Skip to Main Content
27.07. Normaalikoulu, Varissuo :: Turku-Rastit 2011
Ohje
27.07. Normaalikoulu, Varissuo
4 km (3.9)
87
Väliajat (WinSplits)
2 km (1.9)
29
3 km (2.9)
81
6 km (6.0)
30
Kaikki sarjat
227
Firmatulokset
64
Turku-Rastit 2011
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
26.10. Hirvensalon Urheilutalo
19.10. Ilposten koulu
12.10. Ilmaristen tanssilava
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
4 km (3.9)
2 km (1.9)
3 km (2.9)
6 km (6.0)
Kaikki sarjat
Väliajat
Osallistujia: 87
Hyväksytty: 81
Leima puuttuu: 5
Ei aikaa: 1
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Nappu Juha
Ilpoisten Vuorenkävijät
28:15
15
4
7:14
2
Arki Hannu
TuMe-lpk
28:34
+19
5
3
7:19
3
Heinonen Heikki
Turun yliopisto
29:15
+1:00
9
2
7:30
4
Hellstén Juha
Turun Latu
30:34
+2:19
1
1
7:50
5
Välke Olli
33:45
+5:30
4
8:39
6
Pakarinen Heino
SK IHALA
33:54
+5:39
2
1
8:41
7
Etu-Huitti Arto
Paperinkeräys
34:21
+6:06
14
1
8:48
8
Jokinen Juhani
Kunto-Hempat
35:55
+7:40
13
1
9:12
9
Salmi Markku
Poliisilaitos (Tupu)
36:55
+8:40
1
1
9:27
10
Ölander Ralf
PIF
37:14
+8:59
5
9:32
11
Snell Matti
37:20
+9:05
1
9:34
12
Reponen Niina
PR
37:36
+9:21
2
9:38
13
Kuusniemi Petri
Elomatic
38:47
+10:32
14
1
9:56
14
Leino Pauli
39:45
+11:30
15
10:11
15
Alatalo Timo
AIRIX
39:58
+11:43
8
1
10:14
16
Ovaskainen Mika
Aker Yards
40:47
+12:32
4
1
10:27
17
Dahlström Kalervo
Team=D
40:48
+12:33
17
1
10:27
18
Viljanen Timo
TuS
41:09
+12:54
17
10:33
19
Lehto Martti
Kunto-Hempat
41:32
+13:17
1
1
10:38
20
Tarkia Miikka
TuS
41:39
+13:24
8
10:40
21
Mikola Anna
Wallac
42:49
+14:34
10
1
10:58
22
Ojansivu Jesse
43:25
+15:10
10
11:07
23
Leppänen Kimmo
IF
43:28
+15:13
13
1
11:08
24
Kosonen Tapani
TYKS
43:48
+15:33
8
1
11:13
25
Heikkilä Pauli
43:52
+15:37
1
11:14
26
Hyytiäinen Ari
LM-Instruments
44:43
+16:28
3
1
11:27
27
Laitinen Matti
44:53
+16:38
5
11:30
28
Kurri Marika
44:59
+16:44
3
11:32
29
Rantala Simo
Turun Latu
46:02
+17:47
14
1
11:48
30
Mustalammi Maiju
46:44
+18:29
4
11:58
31
Salomaa Kristian
TuS
46:50
+18:35
7
12:00
32
Korkiasaari Juha-Pekka
47:13
+18:58
5
12:06
33
Hovi Paavo
PiKa
48:08
+19:53
10
12:20
34
Liukas Pyry
Kalefoto
48:20
+20:05
1
1
12:23
35
Tamminen Anselm
Functio Laesa
49:06
+20:51
7
1
12:35
36
Granholm Patric
TuTOL
49:09
+20:54
3
1
12:36
37
Maanpää Simo
Kunto-Hempat
49:14
+20:59
15
1
12:37
38
