Skip to Main Content
18.06. Villan tila :: Turku-Rastit 2014
Ohje
18.06. Villan tila
4 Km (4.1)
83
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
2 Km (2.0)
63
3 Km (3.0)
99
6 Km (6.1)
40
Kaikki sarjat
285
Firmatulokset
61
Turku-Rastit 2014
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
22.10. Laskettelurinne
15.10. Parma Oy Rusko
08.10. Ilpoisten koulu, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
4 Km (4.1)
2 Km (2.0)
3 Km (3.0)
6 Km (6.1)
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 83
Hyväksytty: 76
Leima puuttuu: 6
Ei aikaa: 1
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Nappu Juha
Ilpoisten Vuorenkävijät
42:09
10
4
10:16
2
Kilkkilä Kimi
PR
42:28
+19
8
10:21
3
Karttila Jussi
Ineo
43:12
+1:03
1
3
10:32
4
Etu-Huitti Arto
Paperinkeräys
43:13
+1:04
10
2
10:32
5
Ståhlström Janne
AngA
45:33
+3:24
5
11:06
6
Hellsten JUha
Turun Latu
47:34
+5:25
2
1
11:36
7
Österman Vera
TuS
49:22
+7:13
1
12:02
8
Jokinen Jari
Hartela
50:47
+8:38
3
1
12:23
9
Rantala Antti
52:10
+10:01
4
12:43
10
Salonen Vesa
52:14
+10:05
8
12:44
11
Tamminen Anselm
Functio Laesa
52:16
+10:07
10
1
12:44
12
Kynäslahti Tero
LaLu
52:35
+10:26
9
12:49
13
Taisi Saetalu
52:57
+10:48
5
12:54
14
Lehtinen Juuso
54:18
+12:09
7
13:14
15
Jokinen Juhani
Kunto-Hempat
54:37
+12:28
11
1
13:19
16
Saxen Dennis
55:10
+13:01
3
13:27
17
Sipilä Matti
MS Parma
55:49
+13:40
1
13:36
18
Laine Matti
MS-52
56:17
+14:08
8
13:43
19
Malmivirta Paavo
TuS
56:44
+14:35
6
13:50
20
Tirkkonen Kari
56:57
+14:48
3
13:53
21
Ahola Tauno
Turku Energia
57:17
+15:08
7
1
13:58
22
Tikka Kari
Kunto-Hempat
57:36
+15:27
9
1
14:02
23
Mustaranta Antti
HS
58:14
+16:05
1
14:12
24
Salomaa Kristian
TuS
58:21
+16:12
2
14:13
25
Korkiasaari Juha-Pekka
Poliisilaitos (Tupu)
59:21
+17:12
6
1
14:28
26
Karhulahti Veikko
Turun Seudun OP
59:55
+17:46
7
1
14:36
27
Viljanen Timo
TuS
1:01:10
+19:01
12
14:55
28
Niemi Esa
Turun Latu
1:01:17
+19:08
11
1
14:56
29
Aarnio Tatu
PIPS
1:01:30
+19:21
6
1
15:00
30
Käyhkö Jaakko
Turun Latu
1:01:41
+19:32
4
1
15:02
31
Leino Pauli
1:01:48
+19:39
11
15:04
32
Karhilahti Ari
Turun yliopisto
1:02:22
+20:13
10
1
15:12
33
Bjurström Fredrik
1:02:47
+20:38
12
15:18
34
Rantala Simo
Turun Latu
1:03:38
+21:29
6
1
15:31
35
Salovuori Reijo
Jakaja Oy
1:03:44
+21:35
4
1
15:32
36
Radin Heinar
1:04:22
+22:13
9
15:41
37
Lepistö Oskari
MS Parma
1:04:23
+22:14
1
15:42
38
Lehtinen Iiro-Ville
1:04:25
+22:16
1
15:42
39
Siivonen Tarja
1:04:37
+22:28
11
15:45
40
Karhilahti Karoliina
1:05:12
+23:03
9
15:54
41
Kiviniemi Jussi
Turun Eränkävijät
1:06:08
+23:59
9
1
16:07
42
Kallioniemi T
Karhukopio
1:06:09
+24:00
7
1
16:08
43
Ahtinen Markus
MaMa
1:06:17
+24:08
10
16:10
44
Junkkari Lauri
Turun yliopisto
1:06:19
+24:10
5
1
16:10
45
Malmi Eeva
Turun yliopisto
1:06:21
+24:12
7
1
16:10
46
Skinnari Heikki
Kunto-Hempat
1:06:25
+24:16
7
1
16:11
47
Alanen Anna
1:06:26
+24:17
3
16:12
48
Korpela Jaakko
Turun yliopisto
1:07:36
+25:27
1
1
16:29
49
Jokiniemi Juuso
Salon Vilpas
1:08:28
+26:19
8
1
16:41
50
Laine Jukka
NaSU
1:09:22
+27:13
11
1
16:55
51
Tammi Kalle
Hartela
1:11:10
+29:01
8
1
17:21
52
Jalonen Joni
1:12:33
+30:24
8
17:41
53
Viksten Hans
Aker Yards
1:15:23
+33:14
8
1
18:23
54
Huhtala Ismo
Elomatic
1:15:44
+33:35
12
1
18:28
55
Kaskinen Markku
Turun Latu
1:16:25
+34:16
10
1
18:38
56
Ranki M
TSY
1:16:44
+34:35
4
1
18:42
57
Kaataja Harri
Rastiketut
1:17:04
+34:55
1
18:47
58
Aarnio Seppo
Turun Latu
1:18:35
+36:26
12
1
19:10
59
Toivonen Esa
Karhukopio
1:19:21
+37:12
3
1
19:21
60
Vallenius Jenni
MaMa
1:20:01
+37:52
10
19:30
61
Lassila Kimmo
1:20:37
+38:28
3
19:39
62
Kokkala Antti
TuS
1:21:24
+39:15
5
19:51
63
Lehtinen Kauko
Wallac
1:24:16
+42:07
9
1
20:33
64
Kiviniemi Jaakko
1:25:05
+42:56
4
20:45
65
Salmi Hanna
1:26:29
+44:20
12
21:05
66
Auvinen Katja
Turun Tähti-Tytöt
1:26:35
+44:26
6
1
21:07
67
Reponen Jony
1:29:28
+47:19
8
21:49
68
Kauppinen Kalle
1:29:37
+47:28
8
21:51
69
Karttunen Ahti
TuS
1:30:37
+48:28
6
22:06
70
Leppänen Tomi
1:30:52
+48:43
12
22:09
71
Uotila Aarno
Orion Pharma
1:39:01
+56:52
7
1
24:09
72
Heikkinen Terhi
Orion Pharma
1:39:13
+57:04
3
1
24:11
73
Savouras Andromachi
1:40:11
+58:02
2
24:26
74
Nyström Keijo
1:40:34
+58:25
6
24:31
75
Laakso Mikko
Epelit
1:44:46
+1:02:37
3
1
25:33
76
Heikelä Pekka
MS Parma
2:15:55
+1:33:46
1
33:09
Vanne Pekka
HirvHe
Leima puuttuu
3
Järvi H
Leima puuttuu
3
Liimatainen Markus
Poliisilaitos (Tupu)
Leima puuttuu
6
1
Ikonen Kalle
Leima puuttuu
2
Suominen Pekka
TAI
Leima puuttuu
2
1
Lehtimäki Reijo
HirvHe
Leima puuttuu
3
Hyytiäinen Tarja
Kaarinan Kaupunki
Ei aikaa
4
1
Column Actions
Haku