Skip to Main Content
27.05. Merimaskun koulu :: Turku-Rastit 2009
Ohje
27.05. Merimaskun koulu
6 km (5.6)
58
Väliajat (WinSplits)
2 km (1.8)
31
3 km (2.8)
57
4 km (4.2)
84
8 km (7.7)
21
Kaikki sarjat
251
Firmatulokset
88
Turku-Rastit 2009
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
21.10. Ilmaristen tanssilava
14.10. Ilpoisten koulu
07.10. Laskettelurinne
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
6 km (5.6)
2 km (1.8)
3 km (2.8)
4 km (4.2)
8 km (7.7)
Kaikki sarjat
Väliajat
Osallistujia: 58
Hyväksytty: 56
Leima puuttuu: 2
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Hautala Mikko
Nokia
49:04
8
0
8:45
2
Savola Pekka
51:27
+2:23
1
9:11
3
Lehtonen Jukka
Naantalin Siniset
51:57
+2:53
6
0
9:16
4
Ritanotko Markku
TLU
52:30
+3:26
1
0
9:22
5
Salonen Matti
MTB-Turku
53:07
+4:03
5
0
9:29
6
Venho Kari
MaMa
53:34
+4:30
2
9:33
7
Pulkkinen Jaana
Paimion Rasti
54:21
+5:17
5
9:42
8
Takalokastari Seppo
TuS
55:05
+6:01
1
9:50
9
Peltola Oke
TuS
56:35
+7:31
6
10:06
10
Paldanius Jorma
TuS
57:30
+8:26
6
10:16
11
Vaininen Juha
KR
57:38
+8:34
1
10:17
12
Tapper Aki
Turun yliopisto
57:43
+8:39
4
0
10:18
13
Koivuniemi Antti
MS Parma
57:46
+8:42
7
10:18
14
Jokela Arto
58:34
+9:30
1
10:27
15
Marttila Jari
MS-52
1:01:21
+12:17
1
10:57
16
Niittymäki Janne
TuS
1:01:40
+12:36
1
11:00
17
Moisio Kalevi
Aker Yards
1:01:41
+12:37
7
0
11:00
18
Kyyrönen Heikki
RR
1:01:51
+12:47
1
11:02
19
Antrela Petri
LEmminkäinen
1:02:14
+13:10
5
0
11:06
20
Laine Matti
MS-52
1:02:58
+13:54
2
11:14
21
Rautarae Veikko
HirvHe
1:03:01
+13:57
4
11:15
22
Teittinen Matti
ATLetico Cosmico
1:03:13
+14:09
8
0
11:17
23
Fagerlund Lasse
TYKS
1:03:39
+14:35
2
0
11:21
24
Backlund Pernilla
Närpes OK
1:04:04
+15:00
7
11:26
25
Salmenoja Pertti
TuPLU (Posti)
1:04:09
+15:05
5
0
11:27
26
Tolmunen Timo
TuTOL
1:04:50
+15:46
8
0
11:34
27
Ratia Juha
Carrus
1:04:56
+15:52
6
0
11:35
28
Niemelä Mikko
TuS
1:04:58
+15:54
3
11:36
29
Koskinen Samuli
TuS
1:05:10
+16:06
4
11:38
30
Liimatainen Onni
TuS
1:05:59
+16:55
7
11:46
31
Laakso Tero
1:06:24
+17:20
8
11:51
32
Laine Jarmo
Leukakiikku
1:08:27
+19:23
2
0
12:13
33
Rekola Esa
TuS
1:10:12
+21:08
8
12:32
34
Korhonen Johanna
LapVi
1:11:03
+21:59
8
12:41
35
Kurkilahti Mika
TuNMKY
1:11:42
+22:38
1
12:48
36
Korhonen Aki
MTB-Turku
1:11:50
+22:46
8
0
12:49
37
Huhtala Ismo
Elomatic
1:13:56
+24:52
7
0
13:12
38
Joelsson Kaj
TuPLU (Posti)
1:14:14
+25:10
8
0
13:15
39
Salmi Pekka
Hartela
1:15:53
+26:49
2
0
13:33
40
Kallioniemi T
Karhukopio
1:19:15
+30:11
5
0
14:09
41
Naukkarinen Ari
MaMa
1:19:32
+30:28
8
14:12
42
Koskinen Salla
TuS
1:21:37
+32:33
3
14:34
43
Liimatainen Anni
TuS
1:22:10
+33:06
6
14:40
44
Vuori Ilpo
Turun Latu
1:22:39
+33:35
5
0
14:45
45
Pinomäki Joni
LEK
1:23:32
+34:28
6
0
14:55
46
Kosonen Tapani
MuSi
1:23:55
+34:51
7
0
14:59
47
Yliuntinen Hannu
KarjUra
1:24:46
+35:42
1
15:08
48
Viitala Juhana
1:24:59
+35:55
3
15:10
49
Etu-Huitti Arto
Paperinkeräys
1:26:02
+36:58
6
0
15:21
50
Etu-Huitti Maija
Nousiainen
1:26:11
+37:07
4
0
15:23
51
Rantakylä Kari
Paroc
1:28:01
+38:57
1
0
15:43
52
Saikkonen Otto
TuMe-lpk
1:28:04
+39:00
7
0
15:43
53
Nokka Katja
Wallac
1:29:54
+40:50
3
0
16:03
54
Nyström Keijo
Karhukopio
1:33:37
+44:33
8
0
16:43
55
Wiksten Hans
Aker Yards
2:00:29
+1:11:25
5
0
21:30
56
Westerén M-B
MaMa
2:02:41
+1:13:37
4
21:54
Uotila Aarno
Orion Pharma
Leima puuttuu
6
0
Lehtimäki Reijo
HirvHe
Leima puuttuu
2
Column Actions
Haku