Skip to Main Content
13.08. Normaalikoulu, Varissuo, Turku :: Turku-Rastit 2014
Ohje
13.08. Normaalikoulu, Varissuo, Turku
4 km (4.2)
94
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
2 km (2.0)
63
3 km (3.2)
116
6 km (6.3)
51
Kaikki sarjat
324
Firmatulokset
81
Turku-Rastit 2014
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
22.10. Laskettelurinne
15.10. Parma Oy Rusko
08.10. Ilpoisten koulu, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
4 km (4.2)
2 km (2.0)
3 km (3.2)
6 km (6.3)
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 94
Hyväksytty: 90
Leima puuttuu: 4
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Järvensivu Tapio
Potkuri
31:24
6
4
7:28
2
Nappu Juha
Ilpoisten Vuorenkävijät
31:33
+9
18
3
7:30
3
Parkkinen Jussi
Functio Laesa
32:50
+1:26
1
2
7:49
4
Kilkkilä Kimi
PR
35:06
+3:42
15
8:21
5
Toivonen Teemu
Neste Jacobs
35:18
+3:54
6
1
8:24
6
Viiri Tapio
Silja Line
36:44
+5:20
5
1
8:44
7
Urhonen Seppo
Turku Energia
38:28
+7:04
16
1
9:09
8
Korkiasaari Juha-Pekka
Poliisilaitos (Tupu)
39:24
+8:00
12
1
9:22
9
Tavast Timo
39:25
+8:01
2
9:23
10
Tammisaari Pentti
HirvHe
39:51
+8:27
9
9:29
11
Rantala Pasi
39:54
+8:30
4
9:30
12
Neuvonen Laura
TuS
39:59
+8:35
12
9:31
13
Hintukainen Keijo
Tietokeskus
40:02
+8:38
14
1
9:31
14
Alasmäki Juha
Raision Lukio
40:45
+9:21
13
1
9:42
15
Malmivirta Paavo
TuS
41:25
+10:01
9
9:51
16
Moisio Kalevi
Aker Yards
41:46
+10:22
7
1
9:56
17
Virtanen Tatu
NaSU
42:17
+10:53
16
1
10:04
18
Ahtinen Markus
MaMa
42:36
+11:12
18
10:08
19
Mannonen Mikko
TuS
43:22
+11:58
1
10:19
20
Henttonen Elina
HirvHe
43:24
+12:00
1
10:20
21
Tirkkonen Kari
43:31
+12:07
7
10:21
22
Marttila Kauko
FCG
43:50
+12:26
13
1
10:26
23
Uusikartano Antti
Paroc
44:24
+13:00
3
1
10:34
24
Toivonen Toni
Vakka Rasti
44:27
+13:03
1
10:35
25
Vahala JP
MuSi
44:30
+13:06
3
1
10:35
26
Radin Heinar
44:47
+13:23
12
10:39
27
Sipponen Eija
PR
45:01
+13:37
1
10:43
28
Jokinen Juhani
Kunto-Hempat
45:05
+13:41
18
1
10:44
29
Salomaa Kristian
TuS
45:09
+13:45
4
10:45
30
Harjulahti Esa
Functio Laesa
45:15
+13:51
13
1
10:46
31
Etu-Huitti Arto
Paperinkeräys
45:18
+13:54
17
1
10:47
32
Keskitalo Johanna
LLuja
45:40
+14:16
6
1
10:52
32
Mustalammi Maiju
45:40
+14:16
16
10:52
34
Kutila Mika-Petteri
Turun Sinikotkat
45:49
+14:25
6
1
10:54
35
Sergelius Sami
Turku Multisport
46:00
+14:36
3
1
10:57
36
Kalliola Pirkko
MaMa
46:19
+14:55
7
11:01
37
Ratia Juha
Carrus
46:46
+15:22
11
1
11:08
37
Heikkilä Tommi
46:46
+15:22
3
11:08
39
Keskinen Mikko
Gecko Landmarks
46:57
+15:33
3
1
11:10
40
