Skip to Main Content
02.10. Ruissalo, Saaronniemi :: Turku-Rastit 2013
Ohje
02.10. Ruissalo, Saaronniemi
4 km (4.0)
102
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
2 km (2.0)
59
3 km (3.0)
88
6 km (6.0)
66
Kaikki sarjat
315
Firmatulokset
77
Turku-Rastit 2013
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
23.10. Ilmaristen tanssilava
16.10. Laskettelurinne
09.10. Ilpoisten koulu
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
4 km (4.0)
2 km (2.0)
3 km (3.0)
6 km (6.0)
Kaikki sarjat
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 102
Hyväksytty: 96
Leima puuttuu: 4
Ei aikaa: 2
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Lehto Kari
Raunistulan Ryhti
24:54
6
4
6:13
2
Wigelius Miikka
MaMa
28:40
+3:46
10
7:10
3
Kaitanen Teemu
TuMe
30:52
+5:58
3
7:43
4
Hellman Aleksi
MS Parma
31:11
+6:17
3
7:47
5
Rantanen Essi
MS Parma
31:25
+6:31
2
7:51
6
Millner Max
TuMe-lpk
32:34
+7:40
4
3
8:08
7
Virtanen Tatu
NaSU
32:54
+8:00
5
2
8:13
8
Nurmi Pasi
Vakka Rasti
33:13
+8:19
3
8:18
9
Lehtinen Juuso
33:16
+8:22
20
8:19
10
Jokela Arto
OMT-Fysioterapia Liike
33:29
+8:35
9
1
8:22
11
Jokinen Jari
Hartela
33:36
+8:42
19
1
8:24
12
Uotila Sauli
Functio Laesa
33:47
+8:53
17
1
8:26
13
Ståhlström Janne
33:57
+9:03
5
8:29
14
Valtteri Tetri
AngA
34:22
+9:28
2
8:35
15
Antrela Petri
YP-Rakenne Oy
34:23
+9:29
7
1
8:35
16
Friman Rauno
PIF
34:36
+9:42
14
8:39
17
Vahala Jani K
Sigge
35:29
+10:35
8
1
8:52
18
Kiviruusu Simo
Sigge
35:31
+10:37
11
1
8:52
19
Jokinen Juhani
Kunto-Hempat
35:47
+10:53
20
1
8:56
20
Leppänen Kimmo
IF
35:51
+10:57
14
1
8:57
21
Rantala Antti
36:48
+11:54
4
9:12
22
Bjuström Fredrik
Poutapilvi web design Oy
36:49
+11:55
15
1
9:12
23
Inki Pekka
TuMe-lpk
37:05
+12:11
6
1
9:16
24
Malmivirta Paavo
TuS
37:18
+12:24
17
9:19
25
Tikka Kari
Kunto-Hempat
37:19
+12:25
13
1
9:19
26
Malmi Eeva
Turun yliopisto
37:23
+12:29
6
1
9:20
27
Vahala JP
MuSi
37:29
+12:35
11
1
9:22
27
Liukas Pyry
Kalefoto
37:29
+12:35
11
1
9:22
29
Malmi Pekka
Turun yliopisto
37:30
+12:36
17
1
9:22
30
Saxen Dennis
37:40
+12:46
10
9:25
31
Kosonen Tapani
RaPi
37:56
+13:02
16
9:29
32
Hedenström Rauno
Turun Latu
38:09
+13:15
17
1
9:32
33
Salonen Jussi
Jokikylän Pojat
38:10
+13:16
25
1
9:32
34
Moilanen Kirsti
Kunto-Hempat
38:34
+13:40
18
1
9:38
35
Niskanen Jarmo
39:03
+14:09
5
9:45
36
Ratia Pentti
39:26
+14:32
7
9:51
36
Putkonen Ari
Tunturi
39:26
+14:32
4
1
9:51
38
Luukka Heikki
HirvHe
39:29
+14:35
16
9:52
39
Leino Pauli
39:38
+14:44
23
9:54
40
Huhtala Ismo
Elomatic
39:43
+14:49
25
1
9:55
41
Naukkarinen Ari
MaMa
40:13
+15:19
22
10:03
42
Hämäläinen Matias
40:16
+15:22
1
10:04
43
Moisio Kalevi
Aker Yards
40:57
+16:03
13
1
10:14
44
Kokkala Antti
TuS
41:42
+16:48
9
10:25
45
Viljanen Timo
TuS
41:43
+16:49
26
10:25
46
Lehtinen Kauko
!! TUPLASUORITUS !!
