Skip to Main Content
28.11. - 03.12. Jukupark, Turku :: TalviRastit 2020-2021
Ohje
28.11. - 03.12. Jukupark, Turku
4 km (4,0 km)
94
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Lehdistötulokset
2 km (1,9 km)
25
3 km (2,9 km)
76
6 km (6,0 km)
43
8 km (8,0 km)
22
Kaikki sarjat
260
Lehdistötulokset
XML -tulokset
TalviRastit 2020-2021
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Omatoimi -ohjeet
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
20.03. - 27.03. Turku, Halinen
28.11. - 03.12. Jukupark, Turku
21.11. - 26.11. Pääskyvuoren koulu, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
4 km (4,0 km)
2 km
3 km
6 km
8 km
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 94
Hyväksytty: 87
Leima puuttuu: 6
Ei aikaa: 1
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
1
Jalonen Aapo
32:23
1
8:06
2
Päivike Johan
RaPi
33:11
+48
4
8:18
3
Lilja Marko
34:36
+2:13
3
8:39
4
Hakkarainen Julius
MS Parma
34:45
+2:22
1
8:41
5
Välke Olli
35:55
+3:32
2
8:59
6
Jalonen Rauli
MS Parma
36:32
+4:09
2
9:08
7
Levälehto Riku
36:53
+4:30
3
9:13
8
Moisio Orvo
Meyer Turku
37:40
+5:17
3
9:25
9
Kuivala Hannu
TuS
38:45
+6:22
4
9:41
10
Luukkanen Lassi
Stevena
38:58
+6:35
4
9:45
11
Saarikko Pasi
39:00
+6:37
2
9:45
12
Uusikartano Antti
Paroc
40:29
+8:06
2
10:07
13
Haavisto Lotta
TuS
40:43
+8:20
2
10:11
14
Jantunen Miiro
40:48
+8:25
2
10:12
15
Uusikartano Simo
JÄRJK
41:13
+8:50
1
10:18
16
Hagström Erica
41:15
+8:52
2
10:19
17
Paasikivi Mikko
41:16
+8:53
3
10:19
18
Selonen Vesa
41:28
+9:05
4
10:22
19
Rantala Simo
Turun Latu
41:48
+9:25
3
10:27
20
Karhilahti Ari
TuS
42:01
+9:38
3
10:30
21
Salminen Erik
42:16
+9:53
2
10:34
22
Halme Tapio
AngA
42:22
+9:59
4
10:36
23
Kurkilahti Mika
TuNMKY
42:26
+10:03
1
10:37
24
Metsäranta Arto
42:30
+10:07
2
10:38
25
Pekkala Juhani
Team Maha
42:37
+10:14
2
10:39
26
Päärni Iina
MS Parma
42:51
+10:28
3
10:43
27
Karhulahti Veikko
Turun Seudun OP
42:52
+10:29
1
10:43
28
Sianoja Pekka
TuS
44:38
+12:15
3
11:10
29
Hirvonen Petteri
Hirvonen Oy
45:22
+12:59
2
11:21
30
Nieminen Taisto
RaPi
46:09
+13:46
3
11:32
31
Malmivirta Paavo
TuS
46:43
+14:20
4
11:41
32
Jalonen Joni
47:46
+15:23
4
11:57
33
Jauhiainen Leila
47:54
+15:31
1
11:59
34
Mannonen Anu
TuS
48:03
+15:40
4
12:01
35
Blomqvist Emilia
48:23
+16:00
2
12:06
36
Salminen Riku
Vakka Rasti
48:45
+16:22
2
12:11
36
Nurisalo Jaani
48:45
+16:22
4
12:11
38
Whiteman Mariikka
49:02
+16:39
3
12:16
39
Ääri Elisa
CH-Polymers
