Skip to Main Content
24.09. Saaronniemi, Ruissalo, Turku :: Turku-Rastit 2014
Ohje
24.09. Saaronniemi, Ruissalo, Turku
4 km (4.3)
106
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
2 km (2.2)
74
3 km (3.0)
129
6 km (6.0)
63
Kaikki sarjat
372
Firmatulokset
85
Turku-Rastit 2014
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
22.10. Laskettelurinne
15.10. Parma Oy Rusko
08.10. Ilpoisten koulu, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
4 km (4.3)
2 km (2.2)
3 km (3.0)
6 km (6.0)
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 106
Hyväksytty: 103
Leima puuttuu: 1
Ei aikaa: 2
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Alppi Antti
Functio Laesa
26:26
1
4
6:08
2
Rajaniemi Juho
TuS
26:59
+33
4
6:16
3
Hirvonen Eveliina
Funktio Laesa
27:30
+1:04
2
6:23
4
Kilkkilä Kimi
PR
32:21
+5:55
21
7:31
5
Orell Marko
Raunistulan Ryhti
32:26
+6:00
5
3
7:32
6
Wigelius Miikka
MaMa
32:35
+6:09
6
7:34
7
Rantasalo Mika
Raision UA
32:45
+6:19
18
2
7:36
8
Toivonen Teemu
Neste Jacobs
34:46
+8:20
10
1
8:05
9
Arki Hannu
TuMe-lpk
35:13
+8:47
3
1
8:11
10
Korkiasaari Juha-Pekka
Poliisilaitos (Tupu)
35:45
+9:19
16
1
8:18
11
Nappu Juha
Ilpoisten Vuorenkävijät
35:46
+9:20
22
1
8:19
12
Antrela Petri
YP-Rakenne Oy
36:31
+10:05
13
1
8:29
13
Alasmäki Juha
Raision Lukio
36:36
+10:10
17
1
8:30
14
Virtanen Tatu
NaSU
36:58
+10:32
22
1
8:35
15
Ratia Juha
Carrus
37:18
+10:52
15
1
8:40
16
Etu-Huitti Arto
Paperinkeräys
37:40
+11:14
21
1
8:45
17
Muhonen Arto
M&V
38:29
+12:03
3
1
8:56
18
Ennola Kari
TuNMKY
38:31
+12:05
5
8:57
19
Ahtinen Markus
MaMa
39:21
+12:55
24
9:09
20
Peltola Oke
TuS
39:34
+13:08
14
9:12
20
Friman Rauno
PIF
39:34
+13:08
13
9:12
22
Marttila Kauko
FCG
39:51
+13:25
18
1
9:16
23
Karru Antti
Wallac
40:44
+14:18
5
1
9:28
24
Harjulahti Esa
Functio Laesa
41:41
+15:15
19
1
9:41
25
Nironen Vladimir
41:49
+15:23
3
9:43
26
Tetri Valtteri
AngA
41:56
+15:30
7
9:45
27
Keskitalo Johanna
LLuja
42:17
+15:51
8
1
9:50
28
Ahola Tauno
Turku Energia
43:01
+16:35
9
1
10:00
29
Aarnio Seppo
Turun Latu
43:20
+16:54
24
1
10:04
30
Mänty Pekka
HirvHe
43:50
+17:24
10
10:11
31
Karhilahti Karoliina
43:53
+17:27
22
10:12
32
Salomaa Kristian
TuS
44:27
+18:01
9
10:20
33
Virtanen Jukka
RaiKu
44:30
+18:04
3
10:20
34
Niemi Esa
Turun Latu
44:34
+18:08
22
1
10:21
35
Viinikainen Pertti
44:51
+18:25
2
10:25
36
Viljanen Timo
TuS
44:53
+18:27
26
10:26
37
Mustalammi Maiju
45:07
+18:41
21
10:29
38
Urhonen Seppo
Turku Energia
45:29
+19:03
18
1
10:34
39
Karhilahti Ari
Turun yliopisto
45:32
+19:06
22
1
10:35
40
Malmivirta Paavo
TuS
45:38
+19:12
14
10:36
41
Lahdes Kimmo
TYKS
45:39
+19:13
8
1
10:36
42
Naukkarinen Ari
MaMa
45:40
+19:14
22
10:37
43
Malmi Eeva
Turun yliopisto
45:51
+19:25
19
1
10:39
44
Hollmen Petri
Lyyti
45:57
+19:31
1
1
10:41
45
Peura Marko
46:10
+19:44
9
10:44
46
Vallenius Jenni
MaMa
