Skip to Main Content
20.09. Mäki-Heikkilän tila, Rusko :: Turku-Rastit 2017
Ohje
20.09. Mäki-Heikkilän tila, Rusko
4 km (4,1 km)
94
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Lehdistötulokset
2 km (2,1 km)
56
3 km (2,9 km)
87
6 km (5,9 km)
40
Kaikki sarjat
277
Firmatulokset
52
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Turku-Rastit 2017
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
25.10. Hiihtokeskus
18.10. Ruissalo Camping, Turku
11.10. Parma Oy Rusko
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
4 km (4,1 km)
2 km
3 km
6 km
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 94
Hyväksytty: 90
Leima puuttuu: 3
Keskeytti: 1
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Vaininen Juha
27:39
11
6:45
2
Rantasalo Mika
Raision UA (Masku/H45)
32:35
+4:56
18
1
7:57
3
Korkiasaari Juha-Pekka
Poliisilaitos (Tupu)
33:13
+5:34
20
1
8:06
4
Lainio Ilona
TuS
33:51
+6:12
10
8:15
5
Ankelo Jussi
MS Parma
34:04
+6:25
2
8:19
6
Ankelo Elsa
MS Parma
34:05
+6:26
2
8:19
7
Rantasalo Esa
Raision UA (Raisio/H45)
34:08
+6:29
18
1
8:20
8
Koponen Visa
TuAKK (Raiso/H50)
34:17
+6:38
5
1
8:22
9
Laurmaa Heikki
35:05
+7:26
3
8:33
10
Haavisto Alli
TuS
35:18
+7:39
3
8:37
11
Kilkkilä Kimi
PR
35:26
+7:47
12
8:39
12
Haavisto Emmi
TuS
35:39
+8:00
2
8:42
13
Lounela Alina
TuS
35:40
+8:01
5
8:42
14
Soisalo Tuomas
Sweco
35:41
+8:02
16
1
8:42
15
Paananen Joonas
TuS
35:43
+8:04
5
8:43
16
Rantala Henna
TuS
35:50
+8:11
11
8:44
17
Heinonen Jukka
Nousiaisten Alku (Nousiainen/H45)
35:57
+8:18
2
8:46
18
Liimatainen Anni
TuS
36:00
+8:21
15
8:47
19
Tenhunen Joni
HaHa (Raisio/H45)
37:08
+9:29
11
9:03
20
Virtanen Tatu
NaSU
37:15
+9:36
19
1
9:05
21
Paldanius Kimmo
TuS
37:27
+9:48
25
9:08
22
Haapasaari Ilona
TuS
37:42
+10:03
5
9:12
23
Nappu Juha
Ilpoisten Vuorenkävijät
37:51
+10:12
19
1
9:14
24
Moisio Orvo
Mayer Yards Turku
38:03
+10:24
5
1
9:17
25
Virtanen Kari
NaSU (Naantali/H55)
38:05
+10:26
14
1
9:17
26
Vuori Rauno
Roima
38:07
+10:28
4
1
9:18
27
Antrela Petri
YP-Rakenne Oy
38:11
+10:32
16
1
9:19
28
Valtonen Essi
MS Parma (Nousiainen/D16)
38:21
+10:42
1
9:21
29
Hihnala Heikki
Alatornion Pirkat
39:10
+11:31
8
9:33
30
Muikkula Janne
39:21
+11:42
3
9:36
31
Muhonen Arto
M&V
39:27
+11:48
3
1
9:37
32
Laine Marika
TuS (Masku/D35)
39:39
+12:00
5
9:40
32
Rostedt Mika
HirvHe
39:39
+12:00
10
9:40
34
Kainiemi Pauli
Kymin Suunnistajat
39:52
+12:13
1
1
9:43
35
Marttila Kauko
FCG
40:13
+12:34
17
1
9:49
36
Axell Eelis
Paimion Rasti
40:16
+12:37
4
9:49
37
Hirviniemi Joni
40:29
+12:50
11
9:52
38
Paananen Ville
TuS
40:33
+12:54
3
9:53
39
Erkkilä Henry
40:49
+13:10
5
9:57
40
Karru Sami
