Skip to Main Content
30.08. Kyyrläntie :: Turku-Rastit 2017
Ohje
30.08. Kyyrläntie
4 km (4,2 km)
91
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Lehdistötulokset
2 km (2,0 km)
53
3 km (3,1 km)
80
6 km (6,4 km)
46
Kaikki sarjat
270
Firmatulokset
65
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Turku-Rastit 2017
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
25.10. Hiihtokeskus
18.10. Ruissalo Camping, Turku
11.10. Parma Oy Rusko
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
4 km (4,2 km)
2 km
3 km
6 km
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 91
Hyväksytty: 81
Leima puuttuu: 8
Ei aikaa: 2
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Solstad Torkil
Tyrving
33:40
5
1
8:01
2
Lehtonen Tero
Wallac
38:36
+4:56
2
1
9:11
3
Arki Vesa
TuMe-lpk
39:04
+5:24
1
9:18
4
Kilkkilä Kimi
PR
39:44
+6:04
9
9:28
5
Lukkarinen Heikki
Team Telkät
39:59
+6:19
11
1
9:31
6
Virtanen Tatu
NaSU
40:33
+6:53
16
1
9:39
7
Liimatainen Anni
TuS
42:52
+9:12
14
10:12
8
Hintukainen Keijo
Turun Latu
43:34
+9:54
8
1
10:22
9
Rantala Henna
TuS
44:19
+10:39
9
10:33
9
Paananen Joonas
TuS
44:19
+10:39
4
10:33
11
Arjanne Leena
45:38
+11:58
3
10:52
12
Korkiasaari Juha-Pekka
Poliisilaitos (Tupu)
46:10
+12:30
17
1
11:00
13
Hihnala Heikki
Alatornion Pirkat
46:19
+12:39
7
11:02
14
Nironen Vladimir
TuS
46:36
+12:56
16
11:06
15
Nappu Juha
Ilpoisten Vuorenkävijät
47:37
+13:57
16
1
11:20
16
Luukkanen Lassi
Stevena
48:18
+14:38
16
1
11:30
17
Kuivala Hannu
TuS
48:48
+15:08
17
11:37
18
Maksimow Anu
TYKS
49:21
+15:41
1
1
11:45
19
Alasmäki Juha
Raision Lukio
49:24
+15:44
11
1
11:46
20
Ahtinen Markus
MaMa
49:27
+15:47
21
11:46
21
Tytykoski Jorma
Alres
52:01
+18:21
7
1
12:23
22
Urhonen Seppo
Turku Energia
52:08
+18:28
12
1
12:25
23
Tetri Valtteri
AngA
52:16
+18:36
5
12:27
24
Saario Jouni
Epelit
52:53
+19:13
4
1
12:35
25
Paldanius Jorma
TuS
53:07
+19:27
14
12:39
26
Moisio Kalevi
TuS
53:59
+20:19
9
12:51
27
Höglund Kari
55:12
+21:32
1
13:09
28
Salomaa Kristian
TuS
55:56
+22:16
15
13:19
29
Niemi Esa
Turun Latu
56:04
+22:24
21
1
13:21
30
Jauhiainen Leila
56:54
+23:14
19
13:33
31
Laine Jari
OK EMitVit
57:38
+23:58
16
1
13:43
32
Leimu Marko
58:03
+24:23
4
13:49
33
Rantala Simo
Turun Latu
58:16
+24:36
17
1
13:52
34
Etu-Huitti Arto
58:40
+25:00
20
13:58
35
Laine Matti
58:55
+25:15
15
14:02
36
Rouhiainen Viljami
59:09
+25:29
3
14:05
37
Backlund Andreas
Ajokoirat
59:13
+25:33
2
1
14:06
38
Naukkarinen Ari
MaMa
59:14
