Skip to Main Content
14.11. - 19.11. Lietsalan koulu, Naantali :: TalviRastit 2020-2021
Ohje
14.11. - 19.11. Lietsalan koulu, Naantali
2 km (2,5 km)
24
3 km (3,5 km)
58
4 km (4,4 km)
76
6 km (6,3 km)
41
8 km (8,6 km)
17
Kaikki sarjat
216
Lehdistötulokset
XML -tulokset
TalviRastit 2020-2021
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Omatoimi -ohjeet
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
20.03. - 27.03. Turku, Halinen
28.11. - 03.12. Jukupark, Turku
21.11. - 26.11. Pääskyvuoren koulu, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
8 km
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 216
Hyväksytty: 199
Leima puuttuu: 13
Ei aikaa: 4
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
6 km
37
Tammisaari Pentti
HirvHe
1:57:51
+1:08:38
2
18:42
14:04:37
4 km
71
Oksa Vesa
Raision Rinkka
2:32:01
+1:54:18
2
34:33
13:54:24
3 km
46
Eskolin Satu
1:02:21
+30:25
1
17:49
13:44:12
8 km
15
Böling Jari
Åbo Akademi
2:11:08
+1:15:53
2
15:15
13:37:05
6 km
36
Viljanen Timo
TuS
1:37:41
+48:28
1
15:30
13:36:51
8 km
11
Viljanen Ilari
Sigge
1:28:18
+33:03
1
10:16
13:35:43
6 km
18
Kosonen Isla ja Vilho
1:07:03
+17:50
1
10:39
13:34:54
4 km
3
Arki Vesa
TuMe-lpk
39:24
+1:41
2
8:57
13:33:47
8 km
16
Lämsä Veijo
HirvHe
2:21:18
+1:26:03
1
16:26
13:32:05
4 km
43
Nurisalo Jaani
1:03:07
+25:24
2
14:21
13:25:42
3 km
47
Nikkilä Elias
1:05:18
+33:22
1
18:39
13:24:59
3 km
50
Varjonen Mona
1:11:16
+39:20
1
20:22
13:24:35
6 km
25
Kujansuu Ida
HiKi
1:12:12
+22:59
1
11:28
13:23:26
4 km
44
Maijala Sari
1:04:21
+26:38
1
14:38
13:22:52
6 km
28
Maijala Kari
1:22:27
+33:14
1
13:05
13:22:07
3 km
4
Mikkola Sanna
Turun Parkour Akatemia
37:37
+5:41
2
10:45
13:21:50
6 km
35
Alinikula Jani
Turun Latu
1:31:58
+42:45
1
14:36
13:20:25
6 km
23
Mäki Mikko
Lieto
1:10:28
+21:15
2
11:11
13:19:34
4 km
56
Sulavuori Eija
TuMe
1:09:59
+32:16
2
15:54
13:19:26
8 km
4
Virtanen Matti
TuNMKY
1:04:28
+9:13
2
7:30
13:18:55
6 km
24
Helkkula Rauli
TuMe
1:11:09
+21:56
1
11:18
13:18:24
3 km
Westerlund Jukka
Ei aikaa
1
13:17:22
6 km
31
Aaltonen Tommi
1:23:35
+34:22
2
13:16
13:16:42
3 km
Nurmi Anu-Katja
Leima puuttuu
1
13:15:26
4 km
67
Kuutti Kirsti
Perttelin Peikot
1:34:35
+56:52
2
21:30
13:15:05
6 km
17
Viitanen Esa
TuS
1:05:33
+16:20
1
10:24
13:14:19
4 km
14
Välke Olli
50:13
+12:30
1
11:25
13:13:24
4 km
67
Jorma Kuutti
Perttelin Peikot
1:34:35
+56:52
2
21:30
13:13:12
8 km
3
Ilmarinen Pyry
HiKi
1:04:15
+9:00
1
7:28
13:12:36
8 km
13
Uhlgren Jukka
1:46:48
+51:33
2
12:25
13:11:56
2 km
19
Vieno Max
58:38
+34:14
1
23:27
13:10:18
8 km
8
Valkila Saku
TuS
1:15:42
+20:27
1
8:48
13:10:06
6 km
34
Kallio Matti
TuS
1:27:39
+38:26
1
13:55
13:09:47
6 km
7
Hiltunen Jarkko
Pi-Li
58:24
+9:11
2
9:16
13:09:32
4 km
70
Vähäkylä Kalevi
1:52:23
+1:14:40
1
25:33
13:08:45
4 km
48
Westerlund Tiina
1:05:56
+28:13
1
14:59
13:07:58
3 km
32
Hyytiäinen Reijo
53:06
+21:10
2
15:10
13:07:29
4 km
20
Luukkanen Lassi
Stevena
52:26
+14:43
2
11:55
13:07:14
4 km
46
Siivonen Tarja
1:05:07
+27:24
1
14:48
13:06:08
3 km
7
Peltola Oke
TuS
38:38
+6:42
2
11:02
13:05:51
8 km
9
Halttunen Teemu
TuVi
1:17:15
+22:00
1
8:59
13:05:11
3 km
43
Hupponen Pauliina
59:02
+27:06
1
16:52
13:04:56
4 km
28
Nieminen Taisto
RaPi
57:17
+19:34
2
13:01
13:04:37
2 km
21
Kumpulainen Anne
1:13:24
+49:00
1
29:22
13:03:31
8 km
6
Kääriäinen Sami
TuMe-lpk
1:10:16
+15:01
2
8:10
13:02:58
6 km
30
Halme Tapio
AngA
1:23:02
+33:49
2
13:11
13:01:29
8 km
14
Kajavalta Jyrki
Nokia
1:53:04
+57:49
2
13:09
13:00:59
2 km
17
Jääskö Minna
TuMe
55:34
+31:10
1
22:14
13:00:23
6 km
29
Hellman Ari
Turun Latu
1:22:55
+33:42
1
13:10
13:00:11
6 km
32
Palmer Jeremy
1:23:52
+34:39
1
13:19
12:59:16
1 - 50 216:sta
Column Actions
Haku