Skip to Main Content
26.08. Kakskerran koulu, Satava :: Turku-Rastit 2009
Ohje
26.08. Kakskerran koulu, Satava
2 Km (2.0)
39
3 Km (2.8)
59
4 Km (4.1)
88
6 Km (6.0)
42
8 Km (7.9)
12
Kaikki sarjat
240
Firmatulokset
81
Turku-Rastit 2009
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
21.10. Ilmaristen tanssilava
14.10. Ilpoisten koulu
07.10. Laskettelurinne
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 Km (2.0)
3 Km (2.8)
4 Km (4.1)
6 Km (6.0)
8 Km (7.9)
Väliajat
Osallistujia: 240
Hyväksytty: 217
Leima puuttuu: 22
Ei aikaa: 1
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Pist
Suor
/km
Tapahtuma-aika
8 Km (7.9)
9
Lukander Harri
1:59:48
+55:10
2
15:09
12:00:54
8 Km (7.9)
6
Pahlman Svante
LVI ins.tsto G. Pahlman
1:43:02
+38:24
0
7
13:02
12:00:53
8 Km (7.9)
11
Heinonen Ilkka
2:06:05
+1:01:27
4
15:57
12:00:52
6 Km (6.0)
36
Käyhkö Jaakko
Turun Latu
1:41:56
+56:17
0
15
16:59
12:00:52
6 Km (6.0)
35
Hyytiäinen Tarja
Turun Latu
1:41:51
+56:12
0
18
16:58
12:00:51
4 Km (4.1)
Helenius Susanna
Turun Kaupunki
Leima puuttuu
0
10
12:00:50
2 Km (2.0)
Leppänen Kimmo
IF
Leima puuttuu
0
14
12:00:49
3 Km (2.8)
Hörkkö Annele
!! TUPLASUORITUS !!
Leima puuttuu
0
5
12:00:48
4 Km (4.1)
65
Hytönen Tuomas
Luiskaotsat (TY)
1:23:38
+52:50
0
1
20:23
12:00:47
6 Km (6.0)
32
Leino Pauli
Akseli kiinteistöpalvelut oy
1:26:57
+41:18
0
20
14:29
12:00:46
4 Km (4.1)
48
Myöhänen Matti
EKOMATTI
1:09:33
+38:45
0
17
16:57
12:00:45
2 Km (2.0)
Valta Merja
Orion Pharma
Leima puuttuu
0
10
12:00:44
2 Km (2.0)
Vainio Arja
Sandvik
Leima puuttuu
0
14
12:00:43
2 Km (2.0)
22
Ruusunen Pyry
Ipotronic
59:58
+42:52
0
11
29:59
12:00:42
2 Km (2.0)
23
Ruusunen Ismo
Ipotronic
1:00:11
+43:05
0
20
30:05
12:00:41
3 Km (2.8)
54
Mäkinen Satu
Oy Björn Backström
1:27:53
+58:00
0
4
31:23
12:00:41
8 Km (7.9)
3
Suominen Petteri
Åbo Akademi
1:14:45
+10:07
0
19
9:27
12:00:40
2 Km (2.0)
25
Pulli Emmi
1:03:01
+45:55
9
31:30
12:00:39
2 Km (2.0)
30
Lainema Max
MS Parma
1:11:11
+54:05
1
35:35
12:00:38
2 Km (2.0)
30
Lainema Ava
Eurotec OY
1:11:11
+54:05
0
2
35:35
12:00:37
4 Km (4.1)
5
Tammisaari Pentti
HirvHe
41:09
+10:21
14
10:02
12:00:36
3 Km (2.8)
28
Järvenranta Pirjo
Softonex
48:44
+18:51
0
5
17:24
12:00:35
3 Km (2.8)
56
Sahla Matti
TuS
2:57:33
+2:27:40
21
1:03:24
12:00:34
8 Km (7.9)
10
Rapo Pekka
Fortum
2:05:26
+1:00:48
0
12
15:52
12:00:32
6 Km (6.0)
38
Hollmen Jaana
1:46:05
+1:00:26
4
17:40
12:00:31
8 Km (7.9)
8
Malmi Pekka
Turun yliopisto
1:45:10
+40:32
0
14
13:18
12:00:30
6 Km (6.0)
27
Mäenpää Henry
Kaarinan Kaupunki
1:13:58
+28:19
0
18
12:19
12:00:30
2 Km (2.0)
26
Pitkänen Pia
MaMa
1:04:05
+46:59
17
32:02
12:00:29
2 Km (2.0)
24
Jurvanen Eija
Luiskaotsat (TY)
1:00:21
+43:15
0
4
30:10
12:00:28
4 Km (4.1)
37
Syväluoma Juuso
Logica
1:02:20
+31:32
0
7
15:12
12:00:27
3 Km (2.8)
46
Team Maha
1:09:21
+39:28
2
24:46
12:00:26
4 Km (4.1)
Saari Auli
TuS
Ei aikaa
6
12:00:25
4 Km (4.1)
Palmunen Kerttu
Nuotiotytöt
Leima puuttuu
0
5
12:00:24
3 Km (2.8)
52
Ahlnäs Anna
IF Femman
1:17:31
+47:38
1
27:41
12:00:24
6 Km (6.0)
Rannikko Toni
TuMe
Leima puuttuu
3
12:00:22
6 Km (6.0)
4
Vaininen Juha
KR
51:30
+5:51
3
8:35
12:00:21
4 Km (4.1)
63
Eklund Janne M
Team=D
1:19:19
+48:31
0
7
19:20
12:00:20
6 Km (6.0)
14
Paldanius Jorma
TuS
1:01:47
+16:08
17
10:17
12:00:19
6 Km (6.0)
Lainema Timo
TuMe
Leima puuttuu
1
12:00:19
4 Km (4.1)
72
Kairavuo Antti
1:30:32
+59:44
1
22:04
12:00:18
4 Km (4.1)
Koivu Matti
TuTOL
Leima puuttuu
0
1
12:00:17
2 Km (2.0)
34
Viirtomaa Marjatta
1:29:47
+1:12:41
1
44:53
12:00:16
6 Km (6.0)
26
Viik Peter
Närpes OK
1:13:35
+27:56
13
12:15
12:00:15
4 Km (4.1)
Byggmästar Fredrik
Leima puuttuu
12
12:00:14
4 Km (4.1)
45
Aarnio Seppo
Turun Latu
1:06:12
+35:24
0
20
16:08
12:00:13
3 Km (2.8)
38
Korpi Anna-Erika
TuS
58:09
+28:16
7
20:46
12:00:12
4 Km (4.1)
69
Kosonen Tapani
MuSi
1:26:55
+56:07
0
17
21:11
12:00:11
6 Km (6.0)
21
Wiik Jonatan
IF Femman
1:09:38
+23:59
8
11:36
12:00:11
3 Km (2.8)
48
Aaltonen Henni
1:14:29
+44:36
9
26:36
12:00:10
6 Km (6.0)
5
Korpi Antti
TuS
51:37
+5:58
7
8:36
12:00:09
1 - 50 240:sta
Column Actions
Haku