Skip to Main Content
14.05. Karhulan maankaatopaikka :: Turku-Rastit 2014
Ohje
14.05. Karhulan maankaatopaikka
3 km (2.9)
119
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
2 km (1.9)
56
4 km (3.9)
113
6 km (5.6)
71
Kaikki sarjat
359
Firmatulokset
83
Turku-Rastit 2014
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
22.10. Laskettelurinne
15.10. Parma Oy Rusko
08.10. Ilpoisten koulu, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
3 km (2.9)
2 km (1.9)
4 km (3.9)
6 km (5.6)
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 119
Hyväksytty: 108
Leima puuttuu: 9
Ei aikaa: 2
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Saario Jukka
Epelit
26:14
6
4
9:02
2
Dahlström Tuomas
Turun yliopisto
29:42
+3:28
7
3
10:14
3
Ahtinen Risto
MaMa
32:37
+6:23
1
11:14
4
Ritakallio Veli-Matti
Turun yliopisto
33:00
+6:46
3
2
11:22
5
Hedenström Rauno
Turun Latu
33:29
+7:15
5
1
11:32
6
Kouvonen Toni
RaPi
34:26
+8:12
2
11:52
7
Lappi Jouko
Kunto-Hempat
35:51
+9:37
2
1
12:21
8
Hukkanen Veijo
Turun yliopisto
35:55
+9:41
6
1
12:23
9
Lehtinen Jouko
Elomatic
36:00
+9:46
4
1
12:24
10
Saario Jenni
Epelit
36:24
+10:10
6
1
12:33
11
Penttilä Juha
36:48
+10:34
4
12:41
12
Laine Jukka
NaSU
36:50
+10:36
6
1
12:42
13
Toivomäki Arja
HirvHe
38:44
+12:30
5
13:21
14
Pusa Ari
Sigge
38:47
+12:33
3
1
13:22
15
Vallenius Jenni
MaMa
39:08
+12:54
6
13:29
16
Kaitio Risto
Kunto-Hempat
39:31
+13:17
6
1
13:37
17
Eskola Jorma F
Kunto-Hempat
40:24
+14:10
6
1
13:55
18
Sundman Gusten
Macteam
40:33
+14:19
3
1
13:58
19
Virtanen Reijo
NaSU
40:37
+14:23
7
1
14:00
20
Martikainen Heikki
TuS
41:39
+15:25
5
14:21
21
Metsäranta Seppo
Noviter
41:44
+15:30
4
1
14:23
22
Laurila Raimo
41:59
+15:45
3
14:28
23
Uotila Aarno
Orion Pharma
42:17
+16:03
3
1
14:34
24
Renvall Stella
LiPi
42:22
+16:08
1
14:36
25
Vienanlinna Timo
Aurinkoiset
42:43
+16:29
7
1
14:43
26
Vienanlinna Maritta
Aurinkoiset
42:48
+16:34
5
1
14:45
26
Nurmi Mirka
IK Örnen
42:48
+16:34
1
14:45
28
Kivivirta Kari
Kunto-Hempat
44:00
+17:46
2
1
15:10
29
Laine Markku
KLY
44:03
+17:49
6
1
15:11
30
Rosenqvist Jouko
Royax
44:24
+18:10
6
1
15:18
31
Mäkipere Markku
Stevena
44:39
+18:25
4
1
15:23
32
Rauvola Mari
45:04
+18:50
4
15:32
33
Knaapi Timo
Turun Latu
45:33
+19:19
6
1
15:42
34
Suvanto Kari
MS-52
45:38
+19:24
1
15:44
35
Lehtimaa Esa
Korpiveikot 2008
46:17
+20:03
6
1
15:57
36
Kajanen Suvi
46:19
+20:05
6
15:58
37
Leppänen Tomi
46:24
+20:10
7
16:00
38
Vähä-Heikkilä Mikko
46:34
+20:20
1
16:03
39
Laakso Riikka
47:11
+20:57
2
16:16
40
Hintukainen Terttu
TuS
47:44
+21:30
3
16:27
41
Paakkola Pentti
Naantali
48:08
+21:54
1
1
16:35
42
Naukkarinen Ari
MaMa
48:16
+22:02
7
16:38
43
Lahdenperä Joonas
48:28
+22:14
2
16:42
44
Mäkeläinen Johanna
Wallac
48:38
+22:24
1
1
16:46
45
Kontturi Ritva
48:48
+22:34
1
16:49
46
Hörkkö Jouko
MaMa
49:36
+23:22
1
17:06
47
Lehtimaa Martti
Korpiveikot 2008
49:38
+23:24
2
1
17:06
48
Wahlsten Mia
Functio Laesa
49:48
+23:34
2
1
17:10
49
Kaarto Hanna
Rasti 88
50:20
+24:06
3
17:21
50
Koivula Lauri
50:48
+24:34
5
17:31
51
Päivömaa Birgitta
51:28
+25:14
1
17:44
52
Sivonen Veera
Functio Laesa
51:35
+25:21
6
1
17:47
53
Suna Antti
Turun Latu
51:51
+25:37
6
1
17:52
54
Puustinen Tumppu
Kääk
51:53
+25:39
1
1
17:53
55
Etu-Huitti Maija
Nousiainen
52:02
+25:48
5
1
17:56
56
Elmiö Tuula
TuS
52:39
+26:25
4
18:09
57
Virtanen Sirkka
Fläkt Woods
54:34
+28:20
6
1
18:48
58
Harjulahti Anna
Naantali
55:06
+28:52
5
1
19:00
59
Högblom Esa
55:26
+29:12
1
19:06
60
Tamminen Heikki
Kunto-Hempat
55:42
+29:28
5
1
19:12
61
Luukkanen Lassi
Stevena
55:44
+29:30
1
1
19:13
62
Snell Taina
Orion Pharma
56:52
+30:38
2
1
19:36
63
Metsämäki Leena
TuS
57:20
+31:06
7
19:46
64
Helin Raimo
Kunto-Hempat
57:23
+31:09
7
1
19:47
65
Mikola Kalle
Orion Pharma
57:44
+31:30
1
1
19:54
66
N.N.
