Skip to Main Content
21.11. - 26.11. Pääskyvuoren koulu, Turku :: TalviRastit 2020-2021
Ohje
21.11. - 26.11. Pääskyvuoren koulu, Turku
2 km (2,0 km)
26
3 km (3,1 km)
66
4 km (4,4 km)
70
6 km (5,9 km)
38
8 km (8,1 km)
15
Kaikki sarjat
215
Lehdistötulokset
XML -tulokset
TalviRastit 2020-2021
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Omatoimi -ohjeet
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
20.03. - 27.03. Turku, Halinen
28.11. - 03.12. Jukupark, Turku
21.11. - 26.11. Pääskyvuoren koulu, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
8 km
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 215
Hyväksytty: 206
Leima puuttuu: 5
Keskeytti: 3
Ei aikaa: 1
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
3 km
64
Laine Julia
1:17:03
+49:21
1
24:51
13:33:55
6 km
Ruokonen Maija
TuNMKY
Leima puuttuu
2
13:29:51
8 km
15
Böling Jari
Åbo Akademi
1:56:39
+1:02:59
3
14:24
13:20:51
6 km
18
Laaksonen Jouni
TuS
1:01:53
+21:08
2
10:29
13:19:48
6 km
23
Teriö Tatu
TuS
1:04:31
+23:46
2
10:56
13:18:47
8 km
7
Virta Ismo
RaPi
1:15:45
+22:05
3
9:21
13:11:59
8 km
12
Merenluoto Jukka
1:25:40
+32:00
1
10:35
13:11:36
4 km
54
Huhtala Ismo
Elomatic
1:05:27
+34:48
1
14:53
13:09:44
4 km
46
Hovi Milla
1:00:32
+29:53
1
13:45
13:08:46
3 km
55
Frödjö Robert
57:43
+30:01
1
18:37
13:07:36
4 km
66
Hasunen Arttu
1:27:21
+56:42
1
19:51
13:06:16
4 km
67
Huhtanen Sara
1:27:26
+56:47
1
19:52
13:05:43
4 km
34
Nurisalo Jaani
54:21
+23:42
3
12:21
13:02:41
4 km
Lehvonen Riitta
Lapin Veikot
Keskeytti
1
13:01:42
8 km
6
Suominen Petteri
Luontoinfo
1:12:13
+18:33
2
8:55
13:00:44
6 km
30
Tammisaari Pentti
HirvHe
1:12:56
+32:11
3
12:22
13:00:25
6 km
19
Arki Hannu
TuMe-lpk
1:02:17
+21:32
2
10:33
13:00:00
4 km
1
Arki Vesa
TuMe-lpk
30:39
3
6:58
12:59:48
8 km
11
Heikkinen Mika
TYY-Pesis
1:23:23
+29:43
2
10:18
12:56:05
4 km
55
Lindholm Hanna
PIF
1:06:58
+36:19
2
15:13
12:55:48
3 km
33
Kallio Noel
TuS
46:20
+18:38
2
14:57
12:55:32
8 km
10
Hiukka Petri
1:21:51
+28:11
2
10:06
12:55:03
8 km
14
Jokiniemi Juuso
Salon Vilpas
1:48:56
+55:16
2
13:27
12:53:50
3 km
31
Varjonen Mona
46:10
+18:28
2
14:54
12:53:39
4 km
33
Biström Klara
MaMa
54:20
+23:41
3
12:21
12:53:30
6 km
34
Viljanen Timo
TuS
1:18:55
+38:10
2
13:23
12:51:06
3 km
42
Halkosaari-Mäki Maija
49:14
+21:32
1
15:53
12:50:55
6 km
2
Fröjdö Simon
42:16
+1:31
1
7:10
12:49:59
3 km
30
Viitanen Pentti
TYS
45:55
+18:13
3
14:49
12:49:50
6 km
3
Hiltunen Jarkko
Pi-Li
43:22
+2:37
3
7:21
12:49:40
3 km
43
Nikkilä Elias
49:30
+21:48
2
15:58
12:48:32
4 km
24
Heinonen Kari
AngA
49:22
+18:43
1
11:13
12:46:39
3 km
34
Käyhkö Jaakko
Turun Latu
46:41
+18:59
2
15:04
12:45:18
3 km
27
Hyytiäinen Tarja
Turun Latu
44:31
+16:49
2
14:22
12:43:49
3 km
9
Orrensalo Reijo
35:30
+7:48
3
11:27
12:42:47
6 km
14
Aaltonen Tommi
58:47
+18:02
3
9:58
12:41:56
3 km
62
Aaltonen Mikko
TuVi
1:13:59
+46:17
1
23:52
12:41:06
4 km
12
Haavisto Alli
TuS
42:37
+11:58
1
9:41
12:40:52
6 km
31
Pyykkö Tuomas
1:13:40
+32:55
1
12:29
12:40:45
6 km
16
Moisio Orvo
Meyer Turku
1:00:47
+20:02
2
10:18
12:40:39
4 km
32
Väänänen Jesse
53:32
+22:53
1
12:10
12:40:31
4 km
61
Eronen Jaana
LiPi
1:18:03
+47:24
1
17:44
12:40:22
8 km
13
Kajavalta Jyrki
Nokia
1:35:44
+42:04
3
11:49
12:40:12
3 km
Nurmi Anu-Katja
Leima puuttuu
2
12:39:31
4 km
14
Haavisto Lotta
TuS
44:19
+13:40
1
10:04
12:39:07
2 km
Kumpulainen Anne
Keskeytti
2
12:38:33
4 km
39
Alinikula Jani
Turun Latu
57:15
+26:36
2
13:01
12:37:45
4 km
64
Jorma Kuutti
Perttelin Peikot
1:22:20
+51:41
3
18:43
12:37:35
3 km
18
Hupponen Pauliina
40:31
+12:49
2
13:04
12:37:21
3 km
28
Grönroos Timo
MS Parma
44:53
+17:11
2
14:29
12:37:11
1 - 50 215:sta
Column Actions
Haku