(Masku/H16)
41:04
+13:25
3
10:01
41
Metsäranta Arto
41:09
+13:30
11
10:02
42
Peltola Oke
TuS
41:11
+13:32
11
10:03
43
Seppä Iiro
TuS
41:17
+13:38
10
10:04
44
Heikkilä Anssi
NARU (Naantali/H45)
41:38
+13:59
4
1
10:09
45
Ovaskainen Mika
(Nousiainen/H45)
42:35
+14:56
5
10:23
46
Axelin Olli
PR
42:48
+15:09
4
10:26
47
Tetri Valtteri
AngA
44:01
+16:22
7
10:44
48
Tytykoski Jorma
Alres
44:16
+16:37
9
1
10:48
49
Ahtinen Markus
MaMa
44:18
+16:39
24
10:48
50
Miettinen Heikki
44:23
+16:44
11
10:50
51
Hovi Paavo
PiKa
45:04
+17:25
17
11:00
52
Tammisaari Pentti
HirvHe
45:18
+17:39
20
11:03
53
Repo Pauliina
46:13
+18:34
2
11:16
54
Repo Vesa
46:35
+18:56
2
11:22
55
Viberg Pasi
TYKS (Naantali/H50)
47:43
+20:04
1
1
11:38
56
Jauhiainen Leila
47:51
+20:12
22
11:40
57
Suomi Kimmo
Aurinkoiset (Naantali/H55)
47:57
+20:18
19
1
11:42
58
Sorvari Teijo
Aurinkoiset (Naantali/H55)
48:00
+20:21
20
1
11:42
59
Turtola Satu
KOS
48:27
+20:48
8
11:49
60
Lanne Vesa
48:35
+20:56
3
11:51
61
Brunila Johannes
Epelit
48:45
+21:06
1
1
11:53
62
Alhoke Timo
TuMe
48:51
+21:12
6
11:55
63
Jokinen Juhani
Kunto-Hempat
48:59
+21:20
21
1
11:57
64
Jalonen Joni
Aurinkoiset (Naantali/H55)
50:16
+22:37
25
1
12:16
65
Nieminen Taisto
PR
50:44
+23:05
9
12:22
66
Leppäaho Pinja
50:54
+23:15
9
12:25
67
Rauvola Jarmo
MS Parma
50:56
+23:17
4
12:25
68
Vallenius Jenni
MaMa
51:23
+23:44
5
12:32
69
Tikka Kari
Kunto-Hempat
51:50
+24:11
16
1
12:39
70
Salmenoja Hely
Turun Latu
53:09
+25:30
4
1
12:58
71
Korva Mika
53:27
+25:48
22
13:02
72
Valtonen Jari
MS Parma (Nousiainen/H55)
53:58
+26:19
17
13:10
73
Mänty Pekka
HirvHe (Raisio/H55)
54:37
+26:58
14
13:19
74
Heininen Pekka
55:01
+27:22
11
13:25
75
Mannonen Mikko
TuS
55:33
+27:54
6
13:33
76
Kössi Jouko
Raision kuula (Raisio/H55)
56:22
+28:43
3
1
13:45
77
Metsäranta Kristiina
59:25
+31:46
9
14:30
78
Tammi Kalle
59:54
+32:15
11
14:37
79
Paappa Jyrki
1:01:12
+33:33
14
14:56
80
Leppäaho Markku
1:03:07
+35:28
5
15:24
81
Heinonen Annika
Norssi (Nousiainen/D21)
1:03:12
+35:33
1
1
15:25
82
Mäkitalo Heikki
Rantakulman VPK
1:03:54
+36:15
20
1
15:35
83
Huhtala Ismo
Elomatic
1:05:33
+37:54
23
1
15:59
84
Aaltonen Esa
ATR Soft
1:06:10
+38:31
25
1
16:08
85
Suontila Eero
1:06:22
+38:43
4
16:11
86
Halla Jaakko
TuS
1:09:18
+41:39
5
16:54
87
Kunnasvirta Jani
1:10:58
+43:19
6
17:19
88
Järvisalo Kauko
TuS
1:11:51
+44:12
17
17:31
89
Kyynäräinen Kerttu
1:15:34
+47:55
2
18:26
90
Aho Roosa
Masku (Masku/D20)
1:26:12
+58:33
1
1
21:01
Lämsä Veijo
ESM. Sähkö
Keskeytti
16
1
Kuivala Hannu
TuS
Leima puuttuu
19
Kärkkäinen Topi
Leima puuttuu
6
Vairinen Tapani
MS Parma
Leima puuttuu
2
Column Actions
Haku