Skip to Main Content
20.08. Villan tila :: Turku-Rastit 2014
Ohje
20.08. Villan tila
6 Km (6.3)
45
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
2 Km (2.2)
50
3 Km (3.3)
55
4 Km (4.2)
66
Kaikki sarjat
216
Firmatulokset
56
Turku-Rastit 2014
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
22.10. Laskettelurinne
15.10. Parma Oy Rusko
08.10. Ilpoisten koulu, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
6 Km (6.3)
2 Km (2.2)
3 Km (3.3)
4 Km (4.2)
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 45
Hyväksytty: 44
Leima puuttuu: 1
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Hellsten JUha
Neste Jacobs
51:23
6
4
8:09
2
Bister Reijo
TuMe
51:45
+22
16
8:12
3
Suuronen Marko
MS Parma
52:58
+1:35
5
8:24
4
Laaksonen Markku J
Rasti 88
54:26
+3:03
3
8:38
5
Jaakkola Jari
AIRIX
57:28
+6:05
5
3
9:07
6
Mattsson Ingela
PIF
1:01:22
+9:59
3
9:44
7
Karhunen Antti
TuMe-lpk
1:01:27
+10:04
18
2
9:45
8
Gotberg Felix
1:03:38
+12:15
5
10:06
9
Tiainen Juha
JoKu
1:03:59
+12:36
8
1
10:09
10
Gunell Yvonne
PIF
1:05:07
+13:44
1
10:20
11
Palo Ari
TuMe
1:05:09
+13:46
1
10:20
12
Koponen Visa
TuAKK
1:05:41
+14:18
8
1
10:25
13
Itkonen Otto
TuS
1:05:56
+14:33
7
10:27
14
Virta Marko
TuS
1:06:59
+15:36
6
10:37
15
Teittinen Matti
ATLetico Cosmico
1:08:20
+16:57
13
1
10:50
16
Hirvonen Jaakko
Karhukopio
1:08:41
+17:18
4
1
10:54
17
Houttu Jussi
1:10:37
+19:14
3
11:12
18
Lylynperä Kaisa
TuS
1:10:41
+19:18
2
11:13
19
Aaltonen Juha
1:13:18
+21:55
8
11:38
20
Tavast Timo
1:13:44
+22:21
3
11:42
21
Itkonen Arto
TuS
1:15:13
+23:50
8
11:56
22
Mänty Sami
HirvHe
1:17:35
+26:12
7
12:18
23
Malmi Pekka
Turun yliopisto
1:18:09
+26:46
17
1
12:24
24
Äijö Antti
1:19:27
+28:04
20
12:36
25
Räisänen Ilkka
HirvHe
1:19:55
+28:32
1
12:41
26
Kronberg Kim
Åbo Akademi
1:20:18
+28:55
20
1
12:44
27
Tammisaari Pentti
HirvHe
1:21:57
+30:34
10
13:00
28
Nurisalo Jaani
1:22:49
+31:26
7
13:08
29
Etu-Huitti Arto
Paperinkeräys
1:22:58
+31:35
18
1
13:10
30
Rapo Pekka
Fortum
1:23:28
+32:05
10
1
13:14
31
Eivola Pekka
1:25:03
+33:40
4
13:30
32
Tamminen Anselm
Functio Laesa
1:26:02
+34:39
18
1
13:39
33
Lämsä Veijo
ESM. Sähkö
1:27:57
+36:34
12
1
13:57
34
Keskitalo Jussi
MS Parma
1:28:09
+36:46
3
13:59
35
Koskinen Tero
Hal Bro
1:29:30
+38:07
1
1
14:12
36
Korhonen Aki
MTB-Turku
1:29:52
+38:29
8
1
14:15
37
Kiviniemi Jaakko
1:30:01
+38:38
9
14:17
38
Virtanen Kari
NaSU
1:30:09
+38:46
18
1
14:18
39
Salonen Jussi
Jokikylän Pojat
1:31:27
+40:04
18
1
14:30
40
Jokiniemi Juuso
Salon Vilpas
1:33:30
+42:07
16
1
14:50
41
Kastman Arto
Turun Eränkävijät
1:40:38
+49:15
8
1
15:58
42
Silta-aho Pentti
1:47:48
+56:25
19
17:06
43
Alinikula Jani
Turun Latu
1:48:01
+56:38
17
1
17:08
44
Gustafsson Toni
Affecto
2:00:26
+1:09:03
20
1
19:06
Saikkonen Otto
TuMe-lpk
Leima puuttuu
11
1
Column Actions
Haku