Skip to Main Content
10.09. Mäki-Heikkilän tila, Rusko :: Turku-Rastit 2014
Ohje
10.09. Mäki-Heikkilän tila, Rusko
6 km (5.8)
57
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
2 km (2.1)
66
3 km (3.1)
109
4 km (4.0)
105
Intersport (4.0)
5
Kaikki sarjat
342
Firmatulokset
74
Turku-Rastit 2014
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
22.10. Laskettelurinne
15.10. Parma Oy Rusko
08.10. Ilpoisten koulu, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
6 km (5.8)
2 km (2.1)
3 km (3.1)
4 km (4.0)
Intersport (4.0)
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 57
Hyväksytty: 49
Leima puuttuu: 8
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Pihl Peeter
MS Parma
43:42
6
7:32
2
Virtanen Janne
PR
45:48
+2:06
1
7:53
3
Kääriäinen Sami
TuMe-lpk
51:16
+7:34
7
4
8:50
4
Karhunen Antti
TuMe-lpk
51:43
+8:01
21
3
8:55
5
Teittinen Matti
ATLetico Cosmico
56:14
+12:32
16
2
9:41
6
Aaltonen Juha
56:54
+13:12
10
9:48
7
Nokka Ilkka
57:13
+13:31
2
9:51
8
Moisio Vili
TuS
57:46
+14:04
13
9:57
9
Kivelä Janne
AngA
58:37
+14:55
5
10:06
10
Houttu Jussi
59:12
+15:30
4
10:12
11
Virta Ismo
59:26
+15:44
14
10:14
12
Rantasalo Esa
59:31
+15:49
14
10:15
13
Kaamanen Mikko
MaMa
59:52
+16:10
3
10:19
14
Ståhlström Janne
AngA
1:01:16
+17:34
7
10:33
15
Loisa Kari
HirvHe
1:01:45
+18:03
5
10:38
16
Rantala Pasi
1:02:11
+18:29
5
10:43
17
Tavast Timo
1:02:26
+18:44
5
10:45
18
Mustajärvi Jari
TuS
1:03:20
+19:38
6
10:55
19
Helkkula Rauli
TuMe
1:03:39
+19:57
2
10:58
20
Koutunen Matti
1:04:03
+20:21
3
11:02
21
Hemminki Jarmo
Luiskaotsat (TY)
1:04:21
+20:39
4
1
11:05
22
Kynäslahti Tero
LaLu
1:05:46
+22:04
17
11:20
23
Alhoke Timo
TuMe
1:06:00
+22:18
1
11:22
24
Räisänen Ilkka
HirvHe
1:06:11
+22:29
3
11:24
25
Korhonen Aki
MTB-Turku
1:06:54
+23:12
10
1
11:32
26
Mattila Tommi
1:07:00
+23:18
17
11:33
27
Äijö Antti
1:09:10
+25:28
22
11:55
28
Alinikula Jani
Turun Latu
1:09:16
+25:34
19
1
11:56
29
Rantasalo Mika
Raision UA
1:09:17
+25:35
17
1
11:56
30
Parjanen Mika
MS Parma
1:09:38
+25:56
2
12:00
31
Tamminen Anselm
Functio Laesa
1:09:39
+25:57
21
1
12:00
32
Rapo Pekka
Fortum
1:10:33
+26:51
12
1
12:09
33
Havia Pertti
Kunto-Hempat
1:10:43
+27:01
3
1
12:11
34
Kukk Enn
1:11:03
+27:21
1
12:15
35
Virtanen Kari
NaSU
1:12:59
+29:17
20
1
12:35
36
Salmenoja Pertti
TuPLU (Posti)
1:13:53
+30:11
14
1
12:44
37
Saarinen Tapio
Functio Laesa
1:14:13
+30:31
7
1
12:47
38
Korhonen Johanna
LapVi
1:14:54
+31:12
9
12:54
39
Kajavalta Jyrki
Nokia
1:16:28
+32:46
18
1
13:11
40
Keskitalo Jussi
MS Parma
1:17:10
+33:28
5
13:18
41
Huhtala Ismo
Elomatic
1:17:58
+34:16
22
1
13:26
42
Lämsä Veijo
ESM. Sähkö
1:18:22
+34:40
15
1
13:30
43
Poutanen Jussi
Icopal
1:18:40
+34:58
10
1
13:33
44
Kronberg Kim
Åbo Akademi
1:23:35
+39:53
23
1
14:24
45
Gustafsson Toni
Affecto
1:26:17
+42:35
23
1
14:52
46
Radin Heinar
1:36:14
+52:32
15
16:35
47
Kotilainen Mika
1:36:44
+53:02
15
16:40
48
Hokkanen Sami
VSMAAK
1:41:09
+57:27
7
1
17:26
49
Tuominen Erkki I
Karki
1:41:29
+57:47
11
1
17:29
Malmi Pekka
Turun yliopisto
Leima puuttuu
20
1
Bister Reijo
TuMe
Leima puuttuu
19
Pesola Heikki
Leima puuttuu
11
Lepistö Arto
Luiskaotsat (TY)
Leima puuttuu
13
1
Saloranta Lenita
Leima puuttuu
7
Wiik Jonatan
IF Femman
Leima puuttuu
8
Korpinen Taneli
-
Leima puuttuu
5
1
Tamminen Pentti
Perttelin Peikot
Leima puuttuu
5
Column Actions
Haku