Skip to Main Content
03.10. Kuninkoja :: Turku-Rastit 2018
Ohje
03.10. Kuninkoja
4 km (4,3 km)
76
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Lehdistötulokset
2 km (2,1 km)
50
3 km (3,0 km)
96
6 km (6,5 km)
40
Kaikki sarjat
262
Firmatulokset
52
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Turku-Rastit 2018
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
24.10. Urheilutalo
17.10. Ruissalo
10.10. Parma Oy Rusko
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
2019 Turku-Rastit alkavat 3.4.
2019 Turku-Rastit alkavat 3.4. Katariinanlaaksosta. Siirry kalenteriin yläpalkin "Vaihda kalenteria" -painikkeella.
4 km (4,3 km)
2 km
3 km
6 km
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 76
Hyväksytty: 71
Leima puuttuu: 5
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Latva-Rasku Eero
36:59
16
8:36
2
Vaininen Juha
37:35
+36
8
8:44
3
Arki Vesa
TuMe-lpk
38:15
+1:16
9
8:54
4
Jukkola Timo
39:14
+2:15
8
9:07
5
Ajalin Riikka
TuS
43:21
+6:22
4
10:05
6
Dahl Juho
Functio Laesa
43:23
+6:24
1
1
10:05
7
Viiri Tapio
Silja Line
43:39
+6:40
2
1
10:09
8
Ståhlström Janne
UNO SK
44:56
+7:57
10
10:27
9
Virta Mikko
MaMa
45:06
+8:07
2
10:29
10
Korkiasaari Juha-Pekka
Poliisilaitos (Tupu)
45:26
+8:27
22
1
10:34
11
Välke Olli
45:28
+8:29
4
10:34
12
Moisio Orvo
Meyer Turku
45:36
+8:37
10
1
10:36
13
Mänty Markku
MaMa
45:58
+8:59
11
10:41
14
Nironen Vladimir
TuS
46:25
+9:26
17
10:48
14
Manderbacka Hanne
TuS
46:25
+9:26
2
10:48
16
Laine Jonna
47:14
+10:15
1
10:59
17
Vallenius Jenni
MaMa
47:28
+10:29
26
11:02
18
Ritanotko Markku
47:46
+10:47
1
11:07
19
Liimatainen Markus
Poliisilaitos (Tupu)
47:49
+10:50
20
1
11:07
20
Antrela Petri
YP-Rakenne Oy
48:20
+11:21
10
1
11:14
21
Bäcklund Jani
49:03
+12:04
1
11:24
22
Raula Hannele
Functio Laesa
50:05
+13:06
9
1
11:39
23
Saloranta Viljami
50:19
+13:20
1
11:42
24
Henttonen Elina
HirvHe
50:22
+13:23
7
11:43
25
Murtomaa Matti
Turun yliopisto
50:34
+13:35
24
1
11:46
26
Aho Joonas
50:37
+13:38
27
11:46
27
Ratia Juha
Carrus
51:16
+14:17
11
1
11:55
28
Salmela Jari
Functio Laesa
52:38
+15:39
1
1
12:14
29
Helenius Jenna
Functio Laesa
53:09
+16:10
1
1
12:22
30
Bjurström Fredrik
53:25
+16:26
12
12:25
31
Köyvönen Kimmo
MaMa
53:41
+16:42
9
12:29
32
Teriö Tatu
PEAB
54:27
+17:28
16
1
12:40
33
Luukkanen Lassi
Stevena
54:29
+17:30
24
1
12:40
34
Lahdes Vesa
54:33
+17:34
10
12:41
35
Salonen Jussi
Jokikylän Pojat
55:15
+18:16
10
1
12:51
36
Tetri Valtteri
AngA
55:19
+18:20
12
12:52
37
Salmenoja Pertti
Turun Latu
55:21
+18:22
17
1
12:52
38
Rautarae Veikko
HirvHe
56:01
+19:02
6
13:02
39
Lehdonkivi Helmi
57:11
+20:12
1
13:18
40
Tuomola Kari
Danisco
58:00
+21:01
2
1
13:29
41
Aarnio Seppo
Turun Latu
58:04
+21:05
24
1
13:30
42
Hellman Ari
Turun Latu
59:07
+22:08
7
1
13:45
43
Korhonen Johanna
LapVi
59:22
+22:23
10
13:48
44
Lainio Saija
59:43
+22:44
13
13:53
45
Mänty Pekka
HirvHe
1:00:49
+23:50
13
14:09
46
Heininen Pekka
1:01:27
+24:28
15
14:17
47
Soini Heikki
1:01:32
+24:33
9
14:19
48
Antikainen-Pauna Heli
1:02:30
+25:31
2
14:32
49
Junnila Annastiina
TuS
1:04:05
+27:06
14
14:54
50
Suomi Kimmo
1:04:59
+28:00
21
15:07
51
Laine Matti
1:05:59
+29:00
13
15:21
52
Etu-Huitti Maija
Nousiainen
1:06:30
+29:31
10
1
15:28
53
Salovuori Reijo
Jakaja Oy
1:08:56
+31:57
15
1
16:02
54
Tammi Kalle
1:11:15
+34:16
16
16:34
55
Biström Clara
1:11:58
+34:59
27
16:44
56
Naukkarinen Ari
MaMa
1:12:39
+35:40
24
16:54
57
Moilanen Kirsti
Kunto-Hempat
1:13:25
+36:26
20
1
17:04
58
Jokinen Juhani
Kunto-Hempat
1:14:08
+37:09
25
1
17:14
59
Oksa Timo
Solar Simulator
1:14:46
+37:47
28
1
17:23
60
Järvisalo Kauko
TuS
1:15:31
+38:32
14
17:34
61
Hartikainen Antti
1:16:50
+39:51
10
17:52
62
Suominen Sanna
1:17:18
+40:19
4
17:59
63
Mäkelä Irene
1:18:21
+41:22
1
18:13
64
Smolander Mikko
1:24:45
+47:46
1
19:43
65
Jonsson Juha
1:25:15
+48:16
18
19:50
66
Jalonen Riikka
TuS
1:32:37
+55:38
3
21:32
67
Ranki M
TSY
1:35:36
+58:37
10
1
22:14
68
Hillgren Laura
1:36:32
+59:33
1
22:27
69
Katajisto Jarmo
Meyer Turku
1:36:34
+59:35
2
1
22:27
70
Kalliokoski Henriikka
1:42:10
+1:05:11
3
23:46
71
Keinonen Jukka
1:49:27
+1:12:28
23
25:27
Lehtinen Kauko
Leima puuttuu
8
Niemi Esa
Turun Latu
Leima puuttuu
26
1
Urhonen Seppo
Turku Energia
Leima puuttuu
10
1
Rantanen Teijo
Leima puuttuu
2
Havia Lauri
MaMa
Leima puuttuu
1
Column Actions
Haku