Skip to Main Content
13.06. Littoisten järven uimapaikka :: Firmarastit 2016
Ohje
13.06. Littoisten järven uimapaikka
RR (1,5 km)
39
2 km (1,9 km)
19
3 km (3,1 km)
55
5 km (5,6 km)
42
Jukola (5,6 km)
12
Kaikki sarjat
167
Firmarastit 2016
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
12.09. Heernummi, Piikkiö
05.09. Alakylä (etelä), Nousiainen
29.08. Luolavuoren koulu, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
RR
2 km
3 km
5 km
Jukola
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 167
Hyväksytty: 160
Leima puuttuu: 6
Ei aikaa: 1
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
5 km
Holappa Johanna
Leima puuttuu
1
19:54:21
Jukola
11
Karhilahti Karoliina
TuS
1:04:18
+22:47
4
11:29
19:42:19
Jukola
10
Haavisto Alli
TuS
1:04:17
+22:46
1
11:29
19:42:01
5 km
31
Ämmälä Lauri
Paattimaakarit
1:27:40
+35:18
3
15:39
19:37:37
5 km
39
Pietilä Maiju
-
2:13:43
+1:21:21
1
23:53
19:37:19
5 km
Vahala Jani K
Sigge
Leima puuttuu
3
19:32:54
Jukola
9
Itkonen Arto
TuS
57:01
+15:30
4
10:11
19:30:48
5 km
38
Eronen Jaana
LiPi
1:51:38
+59:16
1
19:56
19:30:24
3 km
Heinonen Taika
TuS
Leima puuttuu
2
19:27:36
5 km
32
Ruohonen Milla
1:32:26
+40:04
2
16:30
19:24:30
Jukola
8
Szuromi Hanga
TuS
50:24
+8:53
1
9:00
19:23:48
5 km
10
Fell Ronja
1:04:14
+11:52
3
11:28
19:22:06
Jukola
7
Högmander Tommi
TuS
47:32
+6:01
1
8:29
19:21:42
Jukola
Sinervä Onni
TuS
Leima puuttuu
1
19:21:12
Jukola
6
Nummelin Oskari
TuS
47:31
+6:00
1
8:29
19:20:36
5 km
14
Viita Anna-Kaisa
1:06:29
+14:07
3
11:52
19:19:59
Jukola
4
Liimatainen Anni
TuS
46:33
+5:02
2
8:19
19:19:43
Jukola
5
Vuori Jenny
TuS
46:39
+5:08
1
8:20
19:19:30
5 km
33
Rajalampi Rauno
MacGregor
1:34:38
+42:16
5
16:54
19:17:17
3 km
53
Sydänmaanaho Pirjo
1:21:34
+54:35
6
26:19
19:16:59
Jukola
3
Lindberg Mikkel
TuS
41:37
+6
1
7:26
19:16:36
Jukola
2
Vuori Justus
TuS
41:36
+5
1
7:26
19:15:48
Jukola
1
Valkila Saku
TuS
41:31
2
7:25
19:15:17
3 km
28
Holmroos Mari
42:06
+15:07
1
13:35
19:14:24
3 km
14
Walhroos Tomi
33:17
+6:18
1
10:44
19:13:47
3 km
Leino Juhani
HirvHe
Ei aikaa
1
19:13:23
RR
32
Fröjdö Robert
TuS
30:30
+19:17
1
20:20
19:12:41
RR
31
Fröjdö Ellen
TuS
30:24
+19:11
1
20:16
19:12:17
RR
37
Nurmi Raisa
TuS
35:43
+24:30
1
23:49
19:11:24
RR
35
Jalonen Santeri
TuS
33:21
+22:08
1
22:14
19:10:29
3 km
39
Pöllänen Ada
TuS
48:20
+21:21
3
15:35
19:09:23
3 km
51
Pohjanpiiri Riina
1:13:28
+46:29
4
23:42
19:08:17
5 km
27
Haapakumpu Timo
Bayer
1:24:00
+31:38
2
15:00
19:07:35
5 km
36
Rajalampi Marja
MacGregor
1:40:40
+48:18
6
17:59
19:07:17
RR
36
Salomäki Venla
TuS
34:53
+23:40
1
23:15
19:04:29
RR
33
Tiilikainen Oiva
TuS
31:26
+20:13
1
20:57
19:03:47
RR
34
Rantanen Ossi
TuS
31:45
+20:32
1
21:10
19:03:16
3 km
17
Lounela Alina
TuS
35:19
+8:20
1
11:24
19:02:41
5 km
15
Hovi Viljami
1:09:31
+17:09
2
12:25
19:02:06
RR
30
Yli-Savola Valo
TuS
30:23
+19:10
1
20:15
19:01:52
RR
9
Jalonen Sanni
TuS
13:41
+2:28
2
9:07
19:01:25
RR
5
Jalonen Samuel
TuS
12:23
+1:10
2
8:15
19:01:24
RR
23
Erkkilä Kuutti
TuS
21:29
+10:16
1
14:19
19:01:24
RR
11
Syväluoma Elina
TuS
15:29
+4:16
2
10:19
19:01:23
2 km
18
Sinervä Sanni
TuS
36:25
+20:53
1
19:10
19:01:23
RR
28
Bergman Matilda
TuS
26:26
+15:13
1
17:37
18:59:11
RR
26
Bergman Linnea
TuS
25:09
+13:56
1
16:46
18:58:40
RR
17
Holmroos Siiri
TuS
18:22
+7:09
1
12:15
18:58:05
2 km
11
Arvelmo Matias
TuS
24:31
+8:59
1
12:54
18:57:35
3 km
41
Lähteenmäki Jarmo
NL-Rakennuslaskenta
48:44
+21:45
4
15:43
18:57:04
1 - 50 167:sta
Column Actions
Haku