Skip to Main Content
01.10. Kakskerran koulu :: Turku-Rastit 2014
Ohje
01.10. Kakskerran koulu
2 Km (1.9)
50
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
3 Km (3.0)
107
4 Km (3.9)
82
6 Km (5.8)
32
Kaikki sarjat
271
Firmatulokset
72
Turku-Rastit 2014
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
22.10. Laskettelurinne
15.10. Parma Oy Rusko
08.10. Ilpoisten koulu, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
2 Km (1.9)
3 Km (3.0)
4 Km (3.9)
6 Km (5.8)
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 50
Hyväksytty: 44
Leima puuttuu: 3
Ei aikaa: 3
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Dahlström Kalervo
Turun yliopisto
14:54
27
4
7:50
2
Dahlström Mikael
Turun yliopisto
15:53
+59
27
3
8:21
3
Saario Joona
Epelit
19:09
+4:15
24
2
10:04
4
Saario Pasi
Epelit
19:16
+4:22
25
1
10:08
5
Salmenoja Hely
ARkEA
22:20
+7:26
11
1
11:45
6
Salmi Hanna
MaMa
25:30
+10:36
27
13:25
7
Virtanen Reijo
NaSU
28:38
+13:44
27
1
15:04
8
Salmi Anna
Functio Laesa
31:17
+16:23
26
1
16:27
8
Laitinen Arto
31:17
+16:23
4
16:27
10
Saario Jyrki
Epelit
31:19
+16:25
21
1
16:28
11
Hiirsalmi Henni
32:25
+17:31
6
17:03
12
Tuominen Outi
Affecto
35:28
+20:34
1
1
18:40
12
Tapiola Ida
Epelit
35:28
+20:34
1
1
18:40
14
Vainio Risto
Kunto-Hempat
35:38
+20:44
27
1
18:45
15
Kääriäinen Niilo
TuMe-lpk
38:06
+23:12
16
1
20:03
16
Snell Taina
Orion Pharma
40:02
+25:08
8
1
21:04
17
Heikkilä Jenni
40:41
+25:47
1
21:24
18
Orell Miina
41:04
+26:10
9
21:36
19
Ingman Daniel
41:20
+26:26
1
21:45
20
Koskinen Ensio
42:34
+27:40
3
22:24
21
Arajärvi Joonas
MaMa
44:04
+29:10
4
23:11
22
Palokangas Paavo
HirvHe
44:49
+29:55
22
23:35
23
Arajärvi Eija
MaMa
45:01
+30:07
2
23:41
24
Asumaa Mika
50:05
+35:11
10
26:21
25
Valenius Edita
Turun Tähti-Tytöt
50:06
+35:12
17
1
26:22
26
Rintanen Katariina
50:27
+35:33
20
26:33
27
Järvisalo Emma
TuS
50:31
+35:37
24
26:35
28
Järvisalo Kauko
TuS
50:44
+35:50
24
26:42
29
Kaijanen Seija
51:04
+36:10
10
26:52
30
Kantola Kari
51:31
+36:37
26
27:06
31
Nykyri Maria
51:36
+36:42
9
27:09
32
Laine Tuula
KLY
52:16
+37:22
20
1
27:30
33
Eerola Hannu
52:35
+37:41
19
27:40
34
Ketola Anneli
Elomatic
54:22
+39:28
25
1
28:36
35
Hentula Minna
Elomatic
54:32
+39:38
22
1
28:42
36
Niittynen Anni
55:47
+40:53
2
29:21
37
Niittynen Artturi
Turun Sinikotkat
56:07
+41:13
2
1
29:32
38
Saario Merja
Epelit
58:24
+43:30
10
1
30:44
39
Harjulahti Peter
RatasSu
58:59
+44:05
9
1
31:02
40
Harjulahti Emil
59:01
+44:07
2
31:03
41
Lammervo Kaija
1:09:43
+54:49
2
36:41
42
Kronström Maija
Turun Latu
1:15:51
+1:00:57
9
1
39:55
43
Saario Hannele
Epelit
1:43:11
+1:28:17
27
1
54:18
44
Mäki-Kerttula Arja
Epelit
1:43:25
+1:28:31
9
1
54:25
Eerola Erkki
Leima puuttuu
2
Saarinen Mikko
Kunto-Hempat
Leima puuttuu
27
1
Neuvonen Noora
TuS
Leima puuttuu
22
Metsämäki Leena
TuS
Ei aikaa
17
Eskola Eeva-Liisa
Ei aikaa
9
Ennola Alli
Ei aikaa
2
Column Actions
Haku