Skip to Main Content
19.06. Luolavuoren koulu, Turku :: NEO-rastit 2018
Ohje
19.06. Luolavuoren koulu, Turku
4 km (4,0 km)
20
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Lehdistötulokset
2 km (2,2 km)
8
3 km (2,9 km)
32
6 km (6,3 km)
12
H8 (0,9 km)
3
D8 (0,9 km)
4
H10 (1,3 km)
11
D10 (1,3 km)
3
H-saattaja (1,3 km)
17
D-saattaja (1,3 km)
10
H12 (2,1 km)
16
D12 (2,1 km)
10
H14 (2,3 km)
9
D14 (2,3 km)
10
Kaikki sarjat
165
Lehdistötulokset
XML -tulokset
NEO-rastit 2018
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit NEO-rasteilla
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
CUP -pistetilanne
Seurat
03.09. Littoisten uimaranta, Turku
27.08. Pesupalvelu HansLang
20.08. Hirvensalon Heiton urheilutalo
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
4 km (4,0 km)
2 km
3 km
6 km
H8
D8
H10
D10
H-saattaja
D-saattaja
H12
D12
H14
D14
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 20
Hyväksytty: 19
Leima puuttuu: 1
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Salo Antti
Meyer Turku
29:27
4
7:22
2
Freman Petri
Paroc
30:18
+51
4
7:35
3
Hollmen Iiro
31:45
+2:18
1
7:56
4
Aho Joonas
32:49
+3:22
4
8:12
5
Ratia Juha
33:48
+4:21
3
8:27
6
Teinilä Teemu
33:51
+4:24
4
8:28
7
Hollmen Jaana
34:04
+4:37
2
8:31
8
Koivu Matti
Sauli Maanpää
34:42
+5:15
7
8:41
9
Haapala Tommi
Kaarinan Kaupunki
35:32
+6:05
1
8:53
10
Vapola Katariina
MS Parma
38:25
+8:58
1
9:36
11
Biström Klara
38:53
+9:26
7
9:43
12
Järvisalo Kauko
TuS
40:17
+10:50
7
10:04
13
Leisvuori Anna
Henrikin Tapulitytöt
42:23
+12:56
3
10:36
14
Kalajoki Helka
43:45
+14:18
3
10:56
15
Kauppila Kalle
Elomatic
44:52
+15:25
3
11:13
16
Ruopio Heikki
Elomatic
49:28
+20:01
7
12:22
17
Piri Ruut
TYKS
51:19
+21:52
1
12:50
17
Kormi Alma
TYKS
51:19
+21:52
1
12:50
19
Vuorensola Jussi
Meyer Turku
1:00:09
+30:42
3
15:02
Teinilä Teemu
Leima puuttuu
4
Column Actions
Haku