Skip to Main Content
07.10. Laskettelurinne :: Turku-Rastit 2009
Ohje
07.10. Laskettelurinne
2 Km (2.1)
38
3 Km (2.9)
78
4 KM (4.2)
81
6 Km (5.9)
39
8 Km (7.8)
17
Kaikki sarjat
253
Firmatulokset
87
Turku-Rastit 2009
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
21.10. Ilmaristen tanssilava
14.10. Ilpoisten koulu
07.10. Laskettelurinne
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 Km (2.1)
3 Km (2.9)
4 KM (4.2)
6 Km (5.9)
8 Km (7.8)
Väliajat
Osallistujia: 253
Hyväksytty: 236
Leima puuttuu: 8
Ei aikaa: 9
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Pist
Suor
/km
Tapahtuma-aika
4 KM (4.2)
Näränen Nina
Leima puuttuu
18
12:25:46
3 Km (2.9)
54
Kuusisto Mika
KRR
1:06:54
+45:52
0
7
23:04
12:25:45
3 Km (2.9)
58
Kyllijoki Verna
KST
1:09:20
+48:18
0
1
23:54
12:25:44
3 Km (2.9)
55
Holmroos Hanna
KST
1:06:56
+45:54
0
2
23:04
12:25:43
3 Km (2.9)
70
Solvin Anne
1:54:08
+1:33:06
5
39:21
12:25:42
6 Km (5.9)
37
Raita Petri
EKOKEM
2:02:02
+1:21:57
0
13
20:41
12:25:41
4 KM (4.2)
Leppäaho Marjaana
Leima puuttuu
1
12:25:40
6 Km (5.9)
Greggas Billy
Leima puuttuu
1
12:25:39
3 Km (2.9)
23
Piitulainen Jaakko
Kury
43:12
+22:10
1
14:53
12:25:38
8 Km (7.8)
2
Lehto Jonne
VeVe
55:05
+1:52
2
7:03
12:25:37
2 Km (2.1)
Greggas Sofia
Leima puuttuu
1
12:25:37
3 Km (2.9)
59
Greggas Anton
TPS
1:12:54
+51:52
0
1
25:08
12:25:36
3 Km (2.9)
69
Paavilainen Janne
TPS
1:50:57
+1:29:55
0
1
38:15
12:25:35
3 Km (2.9)
34
Leimu Laura
49:37
+28:35
17
17:06
12:25:34
3 Km (2.9)
41
Nissi Raimo
Kunto-Hempat
50:44
+29:42
0
4
17:29
12:25:33
3 Km (2.9)
40
Nissi Riku
MaMa
50:32
+29:30
4
17:25
12:25:32
2 Km (2.1)
34
Aromaa Jenni
Functio Laesa
1:21:57
+1:03:03
0
1
39:01
12:25:31
2 Km (2.1)
24
Ruusunen Pyry
Ipotronic
54:19
+35:25
0
16
25:51
12:25:30
3 Km (2.9)
Petterssen Sofia
Ei aikaa
1
12:25:29
3 Km (2.9)
Achren Cecilia
Ei aikaa
1
12:25:29
2 Km (2.1)
36
Antrela Janina
1:40:25
+1:21:31
3
47:49
12:25:28
3 Km (2.9)
Drake Alina
Ei aikaa
1
12:25:27
3 Km (2.9)
Holmberg Linnea
Åbo Vildar
Ei aikaa
0
1
12:25:26
3 Km (2.9)
Isaksson Jenny
Ei aikaa
1
12:25:26
3 Km (2.9)
Hagström Saara
Ei aikaa
1
12:25:25
3 Km (2.9)
Hindersson Mimika
Ei aikaa
1
12:25:24
2 Km (2.1)
22
Ruusunen Ismo
Ipotronic
51:43
+32:49
0
25
24:37
12:25:23
4 KM (4.2)
70
Eroma Mari
1:26:49
+58:13
2
20:40
12:25:22
2 Km (2.1)
19
Jääskö Minna
TuMe
47:29
+28:35
11
22:36
12:25:21
4 KM (4.2)
Salko Sini-Selina
Turun Majavat
Leima puuttuu
0
1
12:25:21
6 Km (5.9)
31
Gustafsson Toni
Affecto
1:23:43
+43:38
0
18
14:11
12:25:20
6 Km (5.9)
24
Viik Peter
Närpes OK
1:14:19
+34:14
19
12:35
12:25:19
8 Km (7.8)
11
Kajavalta Jyrki
Nokia
1:23:26
+30:13
0
18
10:41
12:25:18
2 Km (2.1)
Pitkänen Pia
MaMa
Ei aikaa
21
12:25:17
4 KM (4.2)
71
Raimo Olli
Turun yliopisto
1:32:51
+1:04:15
0
16
22:06
12:25:16
4 KM (4.2)
72
Pulli Emmi
1:32:58
+1:04:22
13
22:08
12:25:15
4 KM (4.2)
Byggmästar Fredrik
Leima puuttuu
15
12:25:15
6 Km (5.9)
16
Backlund Pernilla
Närpes OK
1:04:10
+24:05
23
10:52
12:25:14
3 Km (2.9)
8
Koskinen Markku
Turun iltalukio
33:54
+12:52
0
9
11:41
12:25:13
3 Km (2.9)
52
Repo Riitta
1:00:45
+39:43
3
20:56
12:25:12
3 Km (2.9)
39
Karila Minna
Turun yliopisto
49:54
+28:52
0
19
17:12
12:25:11
3 Km (2.9)
37
Eloranta Seppo
Turun yliopisto
49:49
+28:47
0
16
17:10
12:25:10
6 Km (5.9)
7
Väänänen Mari
53:27
+13:22
1
9:03
12:25:09
3 Km (2.9)
50
Lunnas Teppo
56:54
+35:52
11
19:37
12:25:08
3 Km (2.9)
61
Ojansivu Kaisa
1:19:07
+58:05
3
27:16
12:25:07
4 KM (4.2)
64
Ojansivu Jesse
1:18:31
+49:55
7
18:41
12:25:07
4 KM (4.2)
15
Saikkonen Otto
TuMe-lpk
46:31
+17:55
0
16
11:04
12:25:06
8 Km (7.8)
4
Suominen Petteri
Åbo Akademi
1:06:51
+13:38
0
24
8:34
12:25:05
8 Km (7.8)
16
Rapo Pekka
Fortum
1:35:41
+42:28
0
16
12:16
12:25:04
4 KM (4.2)
42
Alinikula Jani
Turun Latu
1:01:31
+32:55
0
17
14:38
12:25:03
1 - 50 253:sta
Column Actions
Haku