Kivisalmi Reijo
TuS
50:25
+22:10
5
12:55
38
Roivas Anna
50:25
+22:10
2
12:55
40
Seppälä Olli-Pekka
50:33
+22:18
8
12:57
41
Riikonen Risto
Functio Laesa
51:25
+23:10
4
1
13:11
42
Sellman Ulla
51:34
+23:19
4
13:13
43
Vikman Jaakko
51:36
+23:21
8
13:13
44
Salonen Jussi
Jokikylän Pojat
51:53
+23:38
10
1
13:18
45
Partanen Matti
TuVi
52:28
+24:13
4
13:27
46
Kaunisto Matti
Orion Pharma
52:59
+24:44
15
1
13:35
47
Wiksten Hans
StX-Europe
55:17
+27:02
11
1
14:10
48
Rantasalo Esa
55:27
+27:12
15
14:13
49
Malin Anne
SalVil
55:32
+27:17
2
14:14
50
Joelsson Kaj
TuPLU (Posti)
56:04
+27:49
17
1
14:22
51
Toivonen Esa
Karhukopio
56:09
+27:54
4
1
14:23
52
Aaltonen Anniina
MS Parma
56:54
+28:39
5
14:35
53
Viitala Timo
Lentoasema
57:34
+29:19
13
1
14:45
54
Latva-Hirvelä Matti
58:05
+29:50
6
14:53
55
Niemi Esa
Turun Latu
58:36
+30:21
15
1
15:01
56
Karttunen Ahti
TuS
58:47
+30:32
11
15:04
57
Etu-Huitti Maija
Nousiainen
59:30
+31:15
13
1
15:15
58
Hörkkö Jouko
MaMa
1:03:12
+34:57
4
16:12
59
Paakkola Pentti
Naantali
1:03:21
+35:06
4
1
16:14
60
Mattila Sanna-Mari
1:03:24
+35:09
7
16:15
61
Pöyhönen Reino
1:03:39
+35:24
9
16:19
62
Rantanen Risto-Matti
1:04:43
+36:28
4
16:35
63
Lundell Lotta
Kaana
1:04:51
+36:36
1
1
16:37
64
Niittoaho Mikko
Elomatic
1:04:53
+36:38
11
1
16:38
65
Kunttu Lotta
LiPi
1:05:29
+37:14
3
16:47
66
Pekanheimo Eeva
LiPi
1:05:50
+37:35
3
16:52
67
Heinonen Timo
TuS
1:06:16
+38:01
3
16:59
68
Saario Jenni
1:06:33
+38:18
7
17:03
69
Kivimäki Raili
1:06:41
+38:26
4
17:05
70
Kallio Matti
1:08:31
+40:16
2
17:34
71
Finnilä Taru
1:08:40
+40:25
5
17:36
72
Lunnas Teppo
1:09:21
+41:06
8
17:46
73
Salminen Jenni
1:14:20
+46:05
4
19:03
74
Bingham Carissa
1:15:36
+47:21
2
19:23
75
Vierula Jari-Pekka
Functio Laesa
1:20:22
+52:07
5
1
20:36
76
Lehtiranta Saara
Functio Laesa
1:20:35
+52:20
9
1
20:39
77
Ahola Tauno
Turku Energia
1:20:54
+52:39
9
1
20:44
78
Mannerjoki Paula
Armonlaakson Vaeltajat
1:20:55
+52:40
4
1
20:44
79
Lainema Maija
Turun Latu
1:22:32
+54:17
5
1
21:09
80
Roivas Leena
HirvHe
1:25:12
+56:57
4
21:50
81
Korkiasaari Timo
1:25:32
+57:17
1
21:55
Saarimaa Ville
Åbo Akademi
Leima puuttuu
2
1
Aarnio Seppo
Turun Latu
Leima puuttuu
17
1
Kalliokoski Riikka
Turku
Leima puuttuu
5
1
Sopanen Nelly
Functio Laesa
Leima puuttuu
12
1
Latva-Hirvelä Juha
Leima puuttuu
6
Helminen Heikki
Ei aikaa
14
Column Actions
Haku