+25:34
19
14:06
39
Murtomaa Matti
Turun yliopisto
59:22
+25:42
15
1
14:08
40
Hellman Ari
Turun Latu
1:00:17
+26:37
14
1
14:21
41
Tamminen Pentti
Perttelin Peikot
1:00:50
+27:10
3
14:29
42
Niinikoski Harri
1:01:15
+27:35
9
14:35
43
Aarnio Seppo
Turun Latu
1:02:05
+28:25
15
1
14:47
44
Karhulahti Veikko
Turun Seudun OP
1:02:11
+28:31
10
1
14:48
45
Korva Mika
1:03:24
+29:44
19
15:06
46
Mänty Pekka
HirvHe
1:03:43
+30:03
12
15:10
47
Jalonen Joni
Aurinkoiset
1:03:45
+30:05
22
1
15:11
48
Aaltonen Esa
ATR Soft
1:05:57
+32:17
22
1
15:42
49
Helminen Juha
SAS
1:06:07
+32:27
2
1
15:45
50
Hovi Paavo
PiKa
1:06:19
+32:39
14
15:47
51
Torkkila Jori
TuMe-lpk
1:08:24
+34:44
6
16:17
52
Vieno Emma
Kymin Suunnistajat
1:08:46
+35:06
3
1
16:22
53
Tirkkonen Kari
1:09:24
+35:44
6
16:31
54
Kuukka Heikki
1:10:04
+36:24
1
16:41
54
Kuukka Matti
1:10:04
+36:24
1
16:41
56
Heikkilä Timo
1:10:37
+36:57
6
16:49
57
Soini Heikki
1:10:42
+37:02
7
16:50
58
Ahokas Petri
IF
1:10:59
+37:19
3
1
16:54
59
Etu-Huitti Maija
Nousiainen
1:11:35
+37:55
20
1
17:03
60
Mäkitalo Heikki
Rantakulman VPK
1:11:38
+37:58
18
1
17:03
61
Oksa Timo
Solar Simulator
1:11:41
+38:01
20
1
17:04
62
Nordman Petra
Wallac
1:13:48
+40:08
10
1
17:34
63
Paimander Petri
1:15:16
+41:36
7
17:55
64
Naumanen Joonas
1:16:13
+42:33
1
18:09
65
Vallenius Jenni
MaMa
1:16:59
+43:19
3
18:20
66
Jonsson Juha
1:18:07
+44:27
10
18:36
67
Siren Saija
AuVa
1:19:55
+46:15
12
19:02
68
Viksten Hans
Mayer Yards Turku
1:20:53
+47:13
1
1
19:15
69
Lähteenmäki Rauli
1:21:17
+47:37
5
19:21
70
Ahlnäs Anna
IF Femman
1:22:41
+49:01
9
19:41
71
Ranki M
TSY
1:23:17
+49:37
5
1
19:50
72
Salmenoja Pertti
Turun Latu
1:24:28
+50:48
17
1
20:07
73
Keinonen Jukka
1:24:32
+50:52
20
20:08
74
Kunnasvirta Jani
1:25:46
+52:06
4
20:25
75
Jussinoja Nina
Team Raju
1:27:29
+53:49
2
1
20:50
76
Kyynäräinen Kerttu
1:27:43
+54:03
1
20:53
77
Cajan Pia
TuMe
1:30:26
+56:46
7
21:32
78
Granö Heimo
RySo
1:30:35
+56:55
6
1
21:34
79
Granö Riku
RySo
1:30:37
+56:57
5
1
21:35
80
Björkman John
1:33:36
+59:56
9
22:17
81
Martikainen Elina
Meyer Turku
2:00:45
+1:27:05
10
1
28:45
Heininen Pekka
Leima puuttuu
1
Alatalo Timo
FCG
Leima puuttuu
6
1
Friman Rauno
PIF
Leima puuttuu
15
Suomi Kimmo
Aurinkoiset
Leima puuttuu
17
1
Lähteenmäki Jarmo
Leima puuttuu
5
Järvisalo Kauko
TuS
Leima puuttuu
16
Paappa Jyrki
Leima puuttuu
11
Pöyhönen Reino
Leima puuttuu
11
Kankaanpää Aleksi
Ei aikaa
1
Pärli Margis
Turun Latu
Ei aikaa
19
1
Column Actions
Haku