Saxen Dennis
47:03
+15:39
6
11:12
41
Moilanen Kirsti
Kunto-Hempat
47:23
+15:59
12
1
11:16
42
Saarinen Tapio
Functio Laesa
48:36
+17:12
5
1
11:34
43
Sinkkonen Anniina
48:41
+17:17
1
11:35
44
Hovi Paavo
PiKa
48:43
+17:19
15
11:35
45
Tikka Kari
Kunto-Hempat
48:51
+17:27
12
1
11:37
46
Äijö Antti
49:14
+17:50
19
11:43
47
Alatalo Timo
FCG
49:24
+18:00
11
1
11:45
48
Viljanen Timo
TuS
49:32
+18:08
20
11:47
49
Huhtala Ismo
Elomatic
50:07
+18:43
19
1
11:55
50
Tammi Kalle
Hartela
50:09
+18:45
12
1
11:56
51
Karhilahti Ari
Turun yliopisto
50:21
+18:57
16
1
11:59
52
Rantala Ville
51:08
+19:44
8
12:10
53
Lappalainen Juha
ATP
51:25
+20:01
3
1
12:14
54
Karhilahti Karoliina
51:28
+20:04
16
12:15
55
Bjurström Fredrik
51:45
+20:21
18
12:19
56
Aarnio Seppo
Turun Latu
51:59
+20:35
18
1
12:22
57
Luhta Elina
52:03
+20:39
2
12:23
58
Jokiniemi Juuso
Salon Vilpas
53:41
+22:17
15
1
12:46
59
Helkiö Pekka
Functio Laesa
54:08
+22:44
12
1
12:53
60
Joki Laura
VeTu
54:10
+22:46
1
12:53
61
Toivonen Kalevi
IF
54:41
+23:17
9
1
13:01
62
Skinnari Heikki
Kunto-Hempat
54:42
+23:18
13
1
13:01
63
Virtanen Kari
NaSU
54:49
+23:25
17
1
13:03
64
Malmi Eeva
Turun yliopisto
55:23
+23:59
13
1
13:11
65
Peltola Ville T
Sandvik
55:25
+24:01
1
1
13:11
66
Aarnio Tatu
PIPS
56:10
+24:46
8
1
13:22
67
Martin John
Lindorff
56:26
+25:02
5
1
13:26
68
Valtanen Jukka
Orient Express
56:44
+25:20
9
1
13:30
69
Warinowski Milko
58:18
+26:54
3
13:52
70
Kukola Anni
RaPi
58:23
+26:59
5
13:54
71
Karjalainen Ossi
Turun Latu
58:28
+27:04
15
1
13:55
72
Viitanen Pentti
TYS
58:42
+27:18
7
1
13:58
73
Rantala Simo
Turun Latu
58:50
+27:26
12
1
14:00
74
Pajula Heikki
Aura
59:23
+27:59
6
1
14:08
75
Niemi Esa
Turun Latu
59:36
+28:12
17
1
14:11
76
Tanner Johanna
1:00:02
+28:38
3
14:17
77
Aarnio Jaakko
Functio Laesa
1:00:18
+28:54
1
1
14:21
78
Toivonen Airi
Wallac
1:01:25
+30:01
5
1
14:37
79
Saarikoski Antti
FCG
1:02:10
+30:46
4
1
14:48
80
Jalava Simo
Europlan
1:03:31
+32:07
6
1
15:07
81
Soininen Ilkka
1:03:40
+32:16
1
15:09
82
Kosonen Anni
KKK
1:04:29
+33:05
5
1
15:21
83
Yli-Savola Aura
Turun Sinikotkat
1:05:14
+33:50
5
1
15:31
84
Korva Mika
1:07:56
+36:32
8
16:10
85
Marrejoki Viljo
1:08:02
+36:38
1
16:11
86
Brummer Tuomas
Sienet
1:09:14
+37:50
6
1
16:29
87
Öhman Aino
1:10:14
+38:50
7
16:43
88
Peura Marko
1:13:56
+42:32
4
17:36
89
Pöyhönen Reino
1:17:05
+45:41
15
18:21
90
Manninen Juha-Matti
1:26:05
+54:41
3
20:29
Kaskinen Markku
Turun Latu
Leima puuttuu
15
1
Leino Pauli
Leima puuttuu
18
N.N.
Leima puuttuu
18
1
Kunttu Lotta
LiPi
Leima puuttuu
2
Column Actions
Haku