49:04
+16:41
3
12:16
40
Mäkitalo Heikki
Rantakulman VPK
49:17
+16:54
3
12:19
41
Suominen Osmo
Kunto-Hempat
49:34
+17:11
2
12:24
42
Forsberg Christer
MaMa
49:38
+17:15
2
12:25
43
Lappalainen Elina
49:56
+17:33
3
12:29
44
Alinikula Jani
Turun Latu
50:19
+17:56
3
12:35
45
Salmenoja Hely
Turun Latu
50:23
+18:00
4
12:36
46
Urhonen Seppo
Turku Energia
50:47
+18:24
2
12:42
47
Kuivala Juha
TuS
51:18
+18:55
3
12:50
48
Mannonen Mikko
TuS
51:28
+19:05
4
12:52
49
Suomi Kimmo
51:41
+19:18
4
12:55
50
Laine Matti
51:50
+19:27
3
12:58
51
Salonen Kauko
TuMe
52:20
+19:57
2
13:05
52
Huttunen Sanna
Turun YLiopisto
52:34
+20:11
4
13:09
53
Ääri Ville
52:39
+20:16
2
13:10
54
Paldanius Jorma
TuS
52:48
+20:25
3
13:12
55
Friman Rauno
PIF
53:07
+20:44
4
13:17
56
Aaltonen Esa
ATR Soft
53:09
+20:46
4
13:17
57
Rintamaa Sami
PeWe Panelia
53:51
+21:28
3
13:28
58
Brink Henrika
PIF
53:54
+21:31
2
13:29
59
Auvinen Katja
TuNMKY
54:22
+21:59
2
13:36
60
Madekivi Samuli
54:23
+22:00
4
13:36
60
Ovaskainen Mika
54:23
+22:00
4
13:36
62
Ahola Tauno
Turku Energia
54:47
+22:24
2
13:42
63
Tuominen Tytti
54:56
+22:33
2
13:44
64
Cederberg Lucas
TuS
55:11
+22:48
2
13:48
65
Björkman John
55:41
+23:18
2
13:55
66
Mäki Terhi
56:14
+23:51
3
14:04
67
Siivonen Tarja
56:31
+24:08
2
14:08
68
Markku Stigell
56:34
+24:11
3
14:09
69
Lindholm Hanna
PIF
56:49
+24:26
3
14:12
70
Ahola Janne
Turun Multisport
56:59
+24:36
1
14:15
71
Valtonen Jari
MS Parma
57:45
+25:22
4
14:26
72
Suominen Sanna
57:55
+25:32
2
14:29
73
Kylämäki Hilkka
Turun Latu
1:00:59
+28:36
2
15:15
74
Hovi Milla
1:02:37
+30:14
2
15:39
75
Arola Anita
1:03:07
+30:44
3
15:47
76
Sönke Peschka
1:03:08
+30:45
3
15:47
77
Paasio Laura
Auran Tytöt
1:03:39
+31:16
3
15:55
78
Tenhunen Oksana
1:04:23
+32:00
3
16:06
79
Isosaari Heikki
MS Parma
1:04:38
+32:15
3
16:10
80
Pekkala Inkeri
Team Maha
1:06:04
+33:41
3
16:31
81
Viitanen Pentti
TYS
1:09:10
+36:47
4
17:18
82
Nurminen Jarkko
1:10:55
+38:32
4
17:44
83
Keinonen Jukka
1:14:48
+42:25
3
18:42
84
Sonja Svahnström
1:18:09
+45:46
4
19:32
85
Jorma Kuutti
Perttelin Peikot
1:19:42
+47:19
4
19:56
86
Kuutti Kirsti
Perttelin Peikot
1:19:49
+47:26
4
19:57
87
Vehviläinen Saija
CH-Polymers
1:22:04
+49:41
2
20:31
Nironen Vladimir
TuS
Leima puuttuu
1
Vähäkylä Kalevi
Leima puuttuu
3
Sandell Nicholas
TuS
Leima puuttuu
1
Tammi Kalle
Leima puuttuu
4
Koli Maija
Leima puuttuu
1
Kosonen Vilho
TuS
Leima puuttuu
1
Aho Johanna
Raisio Oyj
Ei aikaa
3
Column Actions
Haku