Skip to Main Content
05.04. Ruskon teollisuusalue :: Turku-Rastit 2017
Ohje
05.04. Ruskon teollisuusalue
3 km (3,0 km)
93
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
2 km (2,0 km)
38
4 km (4,1 km)
103
6 km (6,0 km)
67
Kaikki sarjat
301
Firmatulokset
53
XML -tulokset
Turku-Rastit 2017
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
25.10. Hiihtokeskus
18.10. Ruissalo Camping, Turku
11.10. Parma Oy Rusko
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
3 km (3,0 km)
2 km
4 km
6 km
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 93
Hyväksytty: 84
Leima puuttuu: 2
Keskeytti: 1
Ei aikaa: 6
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Ahtinen Markus
MaMa
33:54
2
11:18
2
Moisio Kalevi
TuS
34:08
+14
2
11:23
3
Neuvonen Laura
TuS
35:45
+1:51
1
11:55
4
Paldanius Jorma
TuS
35:55
+2:01
1
11:58
5
Mustalammi Maiju
36:09
+2:15
2
12:03
6
Jauhiainen Leila
36:11
+2:17
2
12:04
7
Lehtinen Jouko
Elomatic
38:20
+4:26
2
1
12:47
8
Vainio Risto
Kunto-Hempat
39:03
+5:09
2
1
13:01
9
Metsäranta Arto
VRU
40:29
+6:35
2
1
13:30
10
Huhtala Ismo
Elomatic
41:04
+7:10
2
1
13:41
11
Metsäranta Seppo
Noviter
41:18
+7:24
2
1
13:46
12
Karhilahti Karoliina
TuS
41:48
+7:54
2
13:56
13
Salo Esa
Torppalan Hurjat
41:49
+7:55
2
1
13:56
14
Uitto Jukka
42:47
+8:53
2
14:16
15
Paldanius Kimmo
TuS
43:22
+9:28
2
14:27
16
Saarela Tuukka
43:25
+9:31
1
14:28
17
Guseff Virpi
HirvHe
44:12
+10:18
1
14:44
18
Saari Irmeli
Turun Latu
44:29
+10:35
1
1
14:50
19
Lehtimaa Esa
Korpiveikot 2008
44:31
+10:37
2
1
14:50
20
Brink Henrika
PIF
44:36
+10:42
2
14:52
21
Hiltunen Jani
45:06
+11:12
1
15:02
22
Hyytiäinen Reijo
45:16
+11:22
2
15:05
23
Junnila Annastiina
TuS
45:39
+11:45
1
15:13
24
Sorvari Teijo
Aurinkoiset
45:41
+11:47
1
1
15:14
24
Pekkola Annika
MaMa
45:41
+11:47
2
15:14
26
Mertsalmi Tapani
Asitek Oy
45:56
+12:02
1
1
15:19
27
Kojola Neea
46:20
+12:26
1
15:27
28
Hukkanen Veijo
Turun yliopisto
46:52
+12:58
2
1
15:37
29
Rosenqvist Jouko
Royax
47:02
+13:08
2
1
15:41
30
Suomi Kimmo
Aurinkoiset
47:21
+13:27
2
1
15:47
31
Vaininen Urpo
TuS
47:25
+13:31
2
15:48
31
Kylämäki Hilkka
Turun Latu
47:25
+13:31
2
1
15:48
33
Paatero Ilkka
Turun Sinikotkat
47:50
+13:56
1
1
15:57
34
Nykyri Maria
48:21
+14:27
1
16:07
35
Kaitio Risto
Kunto-Hempat
49:31
+15:37
1
1
16:30
36
Joelsson Kaj
51:03
+17:09
2
17:01
37
Vanhanen Kari
Elomatic
51:28
+17:34
2
1
17:09
38
Salminen Kristiina
Rymättylän Märssyvahdit
51:50
+17:56
1
1
17:17
39
Laine Jukka
NaSU
51:59
+18:05
2
1
17:20
