Skip to Main Content
03.09. Parma Oy, Rusko :: Turku-Rastit 2008
Ohje
03.09. Parma Oy, Rusko
2 km
45
Väliajat (WinSplits)
3 km
56
4 km
89
6 km
38
8 km
12
Kaikki sarjat
240
Firmatulokset
85
Turku-Rastit 2008
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
22.10. Ilpoisten koulu
15.10. Hiiskan kenttä, Kaarina
08.10. Ilmaristen tanssilava
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
2 km
3 km
4 km
6 km
8 km
Kaikki sarjat
Väliajat
Osallistujia: 45
Hyväksytty: 43
Leima puuttuu: 1
Ei aikaa: 1
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Rastas Kimmo
Europlan
20:13
21
0
9:11
2
Dahlström Kalervo
Team=D
21:19
+1:06
22
0
9:41
3
Lappi E
Kunto-Hempat
22:43
+2:30
20
0
10:19
4
Dahlström Mikael
Team=D
22:53
+2:40
21
0
10:24
5
Dahlström Tuomas
Team=D
22:54
+2:41
22
0
10:24
6
Saarinen Sami
Kunto-Hempat
25:30
+5:17
10
0
11:35
7
Saarinen Mikko
Kunto-Hempat
25:42
+5:29
21
0
11:40
8
Kauppi Ahti
Kunto-Hempat
27:45
+7:32
8
0
12:36
9
Stade Ahti
KLY
28:36
+8:23
20
0
13:00
10
Kopu Laura
Turun yliopisto
30:34
+10:21
2
0
13:53
11
Suuronen Johanna
30:35
+10:22
4
13:54
12
Kirjavainen Mika
RCCL
31:30
+11:17
16
0
14:19
13
Asumaa Mika
Elektrobit
31:31
+11:18
18
0
14:19
14
Myöhänen Jouko
Kunto-Hempat
31:48
+11:35
18
0
14:27
15
Järvinen Hannu
Raisio
33:49
+13:36
15
0
15:22
16
Mikola Heikki
!! TUPLASUORITUS !!
34:58
+14:45
15
0
15:53
17
Heino Jarkko
Raisio Oyj
36:34
+16:21
20
0
16:37
18
Sainio Aarto
Kunto-Hempat
39:35
+19:22
21
0
17:59
19
Vuorio Seppo
PKS
39:41
+19:28
16
0
18:02
20
Ragnell G
Kunto-Hempat
40:00
+19:47
11
0
18:10
21
Jääskö Minna
40:28
+20:15
7
18:23
22
Rastas Tuulia
Europlan
41:07
+20:54
16
0
18:41
23
Siltanen Nina
TuS
41:52
+21:39
9
19:01
24
Ruusunen Marianne
TuS
45:38
+25:25
19
20:44
25
Eklund Janne M
Team=D
47:36
+27:23
13
0
21:38
26
Malmi Markku
49:22
+29:09
14
22:26
27
Rantanen Anssi
Kunto-Hempat
50:23
+30:10
12
0
22:54
28
Ruusunen Ismo
Ipotronic
50:27
+30:14
17
0
22:55
29
Karila Minna
Turun yliopisto
52:52
+32:39
19
0
24:01
30
Järvisalo Juho
TuS
54:19
+34:06
16
24:41
31
Järvisalo Kauko
TuS
54:20
+34:07
20
24:41
32
Engström Valtteri
Oy Björn Backström
55:13
+35:00
8
0
25:05
33
Engström Heidi
Oy Björn Backström
55:14
+35:01
9
0
25:06
34
Lindström Kari
Valio
57:09
+36:56
1
0
25:58
35
Lepistö Laura
1:04:23
+44:10
2
29:15
36
Lepistö Marko
KSS
1:04:29
+44:16
2
0
29:18
37
Kattainen Essi
1:11:14
+51:01
16
32:22
37
Rastas Aino
Europlan
1:11:14
+51:01
19
0
32:22
39
Alinikula Jukka
Turun Latu
1:17:27
+57:14
1
0
35:12
40
Lappalainen Nina
1:18:46
+58:33
3
35:48
41
Kakko Olivia
1:20:30
+1:00:17
1
36:35
42
Viberg Pyry
TuS
1:24:52
+1:04:39
14
38:34
43
Viberg Sinikka
TuS
1:26:06
+1:05:53
8
39:08
Helin Raimo
Kunto-Hempat
Leima puuttuu
12
0
Pitkänen Pia
MaMa
Ei aikaa
16
Column Actions
Haku