:47
1
15
11:07
18:25:30
2 km
38
Delfiinit 2
1:12:47
+55:05
1
33:05
18:23:32
2 km
36
Delfiinit 1
1:10:43
+53:01
1
32:09
18:23:31
6 km
49
Lietzen Kari
Rastipiikkiö
1:17:24
+39:47
5
13:07
18:22:34
6 km
31
Gripenberg Mattias
IF BRAHE
59:45
+22:08
2
10:08
18:21:59
6 km
51
Olin Timi
1:37:41
+1:00:04
1
16:33
18:21:16
3 km
18
Alatalo Timo
FCG
29:31
+10:54
1
8
9:50
18:20:47
3 km
27
Liimula Henri
31:19
+12:42
15
10:26
18:20:37
6 km
48
Kaitsalmi Linda
1:13:53
+36:16
1
12:31
18:20:11
3 km
38
Liimula Iida
33:14
+14:37
13
11:05
18:18:47
3 km
31
Liimula Laura
32:08
+13:31
8
10:43
18:18:33
6 km
Höglund Kaj
Aktia Henkivakuutus
Leima puuttuu
1
1
18:18:14
6 km
Sjösten Jukka
Aktia Henkivakuutus
Leima puuttuu
1
13
18:17:55
3 km
Aarnio Seppo
Turun Latu
Leima puuttuu
1
19
18:17:53
3 km
54
Suominen Sanna
37:13
+18:36
15
12:24
18:17:06
6 km
42
Kalliola Pirkko
MaMa
1:05:21
+27:44
5
11:05
18:17:05
1 - 50 276:sta
Column Actions
Haku