Skip to Main Content
23.05. Pääskyvuoren koulu :: Firmarastit 2016
Ohje
23.05. Pääskyvuoren koulu
3 (3,3 km)
39
Väliajat (WinSplits)
2 (2,0 km)
13
5 (6,0 km)
22
Kaikki sarjat
74
Firmarastit 2016
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
12.09. Heernummi, Piikkiö
05.09. Alakylä (etelä), Nousiainen
29.08. Luolavuoren koulu, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
3 (3,3 km)
2
5
Kaikki sarjat
Väliajat
Osallistujia: 39
Hyväksytty: 36
Leima puuttuu: 2
Ei aikaa: 1
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
1
Saario Pasi
30:24
3
9:13
2
Ovaskainen Mika
32:00
+1:36
1
9:42
3
Tikka Kari
Wärtsilä
33:29
+3:05
4
10:09
4
Koivu Eero
34:57
+4:33
3
10:35
5
Vainio Risto
Meyer Turku
35:57
+5:33
4
10:54
6
Viita Anna-Kaisa
37:05
+6:41
1
11:14
7
Tammi Kalle
Hartela
37:36
+7:12
3
11:24
8
Luukka Heikki
Tilitoimisto Lehtimäki
38:49
+8:25
3
11:46
9
Mannonen Anu
38:52
+8:28
1
11:47
10
Kössi Jouko
39:19
+8:55
3
11:55
10
Kössi Jouko
!! TUPLASUORITUS !!
39:19
+8:55
4
11:55
12
Lehtinen Jouko
Elomatic
39:31
+9:07
4
11:58
13
Väisänen Timo
Meyer Turku
40:54
+10:30
1
12:24
14
Saariokari Veli-Jukka
41:04
+10:40
1
12:27
15
Friman Rauno
41:24
+11:00
4
12:33
16
Välimäki Heimo
42:20
+11:56
3
12:50
17
Laine Lauri
Turun Kaupunki
42:33
+12:09
2
12:54
18
Ottila Rauli
43:35
+13:11
1
13:12
19
Leppänen Kimmo
45:22
+14:58
1
13:45
20
Leppänen Satu
45:27
+15:03
1
13:46
21
Ekman Harry
Meyer Turku
46:16
+15:52
3
14:01
22
Hyytiäinen Tarja
Kaarina
46:20
+15:56
1
14:02
23
Lehto Martti
50:48
+20:24
1
15:24
24
Orrensalo Reijo
Sauli Maanpää
51:11
+20:47
4
15:31
25
Mantere Henrik
Meyer Turku
51:23
+20:59
2
15:34
26
Toivonen Esa
Grano
51:30
+21:06
2
15:36
27
Rajalampi Marja
MacGregor
55:23
+24:59
3
16:47
28
Virtanen Marita
Turun Seudun OP
58:05
+27:41
4
17:36
29
Ranki Martti
59:13
+28:49
2
17:57
30
Tirkkonen Kari
MacGregor
1:00:10
+29:46
3
18:14
31
Lehtinen Jouni
1:00:23
+29:59
1
18:18
32
Kähkönen Jani
1:01:41
+31:17
1
18:42
33
Kivikoski Ari
Wärtsilä
1:03:55
+33:31
4
19:22
34
Luntamo Aki
1:05:23
+34:59
3
19:49
35
Etu-Huitti Maija
1:06:53
+36:29
3
20:16
36
Aho Leena
1:12:21
+41:57
1
21:55
Knaapi Timo
Turun Seudun OP
Leima puuttuu
3
Helin Raino
Diversey
Leima puuttuu
4
Urhonen Seppo
Turku Energia
Ei aikaa
4
Column Actions
Haku