Skip to Main Content
07.05. Impivaara (Kurrapolku), Turku :: Turku-Rastit 2014
Ohje
07.05. Impivaara (Kurrapolku), Turku
4 km (4.0)
131
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
2 km (2.0)
61
3 km (2.9)
117
6 km (6.1)
83
Kaikki sarjat
392
Firmatulokset
85
Turku-Rastit 2014
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
22.10. Laskettelurinne
15.10. Parma Oy Rusko
08.10. Ilpoisten koulu, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
4 km (4.0)
2 km (2.0)
3 km (2.9)
6 km (6.1)
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 131
Hyväksytty: 122
Leima puuttuu: 9
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Järvensivu Tapio
Potkuri
28:29
2
4
7:07
2
Viiri Tapio
Silja Line
29:01
+32
2
3
7:15
3
Nappu Juha
Ilpoisten Vuorenkävijät
29:19
+50
5
2
7:19
4
Hintukainen Keijo
Tietokeskus
31:24
+2:55
4
1
7:51
5
Kilkkilä Kimi
PR
31:31
+3:02
4
7:52
6
Ståhl Joakim
32:01
+3:32
5
8:00
7
Öhman Andreas
Åbo Akademi
34:13
+5:44
1
1
8:33
8
Kuivala Hannu
Kaarinan Kaupunki
34:32
+6:03
1
1
8:38
9
Ratia Juha
Carrus
34:38
+6:09
3
1
8:39
10
Mäkinen Pinja
34:41
+6:12
1
8:40
11
Jokinen Juhani
Kunto-Hempat
34:55
+6:26
6
1
8:43
12
Hänninen Jukka
MaMa
35:01
+6:32
1
8:45
13
Kaamanen Mikko
MaMa
35:07
+6:38
1
8:46
13
Salminen Jussi
Poliisilaitos (Tupu)
35:07
+6:38
3
1
8:46
15
Perasto Riikka
35:12
+6:43
3
8:48
16
Räsänen Tuomas
Hal Bro
35:25
+6:56
1
1
8:51
17
Heikkinen Mika
TYY-Pesis
35:34
+7:05
3
1
8:53
18
Röytiö Lauri
PR
35:40
+7:11
1
8:55
19
Fagerlund Lasse
Turun Latu
35:54
+7:25
4
1
8:58
20
Kalliola Pirkko
MaMa
36:31
+8:02
4
9:07
21
Ahola Tauno
Turku Energia
36:41
+8:12
4
1
9:10
22
Huisko Esko
Hartela
36:46
+8:17
5
1
9:11
23
Salmi Hanna
36:48
+8:19
6
9:12
24
Friman Rauno
PIF
36:56
+8:27
5
9:14
25
Tikka Kari
Kunto-Hempat
37:08
+8:39
4
1
9:17
26
Kilpeläinen Mika
Alastaron reserviläiset
37:14
+8:45
1
1
9:18
27
Pelto Mikko
Luiskaotsat (TY)
37:25
+8:56
5
1
9:21
27
Snell Matti
37:25
+8:56
1
9:21
29
Jaakkola Tapani
37:28
+8:59
6
9:22
30
Mustalammi Maiju
37:36
+9:07
6
9:24
31
Raula Hannele
Functio Laesa
38:04
+9:35
1
1
9:31
32
Kiviruusu Simo
Sigge
38:14
+9:45
3
1
9:33
33
Neuvonen Laura
TuS
38:35
+10:06
3
9:38
34
Harjulahti Esa
Functio Laesa
38:43
+10:14
3
1
9:40
35
Radin Heinar
39:42
+11:13
3
9:55
36
Hyytiäinen Ari
LM-Instruments
39:43
+11:14
3
1
9:55
37
Helenius Ville
39:51
+11:22
2
9:57
38
Ratia Pentti
39:57
+11:28
2
9:59
39
Leino Pauli
40:02
+11:33
5
10:00
40
Virtanen Kari
40:11
+11:42
1
10:02
41
Alasmäki Juha
Raision Lukio
40:15
+11:46
5
1
10:03
42
Moilanen Kirsti
Kunto-Hempat
40:23
+11:54
4
1
10:05
43
Hellman Ari
MS Parma
40:27
+11:58
4
10:06
44
Aaltonen Juha
41:03
+12:34
2
10:15
45
Honkanen Jani
41:08
+12:39
2
10:17
45
Tuominen Kaisa
Hiisi
41:08
+12:39
1
10:17
47
Alilonttinen Martti
Kuntomittarit
41:19
+12:50
1
1
10:19
48
Lehtinen Kauko
Wallac
41:33
+13:04
4
1
10:23
49
Ovaskainen Mika
Aker Yards
41:35
+13:06
3
1
10:23
50
Salmi Anna
Functio Laesa
41:46
+13:17
6
1
10:26
51
Ritakallio Veli-Matti
Turun yliopisto
42:01
+13:32
2
1
10:30
52
Karhilahti Ari
Turun yliopisto
42:16
+13:47
5
1
10:34
53
Hovi Paavo
PiKa
42:48
+14:19
5
10:42
54
Hedenström Rauno
Turun Latu
42:50
+14:21
4
1
10:42
55
Penttilä Juha
42:59
+14:30
3
10:44
56
Niemi Esa
Turun Latu
43:05
+14:36
5
1
10:46
57
Lappalainen Juha
ATP
43:24
+14:55
1
1
10:51
58
Laine Matti
MS-52
43:28
+14:59
3
10:52
59
Kujala Terhi
Pora
43:29
+15:00
2
1
10:52
60