57:46
+31:32
6
1
19:55
66
Mikola Heikki
Wallac
57:46
+31:32
6
1
19:55
68
Liski Rebekka
57:55
+31:41
3
19:58
69
Nolvi Kosti
TuS
57:59
+31:45
6
19:59
70
Koiranen Veikko
Poliisilaitos (Tupu)
58:11
+31:57
3
1
20:03
71
Mattila Sanna-Mari
58:55
+32:41
1
20:18
72
Metsälä Ilkka
Tyrwään Woima
58:59
+32:45
1
1
20:20
73
Kukola Anni
RaPi
59:08
+32:54
4
20:23
74
Salminen Anu
Turun yliopisto
1:00:25
+34:11
6
1
20:50
75
Ollila Tuire
MS Parma
1:01:38
+35:24
6
21:15
76
Ketola Anneli
Elomatic
1:01:50
+35:36
7
1
21:19
77
Hentula Minna
Elomatic
1:01:53
+35:39
7
1
21:20
78
Kantola Anneli
1:02:15
+36:01
7
21:27
79
Snell Matti
1:04:11
+37:57
2
22:07
80
Hakanen Rauno
1:04:24
+38:10
7
22:12
81
Sinkkilä Raila
Turun Latu
1:05:06
+38:52
4
1
22:26
82
Tuittila Raimo
1:05:25
+39:11
6
22:33
83
Virta Raimo
1:05:57
+39:43
4
22:44
84
Keinonen Jukka
1:06:18
+40:04
4
22:51
85
Salmenoja Pertti
TuPLU (Posti)
1:06:26
+40:12
6
1
22:54
86
Aho Leena
Kunto-Hempat
1:07:36
+41:22
4
1
23:18
87
Honkasaari Antti
PiKa
1:07:37
+41:23
2
23:18
88
Palokangas Paavo
HirvHe
1:07:46
+41:32
7
23:22
89
Kastemaa Tuuli
HirvHe
1:08:12
+41:58
1
23:31
90
Lunnas Teppo
1:08:44
+42:30
1
23:42
91
Kaskinen Sirkku
Turun Latu
1:08:49
+42:35
7
1
23:43
92
Lahtinen Janne
Fläkt Woods
1:08:53
+42:39
7
1
23:45
93
Harjulahti Peter
RatasSu
1:10:05
+43:51
5
1
24:10
94
Saloranta Lenita
1:11:42
+45:28
3
24:43
95
Jurvanen Eija
Luiskaotsat (TY)
1:11:55
+45:41
4
1
24:47
96
Kouttu Helena
MaMa
1:19:13
+52:59
4
27:18
97
Heinilä Leila
1:23:15
+57:01
3
28:42
98
Palmu Tauno
Kunto-Hempat
1:25:41
+59:27
6
1
29:32
99
Palmu Severi
Kunto-Hempat
1:25:45
+59:31
1
1
29:34
100
Lamminen Clarissa
1:26:24
+1:00:10
2
29:47
101
Lehtonen Hannu
1:27:14
+1:01:00
4
30:04
102
Leisvuori Anna
Turun yliopisto
1:30:47
+1:04:33
1
1
31:18
103
Salminen Laura
1:30:59
+1:04:45
2
31:22
104
Jaakkola Johanna
TuUL Tri
1:31:57
+1:05:43
4
1
31:42
105
Mäenranta Päivi
Elomatic
1:38:29
+1:12:15
7
1
33:57
106
Leppä Anu
1:38:34
+1:12:20
3
33:59
107
Lammela Helena
Elomatic
1:38:52
+1:12:38
5
1
34:05
108
Välikangas Nina
Raisio Oyj
1:42:06
+1:15:52
4
1
35:12
Lahtinen Urho
Turun Latu
Leima puuttuu
6
1
Lindholm Osmo
KLY
Leima puuttuu
7
1
Pekkala Inkeri
Team Maha
Leima puuttuu
7
1
Haasto Raija
Leima puuttuu
1
Aarnio Satu
Leima puuttuu
5
Niemi Seppo
Leima puuttuu
1
Ylinen Annamaaria
Leima puuttuu
5
Orell Johanna
Leima puuttuu
7
Harju Eetu
Turun Eränkävijät
Leima puuttuu
1
1
Virtanen Tuija
Ei aikaa
1
Eskola Eeva-Liisa
Ei aikaa
5
Column Actions
Haku