Skip to Main Content
30.04. Laskettelurinne :: Turku-Rastit 2014
Ohje
30.04. Laskettelurinne
4 km (3.9)
65
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
2 km (2.0)
50
3 km (2.7)
81
6 km (5.7)
28
Kaikki sarjat
224
Firmatulokset
56
Turku-Rastit 2014
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
22.10. Laskettelurinne
15.10. Parma Oy Rusko
08.10. Ilpoisten koulu, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
4 km (3.9)
2 km (2.0)
3 km (2.7)
6 km (5.7)
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 65
Hyväksytty: 62
Ei aikaa: 3
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Sjöholm Tommi
23:49
1
6:06
2
Viitasaari Toni-Antti
KOS
24:31
+42
2
6:17
3
Arki Vesa
TuMe-lpk
24:52
+1:03
3
4
6:22
4
Nappu Juha
Ilpoisten Vuorenkävijät
25:00
+1:11
4
3
6:24
5
Kilkkilä Kimi
PR
25:14
+1:25
3
6:28
6
Parkko Arto
27:23
+3:34
2
7:01
7
Ståhl Joakim
28:47
+4:58
4
7:22
8
Alasmäki Juha
Raision Lukio
30:03
+6:14
4
2
7:42
9
Bjurström Fredrik
30:23
+6:34
5
7:47
10
Paananen Kimmo
30:38
+6:49
2
7:51
11
Aaltonen Rami
-
30:39
+6:50
5
1
7:51
12
Nurisalo Jaani
30:51
+7:02
2
7:54
13
Pelto Mikko
Luiskaotsat (TY)
30:53
+7:04
4
1
7:55
14
Lepistö Arto
Luiskaotsat (TY)
31:08
+7:19
4
1
7:58
15
Tamminen Anselm
Functio Laesa
31:42
+7:53
4
1
8:07
16
Guseff Virpi
HirvHe
31:45
+7:56
2
8:08
17
Vanhanen Kari
Elomatic
31:47
+7:58
4
1
8:08
18
Hyytiäinen Ari
LM-Instruments
31:50
+8:01
2
1
8:09
19
Paldanius Jorma
TuS
32:12
+8:23
3
8:15
20
Mustalammi Maiju
32:29
+8:40
5
8:19
21
Leppänen Tomi
33:04
+9:15
5
8:28
22
Naukkarinen Ari
MaMa
33:20
+9:31
5
8:32
23
Karhilahti Karoliina
34:25
+10:36
3
8:49
24
Kujala Terhi
Pora
34:36
+10:47
1
1
8:52
25
Radin Heinar
34:41
+10:52
2
8:53
26
Siivonen Tarja
34:46
+10:57
4
8:54
27
Karjalainen Ossi
Turun Latu
34:53
+11:04
2
1
8:56
28
Fagerlund Lasse
Turun Latu
35:22
+11:33
3
1
9:04
29
Gustafsson Toni
Affecto
35:24
+11:35
5
1
9:04
30
Karhilahti Ari
Turun yliopisto
35:38
+11:49
4
1
9:08
31
Aarnio Seppo
Turun Latu
35:53
+12:04
5
1
9:12
32
Salmi Hanna
35:57
+12:08
5
9:13
33
Toivomäki Arja
HirvHe
36:18
+12:29
3
9:18
34
Jaakkola Tapani
36:28
+12:39
5
9:21
35
Eklund Marko
36:56
+13:07
4
9:28
36
Päivike Satu
RaPi
37:04
+13:15
1
9:30
37
Suna Eija
LiePa
37:14
+13:25
1
9:32
38
Lehvonen Riitta
Jokikylän Pojat
37:21
+13:32
1
1
9:34
39
Matomäki Jaakko
TYKS
37:41
+13:52
2
1
9:39
40
Kunttu Lotta
LiPi
39:56
+16:07
1
10:14
41
Auvinen Katja
Turun Tähti-Tytöt
39:59
+16:10
3
1
10:15
42
Ala-Nissilä Tiina
Ex-legends
42:51
+19:02
3
1
10:59
43
Hautala Essi
43:35
+19:46
1
11:10
43
Leimu Marko
43:35
+19:46
1
11:10
45
Joonas Risto
Kunto-Hempat
43:40
+19:51
4
1
11:11
46
Leino Pauli
44:10
+20:21
4
11:19
47
Peltonen Juhani
HirvHe
45:10
+21:21
1
11:34
48
Huhtala Ismo
Elomatic
45:18
+21:29
5
1
11:36
49
Kaskinen Markku
Turun Latu
47:43
+23:54
3
1
12:14
50
Joelsson Kaj
TuPLU (Posti)
48:19
+24:30
5
1
12:23
51
Viksten Hans
Aker Yards
49:24
+25:35
1
1
12:40
52
Tahkola Irma
50:54
+27:05
1
13:03
52
Sellman Ulla
50:54
+27:05
2
13:03
54
Haapanen Pirjo
Uskelan Urhot
51:34
+27:45
3
1
13:13
55
Lehtonen Seppo
Hartela
51:41
+27:52
1
1
13:15
56
Nikander Tuula
MS Parma
51:48
+27:59
1
13:16
57
Koivula Lauri
54:17
+30:28
3
13:55
58
Mäenpää Marjaana
54:52
+31:03
1
14:04
59
Pöyhönen Reino
57:22
+33:33
5
14:42
60
Koukkari Leena
1:02:50
+39:01
1
16:06
60
Käsnänen Jarno
Functio Laesa
1:02:50
+39:01
2
1
16:06
62
Jalonen Samuel
1:08:06
+44:17
1
17:27
Viljanen Timo
TuS
Ei aikaa
5
Viiri J
HirvHe
Ei aikaa
3
Salmenoja Pertti
TuPLU (Posti)
Ei aikaa
4
1
Column Actions
Haku