Skip to Main Content
28.05. Piispanlähteen koulu, Kaarina :: Turku-Rastit 2014
Ohje
28.05. Piispanlähteen koulu, Kaarina
2 km (1.9)
60
3 km (2.9)
101
4 km (4.1)
95
6 km (6.0)
57
HD 10A (1.6)
4
RR (1.7)
10
TuS HD12 (2.2)
5
TuS HD14 (3.0)
3
TuS HD16 (4.2)
6
Kaikki sarjat
341
Firmatulokset
60
Turku-Rastit 2014
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
22.10. Laskettelurinne
15.10. Parma Oy Rusko
08.10. Ilpoisten koulu, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km (1.9)
3 km (2.9)
4 km (4.1)
6 km (6.0)
HD 10A (1.6)
RR (1.7)
TuS HD12 (2.2)
TuS HD14 (3.0)
TuS HD16 (4.2)
Väliajat
Osallistujia: 341
Hyväksytty: 320
Leima puuttuu: 16
Ei aikaa: 5
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Pist
Suor
/km
Tapahtuma-aika
6 km (6.0)
52
Tuominen Erkki I
Karki
1:39:37
+55:15
1
7
16:36
09:58:21
TuS HD16 (4.2)
4
Nummelin Oskari
49:50
+6:57
3
11:51
09:58:21
4 km (4.1)
34
Jokela Arto
OMT-Fysioterapia Liike
57:47
+19:55
1
2
14:05
09:58:21
6 km (6.0)
27
Lounela Kaarle
1:15:47
+31:25
1
12:37
09:58:20
6 km (6.0)
Kajavalta Jyrki
Nokia
Leima puuttuu
1
9
09:58:20
6 km (6.0)
13
Rauvola Antti
1:04:28
+20:06
2
10:44
09:58:19
6 km (6.0)
30
Nurisalo Jaani
1:18:34
+34:12
3
13:05
09:58:19
4 km (4.1)
Kyläkoski Reetta
Leima puuttuu
1
09:58:19
6 km (6.0)
53
Hokkanen Sami
VSMAAK
1:43:48
+59:26
1
5
17:18
09:58:18
6 km (6.0)
Itkonen Arto
TuS
Leima puuttuu
4
09:58:18
4 km (4.1)
40
Radin Heinar
59:47
+21:55
6
14:34
09:58:17
6 km (6.0)
35
Kärki Tomi
Luiskaotsat (TY)
1:22:59
+38:37
1
3
13:49
09:58:17
6 km (6.0)
34
Pelto Mikko
Luiskaotsat (TY)
1:22:54
+38:32
1
8
13:49
09:58:16
6 km (6.0)
39
Huhtala Ismo
Elomatic
1:29:03
+44:41
1
9
14:50
09:58:16
3 km (2.9)
91
Lindström Riku
1:17:07
+53:10
2
26:35
09:58:15
4 km (4.1)
86
Lietzen Raija
Macteam
1:50:49
+1:12:57
1
2
27:01
09:58:15
4 km (4.1)
77
Virtanen Tomi
1:21:45
+43:53
1
19:56
09:58:14
6 km (6.0)
16
Arola Topias
Funktio Laesa
1:06:31
+22:09
2
11:05
09:58:14
4 km (4.1)
80
Korkiasaari Timo
Poliisilaitos (Tupu)
1:26:50
+48:58
1
6
21:10
09:58:13
4 km (4.1)
15
Nissilä Pasi
50:43
+12:51
2
12:22
09:58:13
6 km (6.0)
11
Arola Pertti
Rasti 88
1:02:29
+18:07
1
10:24
09:58:12
4 km (4.1)
77
Mustonen Janne
1:21:45
+43:53
1
19:56
09:58:11
4 km (4.1)
73
Kara Jouko
TuS
1:16:39
+38:47
2
18:41
09:58:10
3 km (2.9)
77
Kastman Arto
Turun Eränkävijät
1:03:04
+39:07
1
5
21:44
09:58:10
4 km (4.1)
81
König Selina
TuS
1:27:44
+49:52
1
21:23
09:58:09
4 km (4.1)
85
Lehtimäki Reijo
HirvHe
1:48:42
+1:10:50
2
26:30
09:58:09
3 km (2.9)
46
Pekanheimo Eeva
LiPi
48:46
+24:49
1
16:48
09:58:08
RR (1.7)
1
Dahlström Kalervo
!! TUPLASUORITUS !!
11:43
10
6:53
09:58:08
2 km (1.9)
1
Dahlström Mikael
Turun yliopisto
13:24
4
9
7:03
09:58:08
3 km (2.9)
88
Kulla Suvi
1:11:01
+47:04
1
24:29
09:58:07
3 km (2.9)
88
Virtanen Tanja
1:11:01
+47:04
1
24:29
09:58:07
6 km (6.0)
44
Lietzen Kari
Rastipiikkiö
1:33:25
+49:03
2
15:34
09:58:06
4 km (4.1)
36
Tamminen Pentti
Perttelin Peikot
58:42
+20:50
1
14:19
09:58:06
6 km (6.0)
15
Ståhlström Janne
AngA
1:05:52
+21:30
4
10:58
09:58:05
6 km (6.0)
9
Kääriäinen Sami
TuMe-lpk
1:00:05
+15:43
1
4
10:00
09:58:05
6 km (6.0)
6
Putkuri Tommi
Hal Bro
56:06
+11:44
2
4
9:21
09:58:04
2 km (1.9)
28
Suojanen Susanna
36:23
+22:59
1
19:08
09:58:04
4 km (4.1)
25
Haanpää Klaus
PR
54:18
+16:26
1
13:14
09:58:04
3 km (2.9)
5
Dahlström Tuomas
Turun yliopisto
29:53
+5:56
2
9
10:18
09:58:03
6 km (6.0)
29
Salonen Jukka
LHR
1:18:04
+33:42
1
13:00
09:58:03
2 km (1.9)
53
Haavisto Ella
TuS
1:07:24
+54:00
1
35:28
09:58:02
4 km (4.1)
6
Bjurström Fredrik
43:35
+5:43
9
10:37
09:58:02
4 km (4.1)
38
Tammi Kalle
Hartela
59:11
+21:19
1
6
14:26
09:58:01
6 km (6.0)
8
N.N.
1:00:02
+15:40
1
2
10:00
09:58:01
4 km (4.1)
44
Alinikula Jani
Turun Latu
1:01:15
+23:23
1
8
14:56
09:58:00
TuS HD12 (2.2)
4
Heinonen Taika
TuS
53:09
+20:05
1
24:09
09:58:00
TuS HD12 (2.2)
3
Rantala Henna
51:10
+18:06
2
23:15
09:58:00
3 km (2.9)
42
Wahlsten Mia
Functio Laesa
46:17
+22:20
1
3
15:57
09:57:59
3 km (2.9)
71
Hirviniemi Mikko
59:01
+35:04
2
20:21
09:57:59
TuS HD12 (2.2)
Ojala Elias
TuS
Leima puuttuu
1
09:57:58
1 - 50 341:sta
Column Actions
Haku