41:46
+16:52
18
1
10:26
47
Niemi Esa
Turun Latu
41:47
+16:53
26
1
10:26
48
Tammi Kalle
Hartela
42:21
+17:27
20
1
10:35
49
Vanhanen Kari
Elomatic
42:40
+17:46
18
1
10:40
50
Huhtala Juho-Matti
Turku
42:43
+17:49
11
1
10:40
51
Pelto Mikko
Luiskaotsat (TY)
42:48
+17:54
12
1
10:42
52
Lehtinen Jouko
Elomatic
42:54
+18:00
19
1
10:43
53
Mänty Pekka
HirvHe
43:02
+18:08
15
10:45
54
Kulmala Mika
43:24
+18:30
9
10:51
55
Lahdes Vesa
43:25
+18:31
12
10:51
56
Salomaa Hannu
43:34
+18:40
1
10:53
57
Salmenoja Hely
ARkEA
43:45
+18:51
15
1
10:56
58
Salminen Eero
Kunto-Hempat
44:00
+19:06
22
1
11:00
59
Mustalammi Maiju
44:42
+19:48
19
11:10
60
Torkkila Jori
44:51
+19:57
1
11:12
61
Seilonen Tino
45:11
+20:17
1
11:17
62
Rantala Ville
45:17
+20:23
5
11:19
63
Salo Mika
45:30
+20:36
9
11:22
64
Kynäslahti Tero
LaLu
46:02
+21:08
18
11:30
65
Siivonen Tarja
46:11
+21:17
25
11:32
66
Salmenoja Jesse
46:18
+21:24
2
11:34
67
Ranta Marjut
Functio Laesa
46:37
+21:43
4
1
11:39
68
Vuori Ilpo
Turun Latu
46:47
+21:53
5
1
11:41
69
Karttunen Ahti
TuS
46:53
+21:59
16
11:43
70
Viitanen Pentti
TYS
46:56
+22:02
4
1
11:44
71
Wirberg Taina
46:58
+22:04
8
11:44
72
Kallioniemi T
Karhukopio
47:16
+22:22
11
1
11:49
73
Seppälä Olli-Pekka
50:43
+25:49
7
12:40
74
Halla Jaakko
TuS
50:59
+26:05
4
12:44
75
Toivonen Airi
Wallac
51:24
+26:30
14
1
12:51
76
Etu-Huitti Maija
Nousiainen
53:12
+28:18
23
1
13:18
77
Kaskinen Markku
Turun Latu
54:31
+29:37
14
1
13:37
78
N.N.
54:41
+29:47
17
1
13:40
79
Saari Auli
TuS
55:35
+30:41
6
13:53
80
Lindholm Allan
PIF
56:22
+31:28
2
14:05
81
Pöyhönen Reino
57:36
+32:42
16
14:24
82
Ahlnäs Anna
IF Femman
57:58
+33:04
4
14:29
83
Joelsson Kaj
TuPLU (Posti)
59:20
+34:26
27
1
14:50
84
Lehtiranta Saara
Functio Laesa
1:00:01
+35:07
3
1
15:00
85
Sustar Vid
1:03:07
+38:13
2
15:46
86
Tuomainen Meri
1:03:10
+38:16
1
15:47
87
Aaltonen Sanni-Lotta
1:03:11
+38:17
1
15:47
88
Lundell Tiina
Perhekuntoutuskeskus Lauste
1:04:18
+39:24
2
1
16:04
89
Havia Tuula
MaMa
1:04:19
+39:25
7
16:04
90
Inkinen Katri
Perhekuntoutuskeskus Lauste
1:04:24
+39:30
2
1
16:06
91
Saari Irmeli
Veritas
1:04:39
+39:45
9
1
16:09
92
Hilke-Hemminki Heidi
TuNMKY
1:05:45
+40:51
4
16:26
93
Saloranta Lenita
1:08:13
+43:19
21
17:03
94
Issakoff Melina
1:11:37
+46:43
1
17:54
95
Hasunen Marika
1:11:42
+46:48
1
17:55
96
Helenius Aleksi
1:13:17
+48:23
1
18:19
Aarnio Seppo
Turun Latu
Leima puuttuu
21
1
Jurvanen Eija
Luiskaotsat (TY)
Leima puuttuu
19
1
Ihander Matti
Raision kaupunki
Leima puuttuu
2
1
Kinnala Pekka
TuS
Leima puuttuu
2
Sipola Marika
Ei aikaa
2
Lehtimäki Kaisa
Ei aikaa
1
Column Actions
Haku