40
Metsäranta Kristiina
52:11
+18:17
2
17:24
41
Lahdenperä Joonas
RaPi
53:18
+19:24
2
17:46
42
Heinonen Elina
MS Parma
53:25
+19:31
1
17:48
43
Lähteenmäki Rauli
54:14
+20:20
1
18:05
44
Lähteenmäki Jarmo
54:18
+20:24
1
18:06
45
Oksa Timo
Solar Simulator
56:03
+22:09
2
1
18:41
46
Ranki Heikki
Carrus
57:33
+23:39
1
1
19:11
47
Palola Aleksi
57:51
+23:57
2
19:17
48
Martikainen Heikki
TuS
57:53
+23:59
2
19:18
49
Westerén M-B
MaMa
57:59
+24:05
1
19:20
50
Laari Sini
AfC Campus
58:25
+24:31
1
1
19:28
51
Salonen Mauno
Turun Latu
58:35
+24:41
2
1
19:32
52
Metsämäki Leena
TuS
58:53
+24:59
2
19:38
53
Salmenoja Hely
ARkEA
1:00:14
+26:20
2
1
20:05
54
Kaskinen Markku
Turun Latu
1:00:36
+26:42
1
1
20:12
55
Helin Raimo
Kunto-Hempat
1:00:38
+26:44
2
1
20:13
56
Routasalo Markku
1:00:43
+26:49
2
20:14
57
Koli Maija
1:00:57
+27:03
1
20:19
58
Vaho Pyry
TuS
1:02:21
+28:27
1
20:47
59
Lemmetti Markku
MS Parma
1:02:57
+29:03
2
20:59
60
Niemi Reijo
1:03:05
+29:11
2
21:02
61
Lehtimaa Martti
Korpiveikot 2008
1:05:12
+31:18
2
1
21:44
62
Ollila Tuire
Turun Latu
1:05:38
+31:44
2
1
21:53
63
Lindholm Osmo
KLY
1:07:46
+33:52
2
1
22:35
64
Suna Antti
Turun Latu
1:08:38
+34:44
2
1
22:53
65
Keinonen Jukka
1:08:57
+35:03
2
22:59
66
Rancken Åsa
Bayer Schering Pharma
1:09:01
+35:07
1
1
23:00
67
Huhtamäki Maija
Stevena
1:09:20
+35:26
1
1
23:07
68
Kantola Anneli
1:09:22
+35:28
2
23:07
69
Elmeranta Marjukka
Team Keijot
1:11:35
+37:41
1
1
23:52
70
Laine Markku
KLY
1:12:52
+38:58
2
1
24:17
71
Nyström Keijo
1:14:04
+40:10
2
24:41
72
Kaunisto Matti
1:14:43
+40:49
1
24:54
73
Joonas Risto
Kunto-Hempat
1:14:59
+41:05
2
1
25:00
74
Pöyhönen Reino
1:16:45
+42:51
1
25:35
75
Virtanen Sirkka
Fläkt Woods
1:17:20
+43:26
2
1
25:47
76
Elomaa Heikki
1:17:26
+43:32
2
25:49
77
Hakanen Rauno
1:17:40
+43:46
1
25:53
78
Karttunen Ahti
TuS
1:18:08
+44:14
2
26:03
79
Aho Leena
Kunto-Hempat
1:22:11
+48:17
2
1
27:24
80
Leskelä Timo
Rasti 88
1:23:27
+49:33
1
27:49
81
Vihermäki Sari
1:23:37
+49:43
1
27:52
82
Väinölä Susanna
1:27:19
+53:25
2
29:06
83
Tuominen Erkki
Turun Latu
1:37:19
+1:03:25
2
1
32:26
84
Rautanen Aini
Turun Latu
1:37:20
+1:03:26
2
1
32:27
Välimäki Heimo
Turun yliopisto
Keskeytti
2
1
Jaakkola Johanna
TuUL Tri
Leima puuttuu
2
1
Rajaniemi Alpo
Leima puuttuu
1
Leino Juhani
HirvHe
Ei aikaa
1
Lahtinen Urho
Turun Latu
Ei aikaa
1
1
Torsti Ilona
Turun Latu
Ei aikaa
1
1
Mäkinen Marja-Liisa
Turun Latu
Ei aikaa
1
1
Kankaanpää Aleksi
Ei aikaa
1
Pärli Margis
Ei aikaa
2
Column Actions
Haku