Skip to Main Content
22.04. Vaarniemen koulu, Kaarina :: Turku-Rastit 2009
Ohje
22.04. Vaarniemen koulu, Kaarina
2 km (1.7)
55
3 km (2.9)
94
4 km (3.8)
123
6 km (6.2)
70
8 km (7.9)
27
Kaikki sarjat
369
Firmatulokset
116
Turku-Rastit 2009
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
21.10. Ilmaristen tanssilava
14.10. Ilpoisten koulu
07.10. Laskettelurinne
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km (1.7)
3 km (2.9)
4 km (3.8)
6 km (6.2)
8 km (7.9)
Väliajat
Osallistujia: 369
Hyväksytty: 346
Leima puuttuu: 15
Ei aikaa: 8
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Pist
Suor
/km
Tapahtuma-aika
8 km (7.9)
Tammisaari Pentti
HirvHe
Leima puuttuu
1
10:36:26
8 km (7.9)
23
Kajavalta Jyrki
Nokia
1:37:32
+40:22
0
2
12:20
10:36:25
3 km (2.9)
37
Polari Reijo
48:42
+20:01
1
16:47
10:36:24
2 km (1.7)
25
Polari Jalmari
42:06
+26:25
1
24:45
10:36:24
3 km (2.9)
88
Kantola Antti
1:40:01
+1:11:20
1
34:29
10:36:23
6 km (6.2)
47
Pulkkinen Jaana
Paimion Rasti
1:24:02
+38:25
1
13:33
10:36:22
6 km (6.2)
58
Mänty Sami
HirvHe
1:32:59
+47:22
1
14:59
10:36:21
6 km (6.2)
59
Mänty Pekka
HirvHe
1:34:55
+49:18
1
15:18
10:36:20
6 km (6.2)
Salonen Matti
MTB-Turku
Leima puuttuu
0
1
10:36:19
8 km (7.9)
24
Huhtinen Mirja
TuS
2:09:47
+1:12:37
1
16:25
10:36:18
8 km (7.9)
7
Kääriäinen Sami
TuMe
1:09:28
+12:18
1
8:47
10:36:17
6 km (6.2)
51
Pahlman Svante
LVI ins.tsto G. Pahlman
1:25:58
+40:21
0
1
13:51
10:36:16
6 km (6.2)
55
Käyhkö Jaakko
Turun Latu
1:28:20
+42:43
0
3
14:14
10:36:15
6 km (6.2)
36
Brunou Mika
K1 Katsastajat Oy
1:16:54
+31:17
0
2
12:24
10:36:15
4 km (3.8)
104
Salo Mika
1:12:24
+41:50
1
19:03
10:36:14
4 km (3.8)
Forssell Kai
Turun yliopisto
Ei aikaa
0
1
10:36:13
6 km (6.2)
54
Huhtala Ismo
Elomatic
1:27:40
+42:03
0
2
14:08
10:36:12
8 km (7.9)
13
Hellman Jukka
BTK
1:23:11
+26:01
0
1
10:31
10:36:11
3 km (2.9)
60
Mäki Juhani K
57:02
+28:21
1
19:40
10:36:10
3 km (2.9)
61
Kuusisto Mika
KRR
57:03
+28:22
0
1
19:40
10:36:09
6 km (6.2)
6
Tupala Miika
Nokia
1:03:38
+18:01
0
2
10:15
10:36:09
6 km (6.2)
63
Leppänen Kimmo
IF
1:45:29
+59:52
0
3
17:00
10:36:08
3 km (2.9)
22
Viljanen Timo
TuS
42:47
+14:06
3
14:45
10:36:07
8 km (7.9)
8
Ekström Thomas
LiePa
1:10:21
+13:11
2
8:54
10:36:06
6 km (6.2)
62
Kurri Marika
1:42:58
+57:21
1
16:36
10:36:05
3 km (2.9)
75
Sundqvist Kristiina
Veritas
1:10:19
+41:38
0
3
24:14
10:36:04
6 km (6.2)
61
Vuorinen Ilkka
TYS
1:38:44
+53:07
0
1
15:55
10:36:03
3 km (2.9)
31
Myöhänen Jouko
Kunto-Hempat
47:01
+18:20
0
2
16:12
10:36:02
6 km (6.2)
26
Havia Ari
Tetrapak
1:12:55
+27:18
0
2
11:45
10:36:01
6 km (6.2)
18
Malmivirta Paavo
Turun yliopisto
1:07:57
+22:20
0
3
10:57
10:36:00
6 km (6.2)
7
Korpi Antti
TuS
1:04:16
+18:39
1
10:21
10:36:00
8 km (7.9)
21
Alatalo Timo
AIRIX
1:33:04
+35:54
0
2
11:46
10:35:59
4 km (3.8)
21
Grönroos Timo I.
LoSYK
43:01
+12:27
0
1
11:19
10:35:58
2 km (1.7)
29
Engström Senni
Oy Björn Backström
44:23
+28:42
0
2
26:06
10:35:57
2 km (1.7)
28
Engström Valtteri
Oy Björn Backström
44:07
+28:26
0
2
25:57
10:35:56
8 km (7.9)
2
Jaakkola Jari
AIRIX
58:34
+1:24
0
1
7:24
10:35:55
8 km (7.9)
6
Suominen Petteri
Åbo Akademi
1:08:48
+11:38
0
2
8:42
10:35:54
6 km (6.2)
39
Koivuniemi Antti
MS Parma
1:19:11
+33:34
2
12:46
10:35:53
6 km (6.2)
40
Valo Antti
PIF
1:19:14
+33:37
2
12:46
10:35:52
4 km (3.8)
116
Seppälä Olli-Pekka
1:23:31
+52:57
1
21:58
10:35:52
6 km (6.2)
65
Kauppinen Kalle
1:52:50
+1:07:13
2
18:11
10:35:51
4 km (3.8)
32
Bjuström Fredrik
Poutapilvi web design Oy
46:16
+15:42
0
2
12:10
10:35:50
8 km (7.9)
16
Virta Ismo
1:26:03
+28:53
2
10:53
10:35:49
3 km (2.9)
63
Ruusunen Marianne
TuS
58:10
+29:29
3
20:03
10:35:48
2 km (1.7)
13
Ruusunen Ismo
Ipotronic
36:41
+21:00
0
3
21:34
10:35:47
3 km (2.9)
25
Lunden Kati
Oy Björn Backström
44:48
+16:07
0
3
15:26
10:35:46
6 km (6.2)
48
Salonen Pertti
Hauhon SIsu
1:24:09
+38:32
1
13:34
10:35:45
4 km (3.8)
59
Höglund Kari
Merenkulkulaitos
53:50
+23:16
0
3
14:10
10:35:45
6 km (6.2)
25
Paavola Olli-Pekka
Kiimingin Urheilijat
1:12:20
+26:43
0
1
11:40
10:35:44
6 km (6.2)
22
Salminen Ismo
Kemiön Kiilat
1:10:18
+24:41
0
1
11:20
10:35:43
1 - 50 369:sta
Column Actions
Haku