Karjalainen Ossi
Turun Latu
43:37
+15:08
3
1
10:54
61
Friman Tarmo
Carrus
43:52
+15:23
1
1
10:58
62
Karhulahti Veikko
Turun Seudun OP
44:03
+15:34
4
1
11:00
63
Korhonen Johanna
LapVi
44:14
+15:45
2
11:03
64
Eklund Marko
44:32
+16:03
5
11:08
65
Brummer Tuomas
Sienet
44:51
+16:22
4
1
11:12
65
Aaltonen Henni
44:51
+16:22
1
11:12
67
Siivonen Tarja
44:54
+16:25
5
11:13
68
Lehvonen Riitta
Jokikylän Pojat
44:55
+16:26
2
1
11:13
69
Gustafsson Toni
Affecto
45:10
+16:41
6
1
11:17
69
Salovuori Reijo
Jakaja Oy
45:10
+16:41
2
1
11:17
71
Hätönen Hanna
45:28
+16:59
1
11:22
72
Ala-Äijälä Milla
LiPi
45:29
+17:00
2
11:22
73
Helkiö Pekka
Functio Laesa
45:53
+17:24
2
1
11:28
74
Jauhiainen Leila
45:54
+17:25
1
11:28
75
Rantala Simo
Turun Latu
46:00
+17:31
2
1
11:30
76
Nikula Pasi
46:02
+17:33
2
11:30
77
Toivomäki Arja
HirvHe
46:55
+18:26
4
11:43
78
Viljanen Timo
TuS
47:05
+18:36
6
11:46
79
Friman Henni-Leena
47:23
+18:54
1
11:50
80
Seilonen Tino
TuMe-lpk
47:29
+19:00
4
1
11:52
81
Vanhanen Kari
Elomatic
47:33
+19:04
5
1
11:53
82
Vuori Ilpo
Turun Latu
47:35
+19:06
2
1
11:53
83
Kärki Tomi
Luiskaotsat (TY)
48:10
+19:41
1
1
12:02
84
Rantala Ville
48:31
+20:02
2
12:07
85
Salonen Vesa
48:59
+20:30
3
12:14
86
Skinnari Heikki
Kunto-Hempat
49:04
+20:35
4
1
12:16
87
Miettinen Jaana
TuS
49:16
+20:47
5
12:19
88
Yli-Savola Aura
Turun Sinikotkat
49:20
+20:51
2
1
12:20
89
Karhilahti Karoliina
49:32
+21:03
4
12:23
90
Mäkinen Iida
50:12
+21:43
1
12:33
91
Korkiasaari Timo
Poliisilaitos (Tupu)
50:13
+21:44
3
1
12:33
92
Nyström Tomi
50:48
+22:19
1
12:42
93
Kaskinen Markku
Turun Latu
50:56
+22:27
4
1
12:44
94
Salminen Johanna
Yläneen Kiri
51:01
+22:32
3
12:45
95
Kastman Arto
Turun Eränkävijät
51:04
+22:35
2
1
12:46
96
Joelsson Kaj
TuPLU (Posti)
51:22
+22:53
6
1
12:50
97
Etu-Huitti Maija
Nousiainen
51:41
+23:12
4
1
12:55
98
Sätilä-Merta Merja
51:52
+23:23
1
12:58
99
Hintukainen Terttu
TuS
52:20
+23:51
2
13:05
100
Torkkila Jori
TuMe-lpk
52:23
+23:54
3
1
13:05
101
Kallioniemi T
Karhukopio
52:40
+24:11
4
1
13:10
102
Auvinen Katja
Turun Tähti-Tytöt
52:48
+24:19
4
1
13:12
103
Viksten Hans
Aker Yards
54:08
+25:39
2
1
13:32
104
Nolvi Anu
Raisio Oyj
54:52
+26:23
1
1
13:43
105
Seppälä Olli-Pekka
55:51
+27:22
2
13:57
106
Siltanen Nina
TuS
57:13
+28:44
3
14:18
107
Öhman Aino
57:21
+28:52
5
14:20
108
Aitasalo Nina
Auran Tytöt
57:31
+29:02
2
1
14:22
109
Leppänen Satu
HirvHe
58:57
+30:28
5
14:44
110
Juhala Ilkka
1:00:01
+31:32
3
15:00
111
Holmi Raija
Functio Laesa
1:00:07
+31:38
1
1
15:01
112
Koivula Lauri
1:04:42
+36:13
4
16:10
113
N.N.
1:04:58
+36:29
5
1
16:14
114
Pärli Margis
Turun Latu
1:07:03
+38:34
6
1
16:45
115
Järvenranta Pirjo
Softonex
1:07:25
+38:56
1
1
16:51
116
Saari Irmeli
Turun Latu
1:07:26
+38:57
4
1
16:51
117
Nyström Keijo
1:08:57
+40:28
4
17:14
118
Andersson Taina
1:11:31
+43:02
1
17:52
119
Malmlund Hanna
1:14:58
+46:29
3
18:44
120
Hakanen Rauno
1:15:57
+47:28
6
18:59
121
Kallio Matti
TuS
1:20:00
+51:31
1
20:00
122
Pöyhönen Reino
1:22:10
+53:41
6
20:32
Tamminen Anselm
Functio Laesa
Leima puuttuu
5
1
Kiviniemi Jussi
Turun Eränkävijät
Leima puuttuu
3
1
Hurme Mikko
TuMe-lpk
Leima puuttuu
1
1
Ståhlström Janne
AngA
Leima puuttuu
2
Mänty Pekka
HirvHe
Leima puuttuu
3
Valkonen Taisto
Turun yliopisto
Leima puuttuu
5
1
Tuomisto Heidi
Leima puuttuu
2
Sopanen Nelly
Functio Laesa
Leima puuttuu
5
1
Eskola Jorma F
Kunto-Hempat
Leima puuttuu
5
1
Column Actions
Haku