46:31
+20:05
21
10:49
47
Keskitalo Jussi
MS Parma
46:50
+20:24
6
10:53
48
Mäkelä Marko
Hauhon SIsu
46:56
+20:30
1
10:54
49
Karru Tuulikki
Vara
47:02
+20:36
3
10:56
50
Salovuori Reijo
Jakaja Oy
47:03
+20:37
11
1
10:56
51
Hyytiäinen Ari
LM-Instruments
47:20
+20:54
7
1
11:00
52
Rönnemaa Tero
47:40
+21:14
3
11:05
53
Toivonen Esa
Karhukopio
47:50
+21:24
6
1
11:07
54
Saario Jyrki
Epelit
47:55
+21:29
20
1
11:08
55
Lehtimaa Esa
Korpiveikot 2008
47:57
+21:31
25
1
11:09
56
Etu-Huitti Tanja
48:29
+22:03
9
11:16
57
Haapakumpu Timo
48:51
+22:25
7
11:21
58
Sorvari Teijo
Aurinkoiset
49:16
+22:50
25
1
11:27
59
Oksanen Immo
49:27
+23:01
5
11:30
60
Siivonen Tarja
50:32
+24:06
22
11:45
61
Korpela Jaakko
Turun yliopisto
50:36
+24:10
3
1
11:46
62
Kiviniemi Jussi
Turun Eränkävijät
51:37
+25:11
16
1
12:00
63
Inki Pekka
TuMe-lpk
51:41
+25:15
7
1
12:01
64
Huhtala Ismo
Elomatic
51:47
+25:21
24
1
12:02
65
Tammi Kalle
Hartela
52:50
+26:24
16
1
12:17
66
Skinnari Heikki
Kunto-Hempat
53:18
+26:52
19
1
12:23
67
Jauhiainen Leila
54:24
+27:58
2
12:39
68
Kujala Terhi
Pora
55:03
+28:37
4
1
12:48
69
Vähä-Heikkilä Mikko
55:10
+28:44
9
12:49
70
Laine Jukka
NaSU
55:13
+28:47
25
1
12:50
71
Viksten Hans
Aker Yards
55:40
+29:14
15
1
12:56
72
Anttila Pekka
55:41
+29:15
2
12:56
73
Matomäki Jaakko
TYKS
55:49
+29:23
9
1
12:58
74
Jokinen Tommi
56:38
+30:12
1
13:10
75
Turunen Sanna
56:41
+30:15
4
13:10
76
Nolvi-Lindberg Anu
Raisio Oyj
56:46
+30:20
2
1
13:12
77
Oksa Tomi
57:00
+30:34
7
13:15
78
Joki Laura
VeTu
57:36
+31:10
5
13:23
79
Lehtiö Saku
58:14
+31:48
3
13:32
80
Vallius Tuulia
58:22
+31:56
3
13:34
81
Joonas Risto
Kunto-Hempat
58:26
+32:00
21
1
13:35
82
Joelsson Kaj
TuPLU (Posti)
59:55
+33:29
26
1
13:56
83
Leino Pauli
59:58
+33:32
22
13:56
84
Jokinen Juhani
Kunto-Hempat
1:00:30
+34:04
23
1
14:04
85
Kaskinen Markku
Turun Latu
1:01:56
+35:30
21
1
14:24
86
Saarinen Leo
SRK
1:02:17
+35:51
1
1
14:29
87
Granö Riku
RySo
1:02:25
+35:59
2
1
14:30
88
Granö Heimo
RySo
1:02:26
+36:00
10
1
14:31
89
Ruokonen Juha
Turku
1:02:29
+36:03
3
1
14:31
90
Viitanen Kari
VSVU
1:03:24
+36:58
4
1
14:44
91
Hovi Viljami
1:05:11
+38:45
13
15:09
92
Ruohonen Milla
1:05:17
+38:51
13
15:10
93
Malkki Laura
1:05:46
+39:20
4
15:17
94
Lehtiö Sanukka
Sweco
1:06:12
+39:46
4
1
15:23
95
Pöyhönen Reino
1:09:12
+42:46
21
16:05
96
Helin Raimo
Kunto-Hempat
1:10:46
+44:20
22
1
16:27
97
Tehikari Olli
Tse Sport
1:17:16
+50:50
1
1
17:58
98
Malmström Tuomas
Tse Sport
1:17:25
+50:59
2
1
18:00
99
Virtanen Tomi
Tse Sport
1:17:37
+51:11
5
1
18:03
100
Lempiäinen Heli
1:19:20
+52:54
2
18:26
101
Boström Camilla
Functio Laesa
1:40:29
+1:14:03
1
1
23:22
102
Tuominen Tytti
1:54:30
+1:28:04
1
26:37
103
Reinikainen Jonna
1:54:33
+1:28:07
1
26:38
Tarkia Miikka
TuS
Leima puuttuu
13
Röntynen Leevi
TuS
Ei aikaa
6
Stenman Tuuli-Maija
Ei aikaa
1
Column Actions
Haku