Skip to Main Content
25.10. Hirvensalon Urheilutalo, Syvälahdentie :: Turku-Rastit 2023
Ohje
25.10. Hirvensalon Urheilutalo, Syvälahdentie
4 km (4,3 km)
49
Väliajat (WinSplits)
Lehdistötulokset
2 km (2,3 km)
20
3 km (3,2 km)
63
6 km (6,1 km)
26
Kaikki sarjat
158
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Turku-Rastit 2023
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
25.10. Hirvensalon Urheilutalo, Syvälahdentie
18.10. Ruissalo
11.10. Kupittaa
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
4 km (4,3 km)
2 km
3 km
6 km
Kaikki sarjat
Väliajat
Livelox
Osallistujia: 49
Hyväksytty: 44
Leima puuttuu: 5
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
1
Laine Jani
Gofore
32:40
11
7:38
2
Korkiasaari Juha-Pekka
Åbo Fitness Bois
34:03
+1:23
27
7:58
3
Nikkilä Elias
TuS
34:38
+1:58
20
8:06
4
Joukas Lauri
35:15
+2:35
6
8:15
5
Ripatti Timo
38:52
+6:12
9
9:06
6
Granqvist Jari
40:32
+7:52
6
9:29
7
Luukkanen Lassi
Stevena
41:38
+8:58
26
9:44
8
Siren Niki
Raision Kuula
42:29
+9:49
4
9:56
9
Kivimäki Sanna
42:43
+10:03
9
10:00
10
Murtomaa Matti
Turun yliopisto
42:59
+10:19
15
10:03
11
Nikulainen Pekka
43:27
+10:47
1
10:10
12
Weckman Sanna
VeVe
43:54
+11:14
1
10:16
13
Nappu Juha
Ilpoisten Vuorenkävijät
44:38
+11:58
15
10:26
14
Lassila Kimmo
RaPi
45:05
+12:25
7
10:33
15
Lehto Roosa
Åbo Fitness Bois
45:13
+12:33
24
10:35
16
Ratia Juha
Carrus
46:36
+13:56
4
10:54
17
Wiman Matti
47:06
+14:26
3
11:01
18
Mäki Karri
Åbo Fitness Bois
47:37
+14:57
25
11:08
19
Junnila Annastiina
TuS
47:40
+15:00
14
11:09
20
Jonsson Juha
Kruxin Kiipeilijät
48:22
+15:42
22
11:19
21
Moisio Orvo
TuS
49:04
+16:24
11
11:29
22
Ervanko Ville
49:15
+16:35
25
11:31
23
Sianoja Pekka
TuS
50:44
+18:04
7
11:52
24
Salonen Jussi
Jokikylän Pojat
52:56
+20:16
11
12:23
25
Suomi Kimmo
53:13
+20:33
24
12:27
26
Keinänen Netta
53:19
+20:39
3
12:28
27
Leino Mari
TuS
53:49
+21:09
16
12:35
28
Peltola Oke
TuS
54:25
+21:45
12
12:44
29
Alinikula Jani
Turun Latu
55:06
+22:26
6
12:53
30
Tenhunen Oxana
55:36
+22:56
13
13:00
31
Polari Jukka
56:07
+23:27
4
13:08
32
Knuuti Hanna
Turun yliopisto
56:25
+23:45
16
13:12
33
Siivonen Tarja
57:21
+24:41
8
13:25
34
Mäkitalo Heikki
Rantakulman VPK
57:32
+24:52
17
13:27
35
Pajuniemi Sanna
Intersport Skanssi
58:23
+25:43
12
13:39
36
Jalonen Joni
58:32
+25:52
27
13:42
37
Pajuniemi Jussi
Intersport Skanssi
1:00:46
+28:06
19
14:13
38
Etu-Huitti Maija
Nousiainen
1:01:25
+28:45
9
14:22
39
Madekivi Samuli
1:01:55
+29:15
24
14:29
40
Tenho Tiina
1:02:59
+30:19
1
14:44
41
Huhtala Ismo
Elomatic
1:04:22
+31:42
27
15:03
42
Luntamo Aki
1:10:55
+38:15
9
16:35
43
Särkiniemi Saara
1:10:59
+38:19
2
16:36
44
Ervanko Erika
TuS
1:13:46
+41:06
23
17:15
Randen Ada
Leima puuttuu
4
Honkanen Jani
Leima puuttuu
18
Tammi Juha
Leima puuttuu
10
Salo Samuli
Functio Laesa
Leima puuttuu
20
Järvinen Anne
Leima puuttuu
1
Column Actions
Haku